Praktický lékař pro dospělé
Palackého 201, Trutnov

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Pan doktor je vstřícný, nesouhlasím s tím, že když je mladý, tak je nezkušený. Sestřička je také velmi milá, vždy ochotná, za sebe naprostá spokojenost a jakmile dcera bude plnoletá, tak budu ráda, když se stane také pacientkou této ordinace.

Ztotožňuji se s hodnocením Marušky.Pan doktor je sice mladý,ale velmi snaživý.A co je vzácné-umí naslouchat.Nikdy není nervozní,ač má většinou plnou čekárnu.Odcházíte doprovázeni krásným úsměvem,což také léčí!

Zatím jsem neměla nijak vážný problém, abych mohla posoudit, zda si s ním uměl poradit, každopádně to nemění nic na tom, že je to krasavec ;)

mladý sice je,ale zase na druhou stranu hodně i pomáhá když člověk potřebuje.

Mladý a nezkušený lékař.

Chodím k němu již dlouho, přestože mě obtěžují fronty lidí přede mnou, přičítám to hlavně tomu, že je velmi dobrý lékař. Vždy mi správně pomohl.

Ja jsem s nim velmi spokojena.Je to velmi dobry lekar.Je pohotovy,bystry.Umi podporit a dodat silu.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Může mi napsat ortezu na rameno obvodní lékař? Zaplatí ji pojišťovna? Mambolesti po operaci. Operace před 8 lety. Děkuji za odpoveď

je to tak, pouze specialista nebo koupit na vlastní náklady.

MUDr. Tomáš Vejrych