Kpt. Jaroše 2876, Tábor
Gynekologicko - porodnická ambulance (mapa)

Umístění: Gynekologicko - porodnická ambulance péče o těhotné

K paní doktorce jsem přišla poté, co jsem měla pozitivní test. Po kontrole mi tvrdila že je vše v pořádku i srdíčko bylo vidět. Objednala mě až za další 2 měsíce(!!!) na kontrolu. No a všechno špatně, plod byl mrtvý a navíc díky tomu, že mě objednala za takovou dlouhou dobu mě čekala náročná kyretáž. A s komentářem, že si to myslela, že to nevyjde mě opravdu dostala! A to že po mě chtěla asi 2000 při vydání teh.prukazky kvůli utz a dalším věcem to už radši ani nekomentuju ! Za mě opravdu NE! Jsou tu daleko schopnější lékaři, kteří nechtějí ani korunu a s daleko lepším přístupem....

Umístění: Gynekologicko - porodnická ambulance

Paní doktorka je pro mě žena na správném místě. Bohužel jsem s akutními obtížemi na počátku těhotenství musela navštívit jednu pražskou ordinaci a od té doby si opravdu vážím toho, jaký je ordinace MUDr. Šmrhové poklad. Paní doktorka mi vše skvěle vysvětlila, vždycky si na mě udělá čas, lidským přístupem mě uklidní. Přála bych si, aby takoví lékaři byli všichni. I přes to, jaký mají v ordinaci neskutečný nával, šlape u nich vše jako hodinky. Nezbývá nic než jen poděkovat za nadstandardní péči, pro kterou se do Tábora ráda vracím i z hlavního města.

Dobrý den, minulý rok jsem odešla od paní doktorky. Měla jsem neustálé bolesti. Paní doktorka mi stanovila dg endometriózy. Nakonec jsem se dozvěděla od jiné specialistky, že můj problém se týká děložního čípku. Nyní cvičím na pánevní dno a bolesti pomalu mizí. Bohužel mám za sebou několik let trápení, bolestí a slz a přitom stačilo tak "málo".

Ano, paní doktorka vybírá peníze. Nejprve nás donutí skze přístroj změřit, zvážit a změřit tlak. Za toto zaplatím 10,- kč. Při vstupu k sestře vybere 30,- kč za gynekologický zrcadla. Podle zákona to nesmí a i přesto to dělá. Když se ozvete, tak jsou problémy. Nejsou to kdovíjaký prachy, ale platim zdravotní, tak proč jí platit znova.

K paní doktorce jsem přestoupila na začátku těhotenství a věřila jsem, že je odborníkem. Vždy se chovala velmi přátelsky, vše vysvětlila a vřele odpovídala na veškeré dotazy. Všechna vyšetření byla prý v pořádku, a tak jsme se těšili na naše první miminko. Bohužel se nám nakonec narodila holčička postižená Downovým syndromem. Nevím, zda se jednalo o pochybení nebo postižení nešlo z vyšetření poznat. Po tomto jsem ale k paní doktorce ztratila důvěru...

Paní doktorka je velmi příjemná, akorát přístup sestřičky není vždy skvělý. Každopádně jsem s její péčí spokojená, ačkoliv se mi nelíbí, že zastává názor, že HA je neškodná, o čemž já mám pochybnosti. Ale za mě určitě ano!

Vyměnit sestry a nebude žádný důvod k nespokojenosti. Jenom svou přítomností sestru obtěžujete - a dá vám to důrazně najevo. Druhá věc je přeměřování - již 5 let vážím a měřím stejně - přesto se vždy musím nechat přeměřit - anžto MUDR. Tůmová to po mě nikdy nevyžaduje. Ne,děkuji, víckrát si ani pro recept nepřijdu

Dobrý den všem, ráda bych se vyjádřila k Paní doktorce a přístupu jako takovému. Docházím k ní od 14 let, vše bylo v pořádku, antikoncepci mi předepsala bez krevních testů, což mě překvapilo (ostatním mým známým anti bez odběrů dc nedali), ale i tak přístup skvělý a paní dc je vstřícný člověk. Pak se stala chyba, žádala jsem o vyšetření na chlamydie, sestra mi řekla: "a to jako máte nějaký akutní problémy?" a já ne nemám, ona na to, že zbytečně histerčím, tak jsem vše přešla. Před rokem jsem byla na kontrole a až další prohlídku po půl roce mi řekli, že mám nález. (ascus buňky) jen, že to jsou nespecifikovatelné buňky, větší vyjádření neproběhlo. Další prohlídka o5 potvrdila ten samý nález. A já se dotázala a co budeme dělat a sestra na to no počkejte si na další prohlídku (tudíž další půl rok). Jenže co se za tu dobu nestalo, začala jsem mít silné záněty a velmi mnohočetné. Přešla jsem do Prahy na urologii a tam mi řekli, že mám zuženou močovou trubici. A jen tak jsem je poprosila o test na chlamydie aaaa??? POZITIVNÍ. Mé shrnutí? absolutně zanedbaná péče... nyní mám díky neochotě sestry problémy i urologické, musím na operaci, dále mám z špatné diagnozy ascus buňky a začínají mě bolet klouby. A proč? Díky neochotě vyšetření. Proto si raději dojeďte za odborníky do Prahy, kteří budou mít profesionální přístup a především budou ochotní Vám pomoci!

Kdyby paní doktorka neměla tak nepříjemné sestřičky, hned by tam bylo veseleji!! Nechápu proč když chodím k pani doktorce a chci s ní něco vyřešit, musím k druhé pani doktorce která nemá žádný přístup.....chápu že má hodně pacientek,ale tak objednávám tolik kolik stíhám....

od pani doktorky Smrhove jsem nedavno odesla a lituju toho,že jsem to neudělala dávno.Je pravda,že je usměvavá a milá ale to je asi všechno!Nebudu raději rozepisovat jak moc zanedbala u mě péči protože bych zklamala pacientky které ji maj rádi.zkrátka to neni odbornice a kdyby brala vice ohledy na muj zdravotní stav a na okolnosti, nemusela jsem si tolik vytrpět.Po tom co jsem 2x přišla o miminko atd jsem přešla k jinemu lekaři a konečně mam pocit že nebere moje problemy na lehkou vahu,pomohl mi a dělá vše proto aby se moje problemy neopakovaly-s doktorkou Smrhovou už nechci mit nic společnyho a přijde mi že jen kouka jen z pacientek tahat prachy za vsechno možný!