Tomáš Trejbal, praktický lékař Slaný

MUDr. Tomáš Trejbal

Praktický lékař

Smetanovo náměstí 1358, Slaný
Slánská zdravotní s.r.o.

Snažím se aplikovat nejmodernější poznatky evidence based medicine v každodenní praxi i přes všechny situace které v životě můžou nastat. Věřím, že vš...

• všeobecný praktický lékař

Umístění: Slánská zdravotní s.r.o.

Skvělý lékař s velmi lidským a pečlivým přístupem. Na pacienta si udělá potřebný čas, vyslechne, vše vysvětlí. Jsem moc spokojená i s prací sestřičky a dobře fungujícím objednacím systémem.

Umístění: Slánská zdravotní s.r.o.

Mladý a empaticky lekář, výborná komunikace.
Naslouchá vysvětluje vše aby tomu člověk dobře rozuměl. Je vidět ,že ho práce naplňuje a bere jí jako smysl svého života a nejen zdroj přijmů.

Pan doktor společně se sestřičkou by mohli být vzorem naší praktické zdravotnické péče.

Tento doktor mě velmi rychle navedl na správnou cestu toho, co mi vlastně je. Naslouchá, bere vážně, co říkáte a vše se snaží vysvětlit tak, aby tomu člověk rozuměl. Není s vámi hotový za 5 minut jako u jiných doktorů. Byla jsem příjemně překvapená, opravdu doporučuji. Mladý, sympatický, lidský doktor.

Pečlivý a sympatický mladý pan doktor. Vysvětlil vše co bylo potřeba a ochotně pomohl. Jsem velice spokojena.

• všeobecný praktický lékař