Stomatologická ordinace
Sakařova 755, Týn nad Vltavou

Nejlepší zubař! Opravdu šetrný, pečlivý, starostlivý... Je schopný Vás objednat na 5 ráno, ať je všední den nebo ne. Také Vám zavolá klidně každý den a zeptá se, jak co bolí a jak se cítíte. Jediný schopný Doktor s velkým D v Týně.

Velmi příjemný a šikovný stomatolog.Je to radost navštívit jeho ordinaci a nechat se ošetřit! Neexistuje den ani hodina kdy by na pacienta neměl čas.Zlaté citlivé ručičky!
J.Skok s rodinou

Ryba miluje zubařinu,protože je tam každý den i soboty a neděle.Opravdu jsme s ním spokojeni a milý k dětem i sestřička je dobrá.

Pan Václav Ryba je nejen výborný lékař,ale i opravdu zkušený odborník.Jsem rád,že patřím mezi jeho pacienty.

Doktor Ryba je nejlepší,nejcitlivější a nejlidštější lékař,jakého znám.Jsem ráda,že jsem u něho zaregistrovaná.

Pan doktor je stomatolog na svém místě.Chodím k němu už 18 let a nemám proti němu jedinou výhradu.Ošetřuje celou moji rodinu,dokonce ani 4,5 letá dcerka se ho nebojí a nechá se bez problémů ošetřit.Je to odborník který je i hodný a slušný k pacientovi,což se dnes často nevidí.Sestřička je taky fajn.Za sebe můžu pouze doporučit.

Souhlasím se všemi předchozími příspěvky. Pan doktor Ryba je opravdu velký odborník, příjemný, vždy ochotný pomoci při jakémkoli problému.Pro něj nic není nemožné.Jsme moc rádi, že takového pana doktora máme!!!

Pečlivý, lidský, kupodivu se u něj na rozdíl od kolegů téměr neplatí

výborný lékař, člově na svém místě

Výborný profesionál, lékař na svém místě, který je velmi vstřícný a ochotný k pacientům. Zákroky jsou téměř vždy bezbolestné, čekací lhůty mi nevadí, protože vím, že na takového lékaře si ráda počkám. Je totiž velmi pečlivý a důkladný a navíc vše pacientovi vysvětlí. Jen je mi líto, že se nevěnuje estetické stomatologii, což i chápu při jeho vytíženosti!!! Rozhodně mu nejde o to (narozdíl od ostatních stomatologů), aby pacientovi vyluxoval peněženku, což je i možná důvod, proč estetickou stomatologii nedělá :-).I když zde bych si ráda připlatila,protože tento lékař má opravdu zlaté ruce. Ale i když estetiku nedělá, rozhodně Vám zachrání každý zub, který se ještě zachránit dá.