Mladý a empaticky lekář, výborná komunikace.
Naslouchá vysvětluje vše aby tomu člověk dobře rozuměl. Je vidět ,že ho práce naplňuje a bere jí jako smysl svého života a nejen zdroj přijmů.

Pan doktor společně se sestřičkou by mohli být vzorem naší praktické zdravotnické péče.

Smetanovo náměstí 1358, Slaný
Slánská zdravotní s.r.o. (mapa)

Mladý a empaticky lekář, výborná komunikace.

Tento doktor mě velmi rychle navedl na správnou cestu toho, co mi vlastně je. Naslouchá, bere vážně, co říkáte a vše se snaží vysvětlit tak, aby tomu člověk rozuměl. Není s vámi hotový za 5 minut jako u jiných doktorů. Byla jsem příjemně překvapená, opravdu doporučuji. Mladý, sympatický, lidský doktor.

Pečlivý a sympatický mladý pan doktor. Vysvětlil vše co bylo potřeba a ochotně pomohl. Jsem velice spokojena.

• všeobecný praktický lékař