MUDr. Tereza Košťálová

Zubař Více

Česká Třebová 1 adresa

F.V.Krejčího 405, Česká Třebová

Velmi milá a příjemná paní doktorka. Jsem spokojena i s péčí, jakou se mi věnuje. Také ostatní personál je velmi pozitivní. Je radost se setkávat v lékařství s takovými profesionály. :-)

Je to nejlepší zubařka co jsem kdy poznal. Zákroky provádí zcela bezbolestně a kvalitně. Od te doby co k ní docházim tak nemám takový strach ze zubařské ordinace jako dřív ba naopak. A také od té doby chodim 2x do roka na preventivní prohlídky beze strachu a zbytečných obav z případného zákroku. A sestřička je také velmi milá a příjemná na pacienty.

Super přístup jak doktorky,tak sestřičky.Příjemné vystupování.Vše mi vždy vysvětlila.Hlavně,bezbolestné zákroky,tudíž nemám už ze zubařů panickou hrůzu.Moc jí tímto děkuji :-)

Skvělá mladá paní doktorka. Milá,ochotná,přátelská a pečlivá.Vybavení na úrovni a ač jste u zubaře cítíte se příjemně. Vždy kvalitně odvedená práce. Musím jenom chválit. Dobrých lékařů není nikdy dost!