MUDr. Václav Drdek

Ordinace PL stomatologa
Vodárenská 33, Kralupy nad Vltavou

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Ordinace PL stomatologa zubní vyšetření

Nejlepší zubař jediný zubař u kterého nemam strach. Chodíme k němu celá rodina, až jednou nebude nevím co budu dělat

Naprostá spokojenost a vděčnost za pomoc v nouzi. Pan doktor je moc příjemný, opatrný, zodpoví trpělivě dotazy, uleví od bolesti a má skvělou sestřičku. Pomohl mi po nepovedeném zákroku u soukromého MUDr. v Praze, kdy jsem trpěla jak zvíře, ačkoli k němu "nepatřím", šetrně mi téměř zničený zub vytrhl a zbavil mě šíleného trápení. Je šikovný a má dobrý smysl pro humor. Lituju, že nepřibírá nové pacienty. Děkuji moc!!

Dodrý,den všem. Jsem ráda že u něj jsme, lepší zubař NENÍ. Chodíme tam celá rodina a já jsem se naučila u nej nebát se zubaře. Naše děti strašně vyvádějí ale až když odcházíme pryč protože se jim tam tolik líbí. Je užasný.

Zubaře se strašně bojím v čekárně to pak trochu přejde Pan zubař...

jako zubař skvělý, ale protože ošetřuje většinou dva pacienty na dvou křeslech najednou, nemyje si mezi nimi ruce. Takže jsem si odnesla na puse "pěkný koutek", na který normálně netrpím

Nejlepší zubař co znám.Jsem rád,že mě ošetřuje

Pro mě je to nejlepší zubař. chodím k němu od malička, mám k němu důvěru i když jsem strašný srab a zubaře se bojím. Všechno vysvětli, podrobně ukáže a má svatou trpělivost.

Prostě perfektní zubní lékař.

Ž

Nejlepší zubař,kterého jsem měla.Taky je to první,kterého se nebojím.Děkuji mu .