Kmochova 1652/8, Havířov
zubní ordinace

Umístění: zubní ordinace Jiný

Vždy jsem měla trauma že zubaře. Od té doby co mám pana Arvaie se opravdu nebojim. Trhal mi 4 osmičky nikdy zadny zánět nic. Vše vysvětlí u toho co dělá. Velká spokojenost a to,že se děje i 2 měsíce? A co jako ,na dobreho pana doktora si klidně počkám . I moje 2 děti pana doktora i jeho přístup a paní sestricku mají rádi.

Umístění: zubní ordinace Trhani zubu

Nejlepsi zubar na svete, bez diskuze. Diky nemu jsem se vyhnul operaci v plne narkoze, dokazal mi extrahovat 19 ( slovy devatenact ) zubu "jen tak" v kresle jeho ordinace, naprosto bezbolestne. Samozrejme ne najednou, ale ve ctyrech dnech. Sestricka velmi mila a pritom profesionalni.

Aktuální čekací doba na objednání 2,5 měsíce. Důvod, kvůli kterému začínám hledat nového zubaře. Navíc dovolat se do ordinace je taky často velký oříšek.

Měla jsem velký strach ze zubaře,proto jsem nechodila na prohlídky 8let.Ale přístup pana doktora byl velmi profesionální a milí,že už se těším na další návštěvu.

Se svym triletym synem jsme presli od zubarky v Šenove(Ožanová),kde jsem byla zhrozena pristupem k detem,kdy byl muj syn nazvan jako hystericke dite.K panu Arvaiovi jsem sla se strachem co nas ceka tentokrat,no nestacila jsem se divit,sestricka mu vse PO PRVE vysvetlila na co je zrcatko atd a tim hodne uklidnila syna,vrtani byla prochazka ruzovou zahradou,syn ani neknournul,pri druhe navsteve mel syn vacek,tak dr nejdriv navrhnul jak by to resil,syna trochu utlumil a s injekci krasne vytrhnul zub.a podle meho nazoru je chlap na deti nejlepsi.super!!!jen chvala krasny den

Velmi příjemná ordinace!..sestřička milá a šarmantní:-),k panu doktorovi jen tolik:,,jednička v oboru,,!!!Velmi příjemný a ochotný vše vysvětlit,strach je hned pryč:-).....není víc co dodat,prostě super stomatolog!!!!!!!!!!!!!!!!

Vždy mám panickou hrůzu ze zubaře. :-) Dnes jsem se v křesle cítil hodně "příjemně" a hrůza byla ta tam. Oceňuji velice empatický přístup pana doktora.
Děkuji Vám.

Děkuji Vám za vložené příspěvky :-) Nyní jsem se zaregistrovala k panu doktorovi a mám z toho dobrý pocit. Chodila jsem do stejného centra k panu doktoru Kováčovi a opravdu musím říct, že mám strach ještě teď. Nebyla jsem s dcerou rok u zubaře a seřval mě jak malého psa, že za to že má kaz mohu jedině já! Kde jsme celou tu dobu byli a že jsme ji zuby úplně zanedbali. Už nikdy víc, měla jsem z toho hrozný pocit, cítila jsem se jako matka fúrie. Dokonce musím říct, že se už těším na nového pana zubaře :-)

Nemuzu si vubec na nic stezovat. Ochotny, vysvetli, ukaze, najde nejlepsi variantu a (pro skrbliky) nevybira poplatky. Nebojim se za kvalitni praci zaplatit, ale tady skoro ani nemusim :-) Zatim vzdy bylo tak, jak me to vyhovovalo a pan doktor se prizpusobil mym pozadavkum.

Hezká čekárna i ordinace, všichni milí. Nečekali jsme dlouho na objednání a ani následně v čekárně, tudíž zorganizované to mají dobře.
Pan doktor byl vstřícný, pracoval rychle a dobře, žádné extra poplatky nevybíral. Vše vysvětlí a dokonce i ukáže pomocí malé kamery na monitoru. Naprostá spokojenost.