MUDr. Tereza Košťálová

Zubař Více

Česká Třebová 1 adresa

4 názor

Adresa

Ordinace
F.V.Krejčího 405, Česká Třebová

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Velmi milá a příjemná paní doktorka. Jsem spokojena i s péčí, jakou se mi věnuje. Také ostatní personál je velmi pozitivní. Je radost se setkávat v lékařství s takovými profesionály. :-)

Ověřený profil

Je to nejlepší zubařka co jsem kdy poznal. Zákroky provádí zcela bezbolestně a kvalitně. Od te doby co k ní docházim tak nemám takový strach ze zubařské ordinace jako dřív ba naopak. A také od té doby chodim 2x do roka na preventivní prohlídky beze strachu a zbytečných obav z případného zákroku. A sestřička je také velmi milá a příjemná na pacienty.

Super přístup jak doktorky,tak sestřičky.Příjemné vystupování.Vše mi vždy vysvětlila.Hlavně,bezbolestné zákroky,tudíž nemám už ze zubařů panickou hrůzu.Moc jí tímto děkuji :-)


Ověřený profil

Skvělá mladá paní doktorka. Milá,ochotná,přátelská a pečlivá.Vybavení na úrovni a ač jste u zubaře cítíte se příjemně. Vždy kvalitně odvedená práce. Musím jenom chválit. Dobrých lékařů není nikdy dost!


Došlo k chybě, zkuste to znovu