Sam. ord. PL pro dospělé
Jungmanova 255, Roztoky

Pan Kordač je tak možná dobrý na napsání omluvenky...pokud máte rýmu, tak tam klidně běžte, ale pokud máte vážnější problém, tak se mu velkým obloukem vyhněte!!!

Máme podobné negativní zkušenosti s panem profesorem, který se vždy snaží vše vyléčit sám, zásadně neposílá k odborným specialistům se slovy to vyléčíme.

Jedním slovem: KATASTROFA!
1) Přišla jsem za ním měsíc po operaci slepého střeba s bolestí v břiše a krvácením. Od stolu mě odbyl, že jde o pooperační stav a dal mi Algifen (kapky na tlumení bolesti). Po dvou dnech ukrutných břišních bolestí jsem sama odjela do Motola, kde mi diagnostikovali akutní zánět vaječníků a ihned zahájili léčbu. Bohužel si následky nesu dodnes.
2) Kamarádka přišla taktéž s bolestí břicha. Opět vyfásla stejný Algifen. Nakonec opět sama a bez doporučení odjela na pohotovost do Motola a šla hned na operační sál se zánětem slepého střeva. Stejný případ jiná známá a opět slepák, na který taktéž dostala Algifen (problém tedy je, že pan doktor jen tlumí příznaky, ale nehledá původ bolesti, což je nejdůležitější věc, kterou by měl doktor dělat!).
3) Známému se na noze udělala boule. Kordač řekl, že když teda nebolí, tak ať si jí nevšímá. Protože mu tato odpověď ale moc neseděla, odjel opět na pohotovost....a bouli mu řezali.
Tak nevím. Zvažte každý, s čím za panem doktorem Kordačem jdete. Jestli jen na pokec se starým známým, nebo si nechat vystavit neschopenku, protože se vám nechce do práce - tak pak je tento pan doktor ten pravý. Ale jako specialistu na léčení vašich bolestí a nemocí...tak raději jděte jinam, jako jsem to udělala já.

Jen opět připojuji varování pro ostatní, tak se mějte na pozoru nebo utečte jako jsem to nakonec udělala i já.
1) přišla jsem měsíc po operaci slepého střeva s ukrutnými bolestmi břicha a krvácením. Bez jakéhokoliv vyšetření řekl, že to je pooperační stav a dal mi Algifen (kapky na bolest). Takže jsem dva dny doma protrpěla v bolestech a nakonec sama vyrazila do Motola (jeho zásadní chyba byla, že mi nenapsal doporučení automaticky už při mé návštěvě, nepochopitelné!). Nakonec mi tam diagnostikovali akutní zánět vaječníků a následky si nesu dodnes :-(
2) Kamarádka s bolestí břicha - dostala opět stejný Algifen na bolest. Závěr: skončila na poslední chvíli na operačním stole se zánětem slepého střeva. Shodou okolností to samé další známá (a opět "oblíbený" Algifen na tlumení bolesti)
3) Kamarádovi se udělala boule na noze. Kordač ho odbyl s tím, že když nebolí, ať si jí nevšímá. Nakonec s tím jel do Motola a tam mu to hned řezali.
Kdo ještě zůstáváte zaregistrovaní u MUDr. Kordače, tak s vážnějším problémem opravdu přímo ke specialistům, nebo na pohotovost....protože jinak pánbůh s váma!

U pana profesora Kordače se celá naše rodina léčí již řadu let. Nestalo se mi, že bychom byli nespokojeni s jeho přístupem k pacientům a máme k němu naprostou důvěru. Vzhledem k jeho vysoké odbornosti a bohatým zkušenostem v oboru vnitřního lékařství, vyřeší pan profesor většinu našich běžných zdravotních problémů sám. Zdravotní potíže vážnějšího charakteru, které nás také občas postihnou, však na základě žádostí o vyšetření nechává posoudit na odborných pracovištích. Z vlastní zkušenosti vím, že stav, nad kterým dokonce v Motolské nemocnici lékaři mávli rukou a bagatelizovali, nechal pan profesor ještě odborně dovyšetřit a ukázalo se, že právem. Nebýt jeho, čekalo by nás velké trápení. Škoda, že takových lékařů není víc.

Já jsem s tímto lékařem spokojena a přesto ,že už v Roztokách kde ordinuje nebydlím-stále jsem u něj registrována a velmi ráda. NIkdy se mi nestalo,že by mě odbyl slovy*více poví v lékárně*,vždy trpělivě vyslechl mé zdravotní problémy a dle mého laického názoru i účinně léčil.Zdravotní sestra je poněkud starší a možná už ne tak bystrá-ale lékař je dobrý.Já jsem spokojena.Kysilková(dříve Jedličková)

Musím souhlasit se záporným hodnocením tohoto doktora. Sice vás ve dveřích mile uvítá, ale tím pozitiva asi tak končí. Antibiotika by mi cpal nejraději při každém kašli. Koukne na člověka, vypíše recept se slovy, že mi vše řeknou v lékárně. Kdykoliv se na něco podrobnějšího zeptám (ať už o své nemoci nebo předepsaných lécích), okamžitě důležitě zvýší hlas a začne se chovat, jako by ho tím člověk velice obtěžoval. Jednou mi bylo řečeno, že opravdu nemá čas rozebírat mé dotazy (a to rohodně nejsem pacient, který má zábavu v tom rozpitvávat se ve svých problémech, snažím se vše vyřešit maximálně rychle, ale někdy se prostě nehodlám spokojit s prostým "dobrý den" a "nashledanou a za týden na kontrolu"). Když zkusím zavolat a dotázat se po telefonu, je mi okamžitě sděleno, že mě musí vidět (a vyinkasovat peníze samozřejmě). Přitom od dětské dr jsem zvyklá, že mi po telefonu poradí, co si mohu sama koupit v lékárně, abych k ní s dítětem nemusela.
Sestra neslaná nemastná, věčně nabubřelá, jen umí chodit po čekárně s nataženou rukou pro prachy.
Vybavení ordinace přestárlé (stejně jako sestra), když mi při předoperačním vyšetření nabírala větší množství krve, nasála vše do jedné velké stříkačky a pak krev postupně rozlévala do menších plastových zkumavek posílaných na rozbory. To jsem ještě nezažila. V jakékoliv normální ordinaci sestra jen vymění zkumavky přímo u "zabodnuté" jehly. Klepaly se jí u toho ruce, dvakrát málem nalepila jmenovku na úplně jinou zkumavku. Fakt síla.
Přečtení ostatních zkušeností mne utvrdilo v přesvědčení už k němu nikdy více nejít, okamžitě měním lékaře.

Velmi dobrý, precizně uvažující lékař se zkušenostmi.

Velmi důrazně vám tohoto "doktora" nedoporučuji. Mám s ním tři zkušenosti a všechny drasticky špatné.

1. Moje symptomy: tři dny neústupující bolesti v krku a rýma
Kontrola u doktora Kordáče: 3s pohled do krku, okamžitá diagnóza - angína, dalších pět sekund napsání ATB a sbohem
Okamžitě jsem jel za svým ORL, zkontroloval mě spec. přístrojem, udělal výtěry a co byste čekali, žádná angína, ale zánět nosohltanu! řekl, jak to mám léčit a do dvou dnů problém ustoupil, bez ATB!

2. Moje symptomy: bolesti v břiše, průjem, v momentě návštěvy doktora Kordáče již tři dny bez průjmu
Průběh vyšetření u Kordáče: dvouminutové vysvětlení problému a moje opakované zdůraznění, že průjem NEMÁM, pouze bolesti břicha! Doktor Kordáč mi napsal léky a poslal do lékarny. Když jsem si je vyzvedával, dostal jsem dvě krabičky léků proti průjmu.

3. Moje symptomy: stálé teploty kolem 37.1, bolest hlavy a za krkem, jinak žádné jiné
Průběh vyšetření u Kordáče: 3s pohled do krku, 15s poslech hrudníku, okamžitá diagnóza - nějaká viróza a předepsání ATB!
To jsem si řekl a dost, jel se resgistrovat jinam, kde mi udělali krevní testy a podle výsledku je to podezdření na mononukléózu, která se neléčí ATB!!!!

Jsem rád, že existuje tento web, abych se dozvěděl, že moje zkušenosti nejsou ojedinělé! Vyhněte se tomuto "doktorovi věd" velkým obloukem!

Pan doktor je bezesporu velmi příjemný člověk a pokud potřebujete "obyčejného" praktického lékaře, mohu ho jen doporučit. Mám jen vážné pochybnosti o jeho odbornosti. Po Roztokách koluje bezpočet historek o tom, jak p. Kordač špatně diagnostikoval pacienta a tím mu způsobil řadu problémů. Když byl pan doktor svědek epileptického záchvatu mé maminky, mávl prý rukou se slovy "tady už jsem zbytečný" a odešel. Mou maminku tenkrát zachraňoval zelinář a je dnes zdravá.

Pokud tedy máte obavu o své zdraví, na tohoto pana doktora se prosím nespoléhejte.