Sam. ordinace PL pro dospělé
Komenského 33, Žacléř

Jsem velmi spokojen s jeho prací. Vyšetří, vše vysvětlí a mnohdy na místě poskytne léky, takže není nutno běhat do lékárny s receptem. Moc milý a příjemný lékař.

Pana doktora Rouska si vážím nejen pro jeho profesní kvality, ale i pro normální lidský přístup k pacientům.Myslím, že ty všechny pomluvy a urážky si nezaslouží, je to taky jen člověk, a jak se kdo chová k němu( podle hesla:jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá), tak pak se mu to vrací.... Takže já mu plně důvěřuji a přeji mu hodně zdraví.

Před mnoha lety jsem byl PANEM DOKTOREM ROUSKEM vytažen hrobníkovi z lopaty. Je to asi přibližně 15 let. Dodnes žiji a jsem mu za vše co pro mě doposud udělal moc vděčný. Jsem typ člověka, který má rád když mu obvodní lékař, zubař, nebo i primář a lékař v nemocnici řekne jak na tom ve skutečnosti je.Takže,nikdy jsem neměl pocit,že by mě a nebo kohokoliv z mé rodiny léčil od stolu. Vždy, když to bylo jen trochu možné, tak pomohl.

jenom léčí od stolu

Velmi dobrý lékař.. Mluví s člověkem jak mu zobák narost a to je lepší než nějaký arogantní nafrněnec na kterém vidíte, že jste mu na obtíž jen vlezete do dveří. Chodí k němu celá rodina a už několikrát prokázal, že je ,, PAN DOKTOR,,. Pane doktore jsme rádi, že Vás tady máme. A ty slepice co si na Vás stěžují ty kopněte do prdele...

Ukažte mi v Žacléři doktora, který přijede k infarktu dřív než záchranka a to po pracovní době!!! JEMU jsme vděční že náš táta přežil...

Boženka .Jana
Ženy máme hezké inteligentní.Nikdy si nestěžovali,naopak Vás.Každý si může vybrat svého doktora,proč tak neučiníte?
Pokud vás osahával na ? nevím kde je intimní místo na těle u lékaře když ho navštívíme.
Nebo je to tím že vypadáte poněkud jako, (jak bych to nazval abych neurazil vaši ješitnost)
ženy do větru nebo tak podobně.
Opět se tu nabízí to, že si můžeme volit doktora podle svého přání.
Já osobně mám rád doktora který něco umí a ne nějakého dr.Cvacha.
Přeji hezký čas VÁNOČNÍ.

Velmi dobrý lékař,jako žena jsem se nesetkala s nějakým hulvátstvím.Myslím si,že některé osoby spíše doufají,že se tam s něčím takovým setkají a pak jsou zklamané,když se nic neděje,a každý si snad dovede stanovit hranici kam až může druhý zajít.Komu jde o skutečně profesionální přístup,tak si volí lekaře ke kterému má důvěru,já ji k panu doktorovi mám.A mohu se na něho obrátit s jakýmkoliv problémem.

Někdo tu maže příspěvky pokud se napíše kladná odezva na dr.Rouska

Dobrý den,čtu tu hodnocení našeho lékaře.
Podle mě je to velmi dobrý lékař,zdědil po otcovi talent pro doktořinu.Pokud já vím tak nesnáší simulanty a pacienty kteří jsou obden v čekárně (je tam útulně a teplo) a žádají i nemožné.Byl jsem toho několikrát svědkem.
Myslím si že se chová k pacientům tak jako oni k němu,což je správné!!!
Že je svérázný to některým lidem vadí.Pan primař Rousek z Trutnova,jeho otec, byl také terčem pomluv a útoků proti jeho osobě.Úspěšný lékař je trnem v oku pro některou veřejnost.
Takže pane doktore ,hodně zdraví ,hodně zdravích pacientů přeje jeden spokojený pacient ze Žacléře