Šrámkova 3319/2A, Ústí nad Labem
Ordinace - Novortop s.r.o. (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 2 Více

Ortopedické konzultace

Ortopedické operace

Ortopedické konzultace

Cena není uvedená

Ordinace - Novortop s.r.o.

Ortopedické operace

Cena není uvedená

Ordinace - Novortop s.r.o.

Umístění: jiné místo operace

Od března do května tohoto roku, jsem byla hospitalizována v Krajské nemocnici v Ústí nad Labem na oddělení Ortopedie 2. Tímto bych chtěla poděkovat MUDr. Tomáši Novotnému za odbornou a příkladnou péči, a za milé, laskavé a vstřícné chování. Staral se o mě zodpovědně i při všech komplikacích, které jsem měla po operaci. Děkuji Bl. Felcmonnová, Jirkov

Umístění: Ordinace - Novortop s.r.o.

Byl jsem včera ošetřen panem doktorem Tomášem Novotným a je naprosto skvělý! Vyšetřoval mi moje bolavé koleno. Přeji mnoho spokojených pacientů.Vřele ho doporučuji! Díky.

Marcela: je to lékař s velkým L jediný ze šesti lékařů zjistil příčinu ,ostatní se vůbec neshodli na diagnoze,rehabil. sestra bez sona a rengenu mne upozornila co by to mohlo být,ale úspěšný byl jen Mudr.Tomáš Novotný,,velice děkuji

Zprvu jsem měla obavy z nového doktora:-) Ale již při prvé návštěvě jsem zjistila,že je to výborný lékař a ještě k tomu s lidským přístupem.Né každý lékař je takový!A proto jsem ráda,že jsem k němu začla chodit i já.

Je to lékař s lidskou tváří.Má hezký přístup k nám pacientům.Jsem velice ráda,že jsem našla ,tak dobrého ortopeda,který dokáže pohladit hezkým slovem a přístupem a to my pacienti potřebujeme