Dr. Hajného 22, Vodňany
Praktický zubní lékař

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Jeho manželka je milionkrát lepší než on. Sestřenice ho totiž měla, měla kaz na čtyřce... a on blbec jí vrtal pětku! Divila se, jak to, že jí zub stále bolí, tak tam zašla druhý den... A hádejte co. Pana Pelíška to vůbec nezajímalo- prý to její chyba, že si zuby špatně čistí. Tak se rozhodla zkusit paní Pelíškovou. Jakmile to uslyšela, hned "To vám udělal?" A hned jí to spravila. A zůstala u ní dodnes. Takže, běžte radši za odbornicí Pelíškovou než za tímhle začátečníkem Pelíškem. Měl by se naučit čísla zubů.

Navštívila jsem v neděli ambulanci pana doktora, překvapilo mě příjemné prostředí a jednání :) vytrhl mi zub, ani to nebolelo a to měl pan doktor strach jak to zvládne bez sestřičky. Můj zubař mě dva dny předtím řekl, že mi ten zub zachrání a i přes to že jsem opakovaně trpěla na záněty. Uvažuji o přestoupení k tomuto panu doktoru, do Vodňan to nemám tak daleko. Takže jedním slovem : spokojenost

Vemi dobrý a kvalitní lékař,milý přístup a ještě se mi nestalo aby mě neošetřil v případě bolesti zubu a nebyla jsem objednána.Velká čistota v ordinaci a sestřičky příjemné!

Vynikající odborník a profesionál, výborný člověk, vřele doporučuji. Jsem jeho pacientem už asi 16 let a naprosto spokojen. Dojíždím k němu 25 km. Knížek.

je to moc dobrý zubař

Byla jsem na stomatochirurgickém zákroku u MUDr. Pelíška, protože v našem městě se tyto zákroky neprovádí.Velmi mě překvapilo krásné a čisté prostředí čekárny i ordinace,příjemný,profesionální přístup lékaře a sestřiček.Nikdy jsem se s takovou ochotou nesetkala, zákrok vůbec nebolel.Mohu jen doporučit.

Nemohu na pana doktora Pelíška říci špatného slova, vždy poradí, pomůže, nikdy žádný problém...
Někdy se i mistr utne;)

Po vytržení zubu mi dásen stále krvácela.Proto mi druhý den pan doktor musel sešít dásen.Jaké bylo překvapení když sem se po několika hodinách najet a něco mi píchlo,šel sem se podívat a vytah sem pul rezavé jehly která mu musela prasknout při šití.Ještě že sem ji nespolkl.Po odnesení nálezu do ordinace se jeho žena lekla a řekla jen "jak stim muže šít"...myslel sem si že je jehla na jedno použití!

Já mohu Dr. Pelíška jen a jen doporučit!
Profesionální přístup lékaře i personálu, velmi milé zacházení, lidský přístup a výborné jednání!
První "zubař" kterého se nebojím!

odborník a lidský přístup