Bělení zubů

Od 450 Kč

Od 450 Kč

Od 2 100 Kč

Petrák stomatologie s.r.o.

Pochází ze zubolékařské rodiny a když se v posledním ročníku vrchlabského gymnázia rozhodoval, který obor je mu nejbližší, zvolil zubní lékařství, pro...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• dentální hygiena
  • zubní lékař - stomatolog

Vrchlabi place,nad odchodem velmi kvalitniho
Lekare, ktery odvadel nadstandartni peci bez ohledu na casovou vytizenost. Ordinoval i prez konec ordinacnich hodin.V akutnich pripadech vzdy pomohl.Lekar s jehoz vysoce kvalitni praci , jde ruku v ruce lidskost a ochota, lekarska dovednost mnohdy uznavana lekari s dlouholetou praxi.Dekuji vam pane Doktore za vasi peci a ochotu.! I prez vzdalenost k vam radi prijedeme k osetreni a prohlidkam a cenime si toho ze muzeme!!! Preji vam, mnoho spokojenych pacientu , spokojeny rodinny zivot cele rodine!
Jsme s pozdravem.
Vesela lucie, Vesely leos, Vesely Mathias.
Vrchlabi.

MDDr. Tomáš Petrák

Díky za milá slova, těším se na Vaši návštěvu. S pozdravem
Tomáš Petrák

Jsem moc ráda, že se pan zubař Petrák stará o mé zuby a má v péči i má dvojčátka (5 let).
Je velmi pečlivý, práci dělá s láskou a na profesionální úrovni. První lékař, který mi zaslal na email fotodokumentaci i s vysvětlením. Úžasné.Věřím, že díky jeho péči budu mít já
i holky zuby stále v pořádku. Moc Vám děkuji pane zubaři.

MDDr. Tomáš Petrák

Díky za milá slova, šikovný pacient je třičtvrtě úspěchu. Nashledanou na preventivní prohlídce.

Chtěl bych zde pochválit pana zubaře za jeho profesionální přístup. Konečně někdo, kdo Vám dá rozumné vysvětlení a sympatický přístup k pacientovi. S prací pana doktora jsem velmi spokojen. Hezky mě spravil dva zuby a ještě k tomu mi udělal fotodokumentaci. Opravdu jsem nadšený. Je vidět, že tento zubař dělá práci rád a chce být v ní být hodně dobrý. Děkuji pane Petrák a těším se na další spolupráci.

Díky za milá slova. Také se těšíme. S pozdravem Tomáš Petrák