Stomatologické centrum ARTDENT s.r.o.

Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Implantologická konzultace

Implantáty

Zubní chirurgie +1 Více

Zubní chirurgie

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Implantologická konzultace

Implantáty

Zubní chirurgie

Stomatologické centrum ARTDENT s.r.o.

Paní doktorka je velmi sympatická,odbornice na svém místě,ale i když peníze hýbou světem musí si uvědomit ,že důchodce si nemůže dovolit takovou platbu jakou třeba může obratem ruky uskutečnit podnikatel.Sociální cítění je třeba trošku dodržovat.

Ještě na základní škole jeden pohled doktorky Vrbkové do mé pusy stačil, aby na poslední chvíli zasáhla a zachránila mi celé horní patro - školní zubařka si NEVŠIMLA mých dětských zubů, které měly být už roky pryč a málem způsobily katastrofu!
Od té doby se k zubařkce i těším. Sem tam malé korekce dělá velmi pečlivě, je milá a ochotná, stejně jako její sestřička.
Bohužel tahle péče na úrovni docela leze do peněz, to je jediné mínus, které by se dalo Artdentu vytknout.

Bohužel,co jsem byl naposledy a spravovala mi zuby,netrvalo dlouho a vypadali mě plomby a je velice drahá,jinak příjemné prostředí i personál.

Byla jsem s paní zubařkou celkem spokojená,ale bohužel musím změnit názor,neoznámí dopředu co a jak se bude platit a je velmi drahá,no co se dá dělat,peníze hýbou světem.Nyní chodím k jiné zubařce a jsem velmi spokojená.

Výborná, nejlepší, moje.
Konečně jsem našla paní zubařku, kterou mám ráda. Já se na ni i těším :o). Dřív mi bylo špatně dva týdny před návštěvou zubaře.
Paní doktorka je milá, ochotná, jemná, vysvětlí, ......a chválí mě :o)))

Vyborna, profesionalni, prijemna a vubec vsechny nej, nej. Stejne tak i cely personal, navsteva v ordinaci je vzdy jako u milych pratel.

Nejlepší zubař, jakého jsem v životě měl. Profesionál s lidským přístupem. Zachránila mi, a od té doby udržuje, chrup, na kterém se podepsali všichni předchozí zubaři. Díky ní se už návštěvy u zubaře nebojím.

profesionální, milá,lidská, normální, nic ze sebe nedělá. Jsem ráda,že mne vzala do registru!!!

Nejlepší stomatoložka v Jihlavě. Má velmi profesionální přístup, velmi příjemná a ochotná vše vysvětlit.Sestřičky jsou taky super! Jsem ráda, že jsem k ní přešla po dlouholetém utrpení s osmičkama. Mám po problémech! Moc děkuji a všem doporučuji.

Velmi dobrá zubařka. Používá jen ty nejmodernější metody. Bohužel si za ně ale nechá nemálo zaplatit. Pokud však srovnám zákroky zdarma u konkurance a její, tak ty peníze dám rád!