ResTrial, s.r.o., Praktický lékař
Zhořelecká 2, Praha 8, Praha

Pacienti se zdravotním pojištěním

Přijímám: dospělí

Kladu důraz na porozumění povahy onemocnění a terapie dle nejmodernějších poznatků evidence based medicine. Zakládám si na osobním přístupu v duchu pr...

• všeobecný praktický lékař

K panu doktorovi jsem docházel ještě na jeho předchozím působišti, k pacientovi přistupuje velice empaticky a profesionálně. Více takových lékařů!

Umístění: ResTrial, s.r.o., Praktický lékař Jiný

Spolu se sestřičkou (je tam víc střídajících se sester) vždy empatický tím, vstřícný, moc děkuji za dosavadní péči.

Umístění: ResTrial, s.r.o., Praktický lékař Jiný

Ochotný, důsledný a milý lékař. Poprvé jsem měla pocit, že nikoho neobtěžuji se svými zdravotními komplikacemi.

Pan doktor Trejbal je empatický, příjemný a odborně zdatný profesionál, který si vždy najde čas naslouchat a vysvětlit mi mé zdravotní problémy. Jeho moderní ordinace a milý personál přispívají k příjemné atmosféře. Jsem opravdu nadmíru spokojen s jeho péčí a mám obrovskou radost, že jsem konečně našel kvalitního lékaře.

Umístění: ResTrial, s.r.o., Praktický lékař Jiný

Empatický lékař, pečlivý, opravdu naslouchající a snažící se najít řešení zdravotního problémů. Vřele doporučuji.

Umístění: ResTrial, s.r.o., Praktický lékař Jiný

Skvělý pan doktor. Pečlivý, empatický, odborník na svém místě. Takových, jako je on, je málo. Určitě se za ním vyplatí i dojíždět.

Umístění: ResTrial, s.r.o., Praktický lékař Jiný

Uzasny pan doktor, lidsky, vstricny, ma pochopeni a je velmi empaticky, za me vice nez uzasny lekar. Doposud jsem mela stejnlu cest pouze se svou PL v rodnem meste. Tohohle pana doktora budu vychvalovat do nebes...

Umístění: ResTrial, s.r.o., Praktický lékař Jiný

Doktor, u ktereho jsem nevahala a pri zmene pusobiste jej zmenila take. K lekarum obecne chodim spise az kdyz mi "neco" je... a kdyz uz to nastane, vzdy mi pomohl... Zajima se, pta se, navrhne reseni, da se s nim mluvit, vysvetli... Nove pusobiste je navic velice hezke, pomerne moderni, mile sestricky (ale ty byly vzdy), za me super!

Velice pana doktora doporučuji, velice milý, ochotný, empatický mladý doktor, který vás vyslechne a opravdu se vám snaží pomoc. Není s vámi hotov za 5 minut, jak to u většiny lékařů bohužel bývá. Rád vyslechne, poradí, vše dobře vysvětlí a zajímá se o vás celkový stav. Mohu pouze jen a jen doporučit, a to všema deseti . Sestřičky také moc milé a ochotné .

Umístění: ResTrial, s.r.o., Praktický lékař Jiný

Pan doktor je nejen trpělivý, ale zejména umí skutečně pomoci.

Úžasný přístup i ze strany sestřiček!