Dr. Hajného 22, Vodňany
Praktický zubní lékař

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Jeho manželka je milionkrát lepší než on. Sestřenice ho totiž měla, měla kaz na čtyřce... a on blbec jí vrtal pětku! Divila se, jak to, že jí zub stále bolí, tak tam zašla druhý den... A hádejte co. Pana Pelíška to vůbec nezajímalo- prý to její chyba, že si zuby špatně čistí. Tak se rozhodla zkusit paní Pelíškovou. Jakmile to uslyšela, hned "To vám udělal?" A hned jí to spravila. A zůstala u ní dodnes. Takže, běžte radši za odbornicí Pelíškovou než za tímhle začátečníkem Pelíškem. Měl by se naučit čísla zubů.

Navštívila jsem v neděli ambulanci pana doktora, překvapilo mě příjemné prostředí a jednání :) vytrhl mi zub, ani to nebolelo a to měl pan doktor strach jak to zvládne bez sestřičky. Můj zubař mě dva dny předtím řekl, že mi ten zub zachrání a i přes to že jsem opakovaně trpěla na záněty. Uvažuji o přestoupení k tomuto panu doktoru, do Vodňan to nemám tak daleko. Takže jedním slovem : spokojenost

Vemi dobrý a kvalitní lékař,milý přístup a ještě se mi nestalo aby mě neošetřil v případě bolesti zubu a nebyla jsem objednána.Velká čistota v ordinaci a sestřičky příjemné!

Vynikající odborník a profesionál, výborný člověk, vřele doporučuji. Jsem jeho pacientem už asi 16 let a naprosto spokojen. Dojíždím k němu 25 km. Knížek.

je to moc dobrý zubař

Byla jsem na stomatochirurgickém zákroku u MUDr. Pelíška, protože v našem městě se tyto zákroky neprovádí.Velmi mě překvapilo krásné a čisté prostředí čekárny i ordinace,příjemný,profesionální přístup lékaře a sestřiček.Nikdy jsem se s takovou ochotou nesetkala, zákrok vůbec nebolel.Mohu jen doporučit.

Nemohu na pana doktora Pelíška říci špatného slova, vždy poradí, pomůže, nikdy žádný problém...
Někdy se i mistr utne;)

Po vytržení zubu mi dásen stále krvácela.Proto mi druhý den pan doktor musel sešít dásen.Jaké bylo překvapení když sem se po několika hodinách najet a něco mi píchlo,šel sem se podívat a vytah sem pul rezavé jehly která mu musela prasknout při šití.Ještě že sem ji nespolkl.Po odnesení nálezu do ordinace se jeho žena lekla a řekla jen "jak stim muže šít"...myslel sem si že je jehla na jedno použití!

Já mohu Dr. Pelíška jen a jen doporučit!
Profesionální přístup lékaře i personálu, velmi milé zacházení, lidský přístup a výborné jednání!
První "zubař" kterého se nebojím!

odborník a lidský přístup