MUDr. Václav Pěkný

Chirurgická ambulance
Kalinovo nábřeží 605, Havlíčkův Brod

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Nemocnice Havlíčkův Brod Fixace a narovnání posunutých kostí v oblasti nártu nohy.

Profesionalita,přístup,vysvětlení daného problemu či postupu pri zákroku,komunikativnost,vstřícnost to jsou hlavní přednosti tohoto skvělého a sympatickeho lékaře .

Pan doktor Pěkný je kapacita, má lidskou tvář a jeho přístup je příkladný. Po dvou náročných operacích mých rodičů mohu jen poděkovat a přát si, aby takových lékařů bylo co nejvíce. Jsme z Jihlavy a díky Bohu již více jak 10 let využíváme nemocnici v Havlíčkově Brodě, zvláště její chirurgické oddělení.

Velmi dobrý lékař se smyslem pro humor, velmi mě pomohl. Díky.

Strašně moc spokojená.Pan doktor příjemný,milý,lidský a sympaticky.Určitě profík ve svém oboru.A sestřička také velice příjemná.No prostě oba jsou suprový takový doktoři a sestřičky by měli být všude a né je hledat lupou.Nelituji že jsem vážila cestu z Jihlavy.To čekání i cesta se vyplatilo.

Velice příjsmný má pochopení pro pacienta ve své práci jednička

Pan doktor má perfektní přístup k pacientům, je to špičkový odborník a profesionál.Patří mu nejvyšší ohodnocení.

Pan doktor, je velmi svědomitý a odborník na svém místě.

Takový doktor jako je MUDr Václav Pěkný, ten má cenu.Doporučuji všem.Dávám co nejlepší hodnocení.

Díky těmto stránkám, bych ráda poděkovala Dr. Václavu Pěknýmu za dobře zvládnutou práci při mé operaci. Patří k nejlepším chirurgům v Havlíčkobrodské nemocnici.

Pan doktor mě po všech těch problémech které mě provázeli pomohl operací za kterou mu ještě jednou děkuji