Je nejlepší doktor v Plzni, nedělá práci pro peníze,ale z lásky a je opravdový profesionál. Jen velká škoda, že je jediným doktorem v Plzni, který svému řemeslu rozumí. Doporučuji opravdu všem!!!

Edvarda Beneše 1128/13, Plzeň
Fakultní nemocnice Plzeň - Kardiologická ordinace, prenatální echokardiografie (mapa)

Skvělej doktor i člověk.

O moji dceru Báru se stará již 12let a vždy jsme s velkou důvěrou přijaly jeho léčbu.Bojím se až dceři bude 18let a budeme si zřejmě muset hledat lékaře pro dospělé, protože je pro nás VELIKOU oporou. MOC VÁM DĚKUJEME.

Super doktor,milý,obětavý vše dokonale vysvětlí a pomůže.Díky

Nejlepší doktor!!!

Nejlepší, nejhodnější, nejpříjemnější doktor pod sluncem. Jeho chápavý přístup k nemocným dětem a obětavost je nedocenitelná. Pane doktore děkuji za syna Jakuba, bez vaší pomoci by nám bylo hodně špatně. Také musím poděkovat jeho sestře Veronice, která měla pro nás vždy pochopení a milé slůvko a přejeme jí aby si nyní mateřskou užila a brzy se nám vrátila. A sestřičku Hornovou máme také rádi. Díky, že jste.

Skvělej doktor i člověk.

Super doktor,milý,obětavý vše dokonale vysvětlí a pomůže.Díky