Adresa

Dr. Hajného 22, Vodňany
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
17 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
L
Ověřeny pacient

Jeho manželka je milionkrát lepší než on. Sestřenice ho totiž měla, měla kaz na čtyřce... a on blbec jí vrtal pětku! Divila se, jak to, že jí zub stále bolí, tak tam zašla druhý den... A hádejte co. Pana Pelíška to vůbec nezajímalo- prý to její chyba, že si zuby špatně čistí. Tak se rozhodla zkusit paní Pelíškovou. Jakmile to uslyšela, hned "To vám udělal?" A hned jí to spravila. A zůstala u ní dodnes. Takže, běžte radši za odbornicí Pelíškovou než za tímhle začátečníkem Pelíškem. Měl by se naučit čísla zubů.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřeny pacient

Navštívila jsem v neděli ambulanci pana doktora, překvapilo mě příjemné prostředí a jednání :) vytrhl mi zub, ani to nebolelo a to měl pan doktor strach jak to zvládne bez sestřičky. Můj zubař mě dva dny předtím řekl, že mi ten zub zachrání a i přes to že jsem opakovaně trpěla na záněty. Uvažuji o přestoupení k tomuto panu doktoru, do Vodňan to nemám tak daleko. Takže jedním slovem : spokojenost


K
Ověřeny pacient

Vemi dobrý a kvalitní lékař,milý přístup a ještě se mi nestalo aby mě neošetřil v případě bolesti zubu a nebyla jsem objednána.Velká čistota v ordinaci a sestřičky příjemné!


Vynikající odborník a profesionál, výborný člověk, vřele doporučuji. Jsem jeho pacientem už asi 16 let a naprosto spokojen. Dojíždím k němu 25 km. Knížek.


je to moc dobrý zubař


Byla jsem na stomatochirurgickém zákroku u MUDr. Pelíška, protože v našem městě se tyto zákroky neprovádí.Velmi mě překvapilo krásné a čisté prostředí čekárny i ordinace,příjemný,profesionální přístup lékaře a sestřiček.Nikdy jsem se s takovou ochotou nesetkala, zákrok vůbec nebolel.Mohu jen doporučit.


Nemohu na pana doktora Pelíška říci špatného slova, vždy poradí, pomůže, nikdy žádný problém...
Někdy se i mistr utne;)


Po vytržení zubu mi dásen stále krvácela.Proto mi druhý den pan doktor musel sešít dásen.Jaké bylo překvapení když sem se po několika hodinách najet a něco mi píchlo,šel sem se podívat a vytah sem pul rezavé jehly která mu musela prasknout při šití.Ještě že sem ji nespolkl.Po odnesení nálezu do ordinace se jeho žena lekla a řekla jen "jak stim muže šít"...myslel sem si že je jehla na jedno použití!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Já mohu Dr. Pelíška jen a jen doporučit!
Profesionální přístup lékaře i personálu, velmi milé zacházení, lidský přístup a výborné jednání!
První "zubař" kterého se nebojím!


Ověřeny pacient

odborník a lidský přístup


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti