Třída Edvarda Beneše 1549/34, Hradec Králové
HRADECKÁ POLIKLINIKA III

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

O

Smekám před panem docentem Suchým. Jsem z Olomouce, kde mi víc jak 20 let léčili bércové vředy a PAN doktor Teodoz Suchý, mne zbavil příčiny. Kdo to neprožil, neví jaká je to úleva. Mohu jen poděkovat doc.MUDr. Suchému a primáři ARO MUDr. Tomáši Mlčochovi a všem v Oblastní nemocnici v Jičíně. Absolutně lidský a profesionální přístup celého personálu Oblastní nemocnice Jičín. Děkuji.Vlastimil Schejbal, Olomouc.

Hnisavý zánět nohy a velký otok mi léčil tablety na hemeroidy!! Kdyz jsem sve zraněni ukázala druhy večer v daleko horším stavu v Pražské nemocnici, ošetřující lékař se nestačil divit, čím se léčí záněty v Hradci!! Myslim, za pan doktor si zaslouží klidný důchod, odpovědnost za lidske zivoty muže přenechat jiným :))

Vynikající odborní i člověk, který neváhal operovat našeho kolegu i v sobotu,
kdy v pátek v noci rozhodl, že jej bude operovat. Rovněž i pooperační péče a zájem o pacienta lze hodnotit jako vynikájící a příkladný pro ostatní lékaře. Kéž by takových lékařů bylo více.

Odborník a profesionál. Pomohl mi, když ostatní chirurgové neuměli pomoci. Po jeho operaci jsem bez problémů, které mě před tím roky trápily. Doporučuji, je to skvělý člověk a lékař.

15.7.2010 mě pan doc.MuDr.Suchý CSc.operoval v Jičíně.Má opravdu zlaté ruce a lidský přístup.Nevěřím,že by někdy-při svých dlouholetých zkušenostech cokoli v jiných případech (viz.předchozí debata)zanedbal.Věřím,že mi lékaři zachránili život.Děkuji všem a Dr.Suchému zvlášť.
Milan Samek,žacléř.

Vážená paní Klierová,
musíte na tom být skutečně moc špatně,když si dovolíte tvrdit,že pan docent MUDr.Teodoz Suchý něco před jakoukoli operací zanedbat.Musíte být naprosto zoufalá,když se uchylujete k takovým blábolům,když tvrdíte,že operoval 70.letého kardiaka, aniž by si zkontroloval rtg. srdce a plic. Nikdo mu ho totiž neudělal!Je vidět,že věříte na zázraky a nesmrtelnost.Smiřte se s tím,že taky jednou umřete a vaši přihlouplí pozůstalí budou taky jistě tvrdit,jak to doktoři zpackali a jak pro vás nic neudělali.Potřebovala by jste do života trochu pokory.Už jste tak nějak zapomněla napsat,že váš kardiak celý život kouřil a nenechal si to do poslední chvíle rozmluvit,protože tak jako vy,věřil v zázraky , nesmrtelnost a všemohoucnost lékařské vědy.Neosočujte lidi,kteří za to nemůžou a podívejte se na viníky do zrcadla.Třeba vám ukáže víc,než by jste čekala.V podstatě je mi vás líto.Namísto toho,aby jste přála svému zesnulému klid alespoň po smrti,vláčíte ho ještě touto stokou.Až budete potřebovat pomoc vy,pomožte si sama,protože každý,kdo zareaguje na vaše volání,bude následně řešit podobné urážky,jaké tady plodíte dnes.

Dobrý den, jedním slovem katastrofa. Pan docent 6.4.2010 operoval 70.letého kardiaka, aniž by si zkontroloval rtg. srdce a plic. Nikdo mu ho totiž neudělal! Druhý den pacient zemřel na zástavu zvětšeného srdce. Nevím, z čeho usuzujete, že je tak úzasný. Na co je mi lidský lékař, když nezkontroluje to základní. Budu si stěžovat a doufám, že už se to nikomu nestane.

Pan docent MUDr.Teodoz Suchý mě několikrát (4x) v průběhu asi 8 mi let operoval v různých nemocnicích (Jičín,Semily) a vždy pouze s tím nejlepším výsledkem.Oceňuji především jeho péči o pacienta nejen před operací,ale i po ní, kdy sleduje několik let vývoj po operaci.Jako naprostou samozřejmost beru vždy vynikající pooperační stav a rychlou rekonvalescenci.Kéž by naše zdravotnictví mělo více tak erudovaných a obětavých lékařů.Dnes jsem naprosto zdráv a to jenom díky panu docentovi.Přeji mu touto cestou hodně zdraví a ještě spoustuúspěšně vyléčených pacientů.

vynikající odborník, lidský, milý, ochotný, prostě tento doktor nemá chybu!!!
kdyby jich bylo víc, bylo by dobře. pane docente, děkuji, děkuji, děkuji za svůj život a zdraví. ivona

Velmi dekuji za zachranu zivota pred 22 lety na hradecke chirurgii! Velmi empaticky clovek!