Gynekologicko porodnická ambulance
Budějovická 553, Tábor

Umístění: Gynekologicko porodnická ambulance Jiný

Pan doktor je uzasny. Presla jsem z duvodu stehovani z Prahy od soukromeho predrazeneho gynekologa k panu Vychodilovi a nelituju. Pece na stejne urovni a jeste pohodova a mila atmosfera. A sestricka. To je andel. Pan doktor nepotrebuje zadne Medevio, pani sestricka je chodici kartoteka, pamatuje si vsechny a vsechno. Klobouk dolu. Velice ochotny a vstricny. Doporucuju.

Umístění: Gynekologicko porodnická ambulance gynekologické vyšetření

Pan doktor je jeďen z nejlepsich lekaru, ktere jsem poznala. Vzdy me vyslechl a vysvetlil co me ceka, zvladla jsem tak operaci cysty, pri ktere mi odstranili jeden vejcovod i obavy z toho ze nebudu moci otehotnet. Nyni jsem ve 37.tydnu tehotenstvi a po celou dobu jsem k panu doktorovi dojizdela na vsechny kontroly i kdyz v Tabore jiz nebydlim.

Pan doktor je velmi hodny a sestricka taky. I kdyz obcas to ma semnou tezke, ale vsechno vysvetli a poradi. Jsem rada ze jsem zrovna u nej . Poradi a vyslechne. Je pravda , ze nekteri veci se stydim resit . Ale uz neni proc .

K panu Mudr. Vychodilovi jsem přešla od mého gynekologa, kdy jsem začla mít problémy s menstruací. Po vysazení antikoncepce (kvůli plánovanému těhotenství) menstruace téměř rok nepřicházela :-( Zkrátím to: po 3 měsících od registrace u Mudr. Vychodila jsem přišla do jiného stavu a po 9měsících porodila zdravého syna :-) V 16měsících našeho syna jsem se s manželem rozhodli mít druhé dítě, povedlo se hned napoprvé, bohužel těhotenství kvůli VVV v 16tt muselo skončit potratem. Věřím, ale že se v brzké době opět budu radovat ze dvou čárek na těhotenském testu :-) Tímto chci říct, že svému nynějšímu gynekologovi (Mudr. Vychodil) věřím a můžu všem doporučit. Budou to 3 roky, co jsem u něj a neměnila bych! Nejen, že pan doktor podrží v těžkých chvílích, ale i poradí, ví co dělá, říká a následně pomůže. Vždy má lidský a pozitivní přístup. Moc příjemný doktor včetně jeho sestřičky, která je také moc milá, hodná a příjemná. Panu doktorovi a jeho sestřičce patří velké díky.

jsem velice spokojená. Co se týče HA tak pan doktor má velký přehled. Jinám bych nešla :)

Nevím, pan doktor je velmi příjemný, sestřičky též.Bohužel to je tak vše :( Po 3 letech se odhlásím.

Již 15 let navštěvuji pana Vychodila a jsem s ním maximálně spokojená. Vždy mi vše vysvětlí, poradí a pomůže. Sestřičky úžasné, milé a ochotné, takže narozdíl od jiných doktorů sem chodím velice ráda. Nejsem přímo z Tábora, ale nevadí mi dojíždět a nikdy bych neměnila. Je to sice náročnější teď v druhém těhotenství dojíždět, ale kamarádka to právě takto u něj vzdala, přešla k nám do města a teď velice lituje. Těším se na každou návštěvu a lidský a vždy pozitivní přístup celého týmu (pana doktora a sestřiček).

Já si nemůžu na pana doktora stěžovat.Mě strašně moc pomohl.Když jsem byla těhotná.I sestřičky byly moc laskavé když jsem si sebou vzala staršího syna.Vždycky ho nějak zabavily aby mě pan lékař mohl prohlídnout.Děkuji vám moc

K panu doktorovi chodím víc než 10 let a vždy je milý a příjemný. Pečlivě vyšetřuje a zodpoví na všechny dotazy a nikdy jsem se před ním necítila nepříjemně. Sestra taktéž velice milá. Měla jsem i zdravotní problémy, vše trpělivě vysvětlil a pomohl. Doufám, že se poštěstí a porodí mi i moje děti :)

Při jedné návštěvě nepozná výtok od heřmánkové mastičky, pošle mě domů s globulemi na vkládání a do zprávy napíše "namodralý výtok". Tři dny na to, přijdu s nesnesitelnými bolestmi, on se zhrozí nad zánětem který vidí, pošle mě okamžitě do nemocnice na operaci a když jsem se zmínila o onom namodralém výtoku, tak se mě zeptal proč jsem mu to neřekla?! Proč jsem tam vůbec chodila a neodoperovala se sama ne?