Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Silně nedoporučuji, pan doktor se mnou několikrát jednal naprosto neprofesionálně a hrubě a mé potíže ho vůbec nezajímaly. Přešla jsem k jinému lékaři a zpětně nechápu, jak jsem u MUDr. Lišky mohla vydržet několik let.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Pan doktor Liška je super chlap, mám pozitivní zkušenosti, akorát při první návštěvě mi řekl, že do další prohlídky mám zhubnout, tenkrát jsem z toho byla rozhozená, protože s váhou celý život bojuji, dnes se tomu směji, mám 2,5 syna a teď znovu čekám miminko a s panem doktorem se toho nebojím, že by něco podcenil. Vždy mi vyhověl i s výměnou antikoncepce, podle mých požadavků. Jo a sestřička skvělá, moc milá.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

K panu Liškovi jsem chodila 10 let. Nikdy s ním nebyl problém až do tý doby, kdy jsem se snažila otěhotnět. Jako naschvál se mi rozhodil cyklus a tak jsem se objednala na klasické vyšetření, předepsal my gynprodyl po 3 mesicich mi předepsal další a k tomu clostylbelgit. Nic mi nevysvětlil, přišlo mi že se mnou nechtěl ztrácet čas řekl mi že mám všechno napsaný na papírku kde bylo jen kdy jakej prášek mám brát na moje otázky proč mi to předepsal mi nic neřekl. Po těch letech mě to mrzelo a když jsem si doma přečetla příbalovej leták že mě lékař měl informovat o možných cystách a minimálně o mnohotěhotenství tak jsem přešla k jinému gynekologovi. Ten se divil že mi pan doktor ani jednou za těch 10 let neudělal hormonálni obraz a že mi předepsal takový driják (po kterém jsem ztloustla 20 kg a to jsem s váhou žádný problém nikdy neměla) který se po 2 měsících snažení otěhotnění určitě nepředepisuje spíše jako poslední varianta před umělým oplodněním. Po vyšetření hormonálního obrazu u nového pana doktora se zjistilo že mám sníženou funkci štítné žlázy dostala jsem prášky na endokrinologii a do měsíce jsem hned otěhotněla.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Nejhorší lékař všech dob a to i po profesní i lidské stránce. K panu doktorovi Liškovi jsem chodila 11 let a dokud nebyly žádné zdravotní potíže,tak bylo vše v pořádku. Problémy začaly, když jsem se na něj obrátila s gynekologickými potížemi. Odmítl mi udělat jakékoli stěry, ikdyž jsem ho několikrát o to prosila. Vždy mě odbyl s úsměvem na rtech, že každou pohlavní nemoc pozná pouhým kouknutím. Dokonce i HIV a ať pohlavní choroby řeším se svým praktickým lékařem. Vyšla jsem z ordinace úplně zoufalá, chtělo se mi brečet. Obrátila jsem se s důvěrou na svojí alergoložku, která nad jednáním pana doktora Lišky nevěřícně kroutila hlavou a sama mi žádanku na vyšetření na gynekologii do nemocnice vystavila.Tam mi po stěrech zjistili, že mám pohlavní nemoc “ureoplazma” a úspěšně mě vyléčili. Po té jsem se zprávou z nemocnice šla k mudr. Liškovi, který reagoval opět smíchem a doslova takto “ To jsem věděl, že máte něco pohlavního”. Je to absurdní a smutné, ale za své vyléčení z pohlavní choroby ,které neléčením mudr. Lišky trvalo celý rok vděčím své alergoložce. Po této zkušenosti jsem zajisté přešla k jinému gynekologovi. Murd Lišku mohu doporučit jen na vlastní nebezpečí.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Pan doktor je v pohodě na řešení rutinních problémů, složitější případy nemá zájem řešit, nejspíš už si nechce narušovat předdůchodovou pohodičku.
Při posledním setkání mi řekl, ať se smířím s tím, že nikdy nebudu moct mít děti a to ani umělým oplodněním. Na přímý a konkrétní dotaz mi zatajil, že existují možná vyšetření, která bych mohla podstoupit ( v té době jsem již vše měla sama zjištěno z internetu a zařízeno po známosti od jiného doktora, takže jsem se víceméně jen ujišťovala, že pan doktor by prostě byl líný mi vypsat žádanku)
Nyní jsem ve 20. týdnu prosperujícího těhotenství, kdybych se aktivně nezajímala a doktora nezměnila, trápila bych se dodnes a Liškova prognóza, že nebudu nikdy matkou, by se nejspíš naplnila.

Takže pokud jste v pořádku a potřebujete občas přeléčit kvasinky lékem, který zná každý doktor, nebo se jen nechat preventivně prohrábnout, tak pana doktora vřele doporučuji. Pokud máte problémy a chcete je řešit, běžte rychle jinam.

Zdravim, ja jsem s Liškou spokojena, ale vzdy tomu tak nebylo. Kdyz jsme se snazili poprve o dite a nemohla jsem otehotnet, ve finale mi sdelil, ze nemam vajicka a jedina moznost je umele oplodneni. To me fakt dorazilo. Mela jsem nepravidelnou menstruaci, tudiz mam ovulaci zrejme buh vi kdy, ale to pan doktor nemuze vedet, neni jasnovedec, protoze ani ja to nevim :)). Nakonec vse dobre dopadlo a ja otehotnela prirozene. Vadil mi i jeho "laxni" pristup do 3. mesice, ale jelikoz je vyssi potratovost v tomto obdobi, tak je to v podstate v poradku, jakmile padl 12. tyden, tak se me ptal jestli chci fotecku a ukazoval mi a vysvetloval kde co miminko ma. U druheho uz to neresil, ani ja :) Kdyz jsem mela jakykoliv problem, vetsinou jsme prisli na reseni, na ferovku mi vse rekl, neni ostychavy a to muze nekomu vadit. (mela jsem mykozu a prisli jsme na to, ze problem muze byt s analnim sexem, takze doporucil pouzivat ochranu :) ). Bavi se s Vami v pohode, nekdy tykne, me to nevadi, ba naopak, ulehci to uz tak neprijemnou situai, kdyz jde zena na gyndu :). Kd\z b\l problem, vse jsme vzdy vyresili, moc teda nevysvetli, dokud se zena nezepta, takze pokud chcete neco vedet, PTEJTE SE! :) Hezky den Vám vsem preji!

Pan doktor Liška je veliký symaťák,profesionál ve svým oboru.Vše srozumitelně vysvětlí.Sestřička je taky hodná a příjemná.Velice doporučuji.

Výborný lékař, v těhotenství se mi také velmi věnoval, nic nenechá náhodě. I sestřička je milá a šikovná. Doporučuji :D

Rodil mě. Sympatický, profesionál, EMPATICKÝ, jeden z mála vynikajících ve všech směrech. Doporučuji.

K panu doktorovi nemám žádnou výtku. Je to perfektní lékař, perfektní člověk s perfektním humorem, který málo kdo skousne:) Doporučilo mi ho okolí a jsem za to ráda. Předtím jsem chodila k panu doktorovi Tůmovi, nedá se to vůbec srovnat. Nebe a dudy.

Mudr. Lišku budu ráda doporučovat dál. :)