Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresy (2)

Třída Edvarda Beneše 1549/34, Hradec Králové
HRADECKÁ POLIKLINIKA III

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient
Umístění: HRADECKÁ POLIKLINIKA III Jiný

Je to člověk kterého si člověk musí po pár vteřinách vážit.Neskutečně ochotný,
zkušený,laskavý pomocí.Nenašla bych ani já ani nikdo z mé rodiny jediný sebemenší zápor.Děkujeme za lidskost a pomoc dělat lidem život kvalitnější,bezbolestný.Marková Dobromila

O
Ověřeny pacient

Smekám před panem docentem Suchým. Jsem z Olomouce, kde mi víc jak 20 let léčili bércové vředy a PAN doktor Teodoz Suchý, mne zbavil příčiny. Kdo to neprožil, neví jaká je to úleva. Mohu jen poděkovat doc.MUDr. Suchému a primáři ARO MUDr. Tomáši Mlčochovi a všem v Oblastní nemocnici v Jičíně. Absolutně lidský a profesionální přístup celého personálu Oblastní nemocnice Jičín. Děkuji.Vlastimil Schejbal, Olomouc.

D
Ověřeny pacient

Hnisavý zánět nohy a velký otok mi léčil tablety na hemeroidy!! Kdyz jsem sve zraněni ukázala druhy večer v daleko horším stavu v Pražské nemocnici, ošetřující lékař se nestačil divit, čím se léčí záněty v Hradci!! Myslim, za pan doktor si zaslouží klidný důchod, odpovědnost za lidske zivoty muže přenechat jiným :))

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Vynikající odborní i člověk, který neváhal operovat našeho kolegu i v sobotu,
kdy v pátek v noci rozhodl, že jej bude operovat. Rovněž i pooperační péče a zájem o pacienta lze hodnotit jako vynikájící a příkladný pro ostatní lékaře. Kéž by takových lékařů bylo více.

Odborník a profesionál. Pomohl mi, když ostatní chirurgové neuměli pomoci. Po jeho operaci jsem bez problémů, které mě před tím roky trápily. Doporučuji, je to skvělý člověk a lékař.

15.7.2010 mě pan doc.MuDr.Suchý CSc.operoval v Jičíně.Má opravdu zlaté ruce a lidský přístup.Nevěřím,že by někdy-při svých dlouholetých zkušenostech cokoli v jiných případech (viz.předchozí debata)zanedbal.Věřím,že mi lékaři zachránili život.Děkuji všem a Dr.Suchému zvlášť.
Milan Samek,žacléř.

Ověřeny pacient

Vážená paní Klierová,
musíte na tom být skutečně moc špatně,když si dovolíte tvrdit,že pan docent MUDr.Teodoz Suchý něco před jakoukoli operací zanedbat.Musíte být naprosto zoufalá,když se uchylujete k takovým blábolům,když tvrdíte,že operoval 70.letého kardiaka, aniž by si zkontroloval rtg. srdce a plic. Nikdo mu ho totiž neudělal!Je vidět,že věříte na zázraky a nesmrtelnost.Smiřte se s tím,že taky jednou umřete a vaši přihlouplí pozůstalí budou taky jistě tvrdit,jak to doktoři zpackali a jak pro vás nic neudělali.Potřebovala by jste do života trochu pokory.Už jste tak nějak zapomněla napsat,že váš kardiak celý život kouřil a nenechal si to do poslední chvíle rozmluvit,protože tak jako vy,věřil v zázraky , nesmrtelnost a všemohoucnost lékařské vědy.Neosočujte lidi,kteří za to nemůžou a podívejte se na viníky do zrcadla.Třeba vám ukáže víc,než by jste čekala.V podstatě je mi vás líto.Namísto toho,aby jste přála svému zesnulému klid alespoň po smrti,vláčíte ho ještě touto stokou.Až budete potřebovat pomoc vy,pomožte si sama,protože každý,kdo zareaguje na vaše volání,bude následně řešit podobné urážky,jaké tady plodíte dnes.

Ověřeny pacient

Dobrý den, jedním slovem katastrofa. Pan docent 6.4.2010 operoval 70.letého kardiaka, aniž by si zkontroloval rtg. srdce a plic. Nikdo mu ho totiž neudělal! Druhý den pacient zemřel na zástavu zvětšeného srdce. Nevím, z čeho usuzujete, že je tak úzasný. Na co je mi lidský lékař, když nezkontroluje to základní. Budu si stěžovat a doufám, že už se to nikomu nestane.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Ověřeny pacient

Pan docent MUDr.Teodoz Suchý mě několikrát (4x) v průběhu asi 8 mi let operoval v různých nemocnicích (Jičín,Semily) a vždy pouze s tím nejlepším výsledkem.Oceňuji především jeho péči o pacienta nejen před operací,ale i po ní, kdy sleduje několik let vývoj po operaci.Jako naprostou samozřejmost beru vždy vynikající pooperační stav a rychlou rekonvalescenci.Kéž by naše zdravotnictví mělo více tak erudovaných a obětavých lékařů.Dnes jsem naprosto zdráv a to jenom díky panu docentovi.Přeji mu touto cestou hodně zdraví a ještě spoustuúspěšně vyléčených pacientů.

I
Ověřeny pacient

vynikající odborník, lidský, milý, ochotný, prostě tento doktor nemá chybu!!!
kdyby jich bylo víc, bylo by dobře. pane docente, děkuji, děkuji, děkuji za svůj život a zdraví. ivona

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti