Tomáš Trejbal, praktický lékař Slaný

MUDr. Tomáš Trejbal

Praktický lékař Více

Mazurská 484/2, Slaný
ResTrial, s.r.o., Praktický lékař, poliklinika Mazurská

Snažím se aplikovat nejmodernější poznatky evidence based medicine v každodenní praxi i přes všechny situace které v životě můžou nastat. Věřím, že vš...

• všeobecný praktický lékař

Umístění: ResTrial, s.r.o., Praktický lékař, poliklinika Mazurská Jiný

Doktor, u ktereho jsem nevahala a pri zmene pusobiste jej zmenila take. K lekarum obecne chodim spise az kdyz mi "neco" je... a kdyz uz to nastane, vzdy mi pomohl... Zajima se, pta se, navrhne reseni, da se s nim mluvit, vysvetli... Nove pusobiste je navic velice hezke, pomerne moderni, mile sestricky (ale ty byly vzdy), za me super!

Š
Umístění: jiné místo Jiný

Velice pana doktora doporučuji, velice milý, ochotný, empatický mladý doktor, který vás vyslechne a opravdu se vám snaží pomoc. Není s vámi hotov za 5 minut, jak to u většiny lékařů bohužel bývá. Rád vyslechne, poradí, vše dobře vysvětlí a zajímá se o vás celkový stav. Mohu pouze jen a jen doporučit, a to všema deseti . Sestřičky také moc milé a ochotné .

Umístění: ResTrial, s.r.o., Praktický lékař, poliklinika Mazurská Jiný

Pan doktor je nejen trpělivý, ale zejména umí skutečně pomoci.

Úžasný přístup i ze strany sestřiček!

Umístění: ResTrial, s.r.o., Praktický lékař, poliklinika Mazurská Jiný

Velmi pečlivý a příjemný lékař i sestřička, které nevadila ani přítomnost mého dítěte a hezky ho během návštěvy zabavila.

Umístění: ResTrial, s.r.o., Praktický lékař, poliklinika Mazurská

Skvělý lékař s velmi lidským a pečlivým přístupem. Na pacienta si udělá potřebný čas, vyslechne, vše vysvětlí. Jsem moc spokojená i s prací sestřičky a dobře fungujícím objednacím systémem.

Umístění: ResTrial, s.r.o., Praktický lékař, poliklinika Mazurská

Mladý a empaticky lekář, výborná komunikace.
Naslouchá vysvětluje vše aby tomu člověk dobře rozuměl. Je vidět ,že ho práce naplňuje a bere jí jako smysl svého života a nejen zdroj přijmů.

Pan doktor společně se sestřičkou by mohli být vzorem naší praktické zdravotnické péče.

Tento doktor mě velmi rychle navedl na správnou cestu toho, co mi vlastně je. Naslouchá, bere vážně, co říkáte a vše se snaží vysvětlit tak, aby tomu člověk rozuměl. Není s vámi hotový za 5 minut jako u jiných doktorů. Byla jsem příjemně překvapená, opravdu doporučuji. Mladý, sympatický, lidský doktor.

Pečlivý a sympatický mladý pan doktor. Vysvětlil vše co bylo potřeba a ochotně pomohl. Jsem velice spokojena.

• všeobecný praktický lékař