Ortopedická ambulance

Ortopedická ambulance
Masarykova 62, Plzeň 4 , Plzeň

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedická ambulance artroskopie kolene

Budu stručný,jsem s panem doktorem Kuncem velice spokojený,je pravdou,že mě kolena bolí čím dál víc,ale za to pan doktor nemůže je to prostě tím jak je člověk za ta léta opotřebovaný,bohužel...Chodím k němu rád je to bohém a příjemný člověk!!!

W

Doktor i sestra velmi nepříjemní,vynadáno jsem dostal např. za nedodržení kontroly za týden (moc dobře to nejde,jelikož jsem student děnně dojíždějící do vzdáleného města),to si pan doktor neodpustil ironickou poznámku a velice milá sestřička se tomu zasmála jako vtipu roku. Podle mě velice neprofesionální přístup. Při stejné kontrole jsem mu sdělil obtíže na obou kolenech.Pravé po úrazu (v té době to bylo něco přes rok),obtíže se nelepšily a levé začínalo bolet. Pravého si ani nevšiml,bohužel ani palpačně a s levým mě poslal na RTG,kde samozřejmě bolavé vazy nebudou moc vidět. Pokud si myslí,jak je skvělý,brát mu to nebudu. Ani sestřičce.

Léčila jsem se na ortopedii u pana doktora Kunce 6 let,za tuto dobu jsem byla na 1 rentgenovém vyšetření. Mé obtíže s bolestí kyčelního kloubu se neustále opakovaly. Nyní od února trpím bolestí ,nespím a nemohu chodit. Léčba se skládala pouze z obstřiků ,bez dalšího vyšetření či rehabilitací. Změnila jsem lékaře a nový pan doktor mě poslal na MR a CT .Artrozu sice v kyčli neznatelně mám,ale hlavní příčina úporných bolestí je vyhřezlá plotýnka. Nemám co dodat ,myslela jsem že pan doktor je zkušený ortoped a při tak douho trvajících obtížích začne hledat příčinu.

Dostal jsem na tohoto doktora doporučení. Vynadal mi hned co jsem překročil práh. Měl jsem problémy s kloubem na chodidle z těžké pracovní obuvi. Takovou obuv si pan doktor vůbec neumí představit. Pan doktor Kunc mi vyšetřil sotva pár vteřin a poslal mě na rehabilitace, které skončily neúspěchem. Takto se pacient může léčit roky, když Vás doktor odbyje. Pan dr. Kunc vystupuje příliš autoritativně a nepříjemně. Subjektivně hodnotím tedy jako "slabý", neboť jsem se u pana doktora nesetkal se zájmem, profesionalitou, ani s příjemným jeho výstupem .Nedoporučuji

Tento pan doktor je specifický ve svém projevu, což každému vyhovovat nemusí, nicméně mne je to sympatické. Chodim k němu s problémy s páteřními ploténkami, což je problém, který je těžko léčitelný jinak, než operací či pravidelným dlouhodobým rehabiliačním cvičením (jak mi bylo sděleno i jinde). Ale pouze tento lékař mne dal velmi účinné léky na bolest. Mohu pouze doporučit.

Pan doktor je moc fajn, vysetril mne i to, co jsem nemel nemocne a urizl to, takze kdyby mi to chtelo nekdy treba bolet, tak uz nema co, a tak jsem uplne klidny a nebojim se uz budoucnosti.

Navstivila jsem oba tyto ortopedy na IV.poliklinice na Doubravce a musim rict ze vice zkusenosti(a take atestaci) ma MUDr.Milos Mecir!!Jinak samozrejme klobouk dolu VSEM lekarum!

Pan doktor je velmi příjemný a poradí jak z nemocí .Kladný přístup i sestřičky.Byla jsem moc ráda ,že mě vzal na ošetření.Děkuji

Velmi dobrý diagnostik úspěšně léčící potíže artritického a revmatického původu. Velmi operativní, s vynikajícím přístupem k pacientům.

vekmi dobrý ortoped - maximální spokojenost