Tereza Šmrhová Kovács, gynekolog Tábor

MUDr. Tereza Šmrhová Kovács

Uložit

Gynekolog Více

58 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kpt. Jaroše 2876, Tábor
Gynekologicko - porodnická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Umístění: Gynekologicko - porodnická ambulance Jiný

Paní doktorka je úžasná jako lékař i jako člověk. V její péči jsem už 20let a nemám co vytknout. V těhotenstvích mě skvěle informovala, detailně mi vysvětlila všechna vyšetření a jejich závěry. Byla velmi pečlivá, při jedné malé pochybnosti hned na druhý den zorganizovala prohlídku na genetice v ČB, kdykoli jsem cokoli potřebovala, vyšla mi vstříc. K tomu je navíc milá a usměvavá. Se setřičkami jsem taky nikdy neměla problém, chodím tam ráda. A v reakci na některé nespokojené pacientky - pozice vyšetřovacího křesla mi je ukradená, vždyť v té místnosti je jen doktorka a sestra. Nechat si přístrojem změřit tlak mě opravdu neobtěžuje, ráda se ujistím, že tlak je v pořádku... a že si tam občas člověk počká mi taky nevadí.

E
Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologicko - porodnická ambulance péče o těhotné

K paní doktorce jsem přišla poté, co jsem měla pozitivní test. Po kontrole mi tvrdila že je vše v pořádku i srdíčko bylo vidět. Objednala mě až za další 2 měsíce(!!!) na kontrolu. No a všechno špatně, plod byl mrtvý a navíc díky tomu, že mě objednala za takovou dlouhou dobu mě čekala náročná kyretáž. A s komentářem, že si to myslela, že to nevyjde mě opravdu dostala! A to že po mě chtěla asi 2000 při vydání teh.prukazky kvůli utz a dalším věcem to už radši ani nekomentuju ! Za mě opravdu NE! Jsou tu daleko schopnější lékaři, kteří nechtějí ani korunu a s daleko lepším přístupem....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K
Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologicko - porodnická ambulance

Paní doktorka je pro mě žena na správném místě. Bohužel jsem s akutními obtížemi na počátku těhotenství musela navštívit jednu pražskou ordinaci a od té doby si opravdu vážím toho, jaký je ordinace MUDr. Šmrhové poklad. Paní doktorka mi vše skvěle vysvětlila, vždycky si na mě udělá čas, lidským přístupem mě uklidní. Přála bych si, aby takoví lékaři byli všichni. I přes to, jaký mají v ordinaci neskutečný nával, šlape u nich vše jako hodinky. Nezbývá nic než jen poděkovat za nadstandardní péči, pro kterou se do Tábora ráda vracím i z hlavního města.

L
Ověřeny pacient

Dobrý den, minulý rok jsem odešla od paní doktorky. Měla jsem neustálé bolesti. Paní doktorka mi stanovila dg endometriózy. Nakonec jsem se dozvěděla od jiné specialistky, že můj problém se týká děložního čípku. Nyní cvičím na pánevní dno a bolesti pomalu mizí. Bohužel mám za sebou několik let trápení, bolestí a slz a přitom stačilo tak "málo".

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřeny pacient

Ano, paní doktorka vybírá peníze. Nejprve nás donutí skze přístroj změřit, zvážit a změřit tlak. Za toto zaplatím 10,- kč. Při vstupu k sestře vybere 30,- kč za gynekologický zrcadla. Podle zákona to nesmí a i přesto to dělá. Když se ozvete, tak jsou problémy. Nejsou to kdovíjaký prachy, ale platim zdravotní, tak proč jí platit znova.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

V
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem přestoupila na začátku těhotenství a věřila jsem, že je odborníkem. Vždy se chovala velmi přátelsky, vše vysvětlila a vřele odpovídala na veškeré dotazy. Všechna vyšetření byla prý v pořádku, a tak jsme se těšili na naše první miminko. Bohužel se nám nakonec narodila holčička postižená Downovým syndromem. Nevím, zda se jednalo o pochybení nebo postižení nešlo z vyšetření poznat. Po tomto jsem ale k paní doktorce ztratila důvěru...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

N
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi příjemná, akorát přístup sestřičky není vždy skvělý. Každopádně jsem s její péčí spokojená, ačkoliv se mi nelíbí, že zastává názor, že HA je neškodná, o čemž já mám pochybnosti. Ale za mě určitě ano!

K
Ověřeny pacient

Vyměnit sestry a nebude žádný důvod k nespokojenosti. Jenom svou přítomností sestru obtěžujete - a dá vám to důrazně najevo. Druhá věc je přeměřování - již 5 let vážím a měřím stejně - přesto se vždy musím nechat přeměřit - anžto MUDR. Tůmová to po mě nikdy nevyžaduje. Ne,děkuji, víckrát si ani pro recept nepřijdu

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

I
Ověřeny pacient

Dobrý den všem, ráda bych se vyjádřila k Paní doktorce a přístupu jako takovému. Docházím k ní od 14 let, vše bylo v pořádku, antikoncepci mi předepsala bez krevních testů, což mě překvapilo (ostatním mým známým anti bez odběrů dc nedali), ale i tak přístup skvělý a paní dc je vstřícný člověk. Pak se stala chyba, žádala jsem o vyšetření na chlamydie, sestra mi řekla: "a to jako máte nějaký akutní problémy?" a já ne nemám, ona na to, že zbytečně histerčím, tak jsem vše přešla. Před rokem jsem byla na kontrole a až další prohlídku po půl roce mi řekli, že mám nález. (ascus buňky) jen, že to jsou nespecifikovatelné buňky, větší vyjádření neproběhlo. Další prohlídka o5 potvrdila ten samý nález. A já se dotázala a co budeme dělat a sestra na to no počkejte si na další prohlídku (tudíž další půl rok). Jenže co se za tu dobu nestalo, začala jsem mít silné záněty a velmi mnohočetné. Přešla jsem do Prahy na urologii a tam mi řekli, že mám zuženou močovou trubici. A jen tak jsem je poprosila o test na chlamydie aaaa??? POZITIVNÍ. Mé shrnutí? absolutně zanedbaná péče... nyní mám díky neochotě sestry problémy i urologické, musím na operaci, dále mám z špatné diagnozy ascus buňky a začínají mě bolet klouby. A proč? Díky neochotě vyšetření. Proto si raději dojeďte za odborníky do Prahy, kteří budou mít profesionální přístup a především budou ochotní Vám pomoci!

K
Ověřeny pacient

Kdyby paní doktorka neměla tak nepříjemné sestřičky, hned by tam bylo veseleji!! Nechápu proč když chodím k pani doktorce a chci s ní něco vyřešit, musím k druhé pani doktorce která nemá žádný přístup.....chápu že má hodně pacientek,ale tak objednávám tolik kolik stíhám....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti