Tomáš Vychodil, gynekolog Tábor

MUDr. Tomáš Vychodil

Uložit

Gynekolog Více

38 názorů

Uložit


Adresa

Budějovická 553, Tábor
Gynekologicko porodnická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Ověřený profil
Umístění: Gynekologicko porodnická ambulance gynekologické vyšetření

Pan doktor je jeďen z nejlepsich lekaru, ktere jsem poznala. Vzdy me vyslechl a vysvetlil co me ceka, zvladla jsem tak operaci cysty, pri ktere mi odstranili jeden vejcovod i obavy z toho ze nebudu moci otehotnet. Nyni jsem ve 37.tydnu tehotenstvi a po celou dobu jsem k panu doktorovi dojizdela na vsechny kontroly i kdyz v Tabore jiz nebydlim.

Ověřený profil

Pan doktor je velmi hodny a sestricka taky. I kdyz obcas to ma semnou tezke, ale vsechno vysvetli a poradi. Jsem rada ze jsem zrovna u nej . Poradi a vyslechne. Je pravda , ze nekteri veci se stydim resit . Ale uz neni proc .

M
Ověřený profil

K panu Mudr. Vychodilovi jsem přešla od mého gynekologa, kdy jsem začla mít problémy s menstruací. Po vysazení antikoncepce (kvůli plánovanému těhotenství) menstruace téměř rok nepřicházela :-( Zkrátím to: po 3 měsících od registrace u Mudr. Vychodila jsem přišla do jiného stavu a po 9měsících porodila zdravého syna :-) V 16měsících našeho syna jsem se s manželem rozhodli mít druhé dítě, povedlo se hned napoprvé, bohužel těhotenství kvůli VVV v 16tt muselo skončit potratem. Věřím, ale že se v brzké době opět budu radovat ze dvou čárek na těhotenském testu :-) Tímto chci říct, že svému nynějšímu gynekologovi (Mudr. Vychodil) věřím a můžu všem doporučit. Budou to 3 roky, co jsem u něj a neměnila bych! Nejen, že pan doktor podrží v těžkých chvílích, ale i poradí, ví co dělá, říká a následně pomůže. Vždy má lidský a pozitivní přístup. Moc příjemný doktor včetně jeho sestřičky, která je také moc milá, hodná a příjemná. Panu doktorovi a jeho sestřičce patří velké díky.

T
Ověřený profil

jsem velice spokojená. Co se týče HA tak pan doktor má velký přehled. Jinám bych nešla :)

M
Ověřený profil

Nevím, pan doktor je velmi příjemný, sestřičky též.Bohužel to je tak vše :( Po 3 letech se odhlásím.

I
Ověřený profil

Již 15 let navštěvuji pana Vychodila a jsem s ním maximálně spokojená. Vždy mi vše vysvětlí, poradí a pomůže. Sestřičky úžasné, milé a ochotné, takže narozdíl od jiných doktorů sem chodím velice ráda. Nejsem přímo z Tábora, ale nevadí mi dojíždět a nikdy bych neměnila. Je to sice náročnější teď v druhém těhotenství dojíždět, ale kamarádka to právě takto u něj vzdala, přešla k nám do města a teď velice lituje. Těším se na každou návštěvu a lidský a vždy pozitivní přístup celého týmu (pana doktora a sestřiček).

H
Ověřený profil

Já si nemůžu na pana doktora stěžovat.Mě strašně moc pomohl.Když jsem byla těhotná.I sestřičky byly moc laskavé když jsem si sebou vzala staršího syna.Vždycky ho nějak zabavily aby mě pan lékař mohl prohlídnout.Děkuji vám moc

S
Ověřený profil

K panu doktorovi chodím víc než 10 let a vždy je milý a příjemný. Pečlivě vyšetřuje a zodpoví na všechny dotazy a nikdy jsem se před ním necítila nepříjemně. Sestra taktéž velice milá. Měla jsem i zdravotní problémy, vše trpělivě vysvětlil a pomohl. Doufám, že se poštěstí a porodí mi i moje děti :)

S
Ověřený profil

Při jedné návštěvě nepozná výtok od heřmánkové mastičky, pošle mě domů s globulemi na vkládání a do zprávy napíše "namodralý výtok". Tři dny na to, přijdu s nesnesitelnými bolestmi, on se zhrozí nad zánětem který vidí, pošle mě okamžitě do nemocnice na operaci a když jsem se zmínila o onom namodralém výtoku, tak se mě zeptal proč jsem mu to neřekla?! Proč jsem tam vůbec chodila a neodoperovala se sama ne?

Pan doktor byl pro mě nejlepší v době, kdy jsem neměla problémy a chodila na normální prohlídky.
V těhotenství mi předepsal proti krvácení Askorutin a že mám ležet - o miminko jsem přišla a měla v sobě neuvěřitlné množství zdrclé krve. Byla a jsem v šoku a bála se dalšího otěhotnění. Po roce mě nesnesitelně začal bolet podbřišek - dělám s ležícími lidmi, myslela jsem, že jsem namožená. Šla jsem přesto k panu Vychodilovi, prohmatal mě a řekl, že to nic není. Žádala jsem o rozbor krve, odpovědí mi byl úšklebek.
Bolesti ne a ne přestat, tak jsem se za týden dostala k jinému ženskému lékaři - ihned mi vzal krev a za tři dny jsem se dozvěděla, že jsem v 6. týdnu těhotenství. K panu Vychodilovi už nikdy, ale pokud s ním jste ostatní spokojené, přeji vám to... není ten, co by se zavděčil všem.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti