Taťána Vrbková, zubař Jihlava

MUDr. Taťána Vrbková

Zubař, Chirurg Více

19 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Vrchlického 50/5282, Jihlava

Stomatologické centrum ARTDENT s.r.o.Vrchlického 50/5282, Jihlava

Stomatologické centrum ARTDENT s.r.o.Vrchlického 50/5282, Jihlava

Stomatologické centrum ARTDENT s.r.o.


Vrchlického 50/5282, Jihlava

Stomatologické centrum ARTDENT s.r.o.

Názory

5

Obecné skóre
19 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
K
Umístění: Stomatologické centrum ARTDENT s.r.o. zubní chirurgie

Byla jsem ošetřena panem Dr . Jurčou , můj zážitek je naprosto nepopsatelný , pan doktor byl velmi milý , poslechl si mě jaký mám problém , vše mi dle RTG vysvětlil a nabídl mi řešení . Extrakce proběhla naprosto bezbolestně, ani vpich sedativ nebolel , nad moje očekávání mi potřel místo vpichu nějakou vodičkou, která místo znecitlivěla , což jsem nikdy nezažila . Taková neskutečně dobře provedená práce , jsem nadšená a spokojená , kdyby pan doktor bral nové pacienty přihlásím k němu celou rodinu . Velká chvála a spokojenost . Velice děkuji za ošetření Kateřina


V
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi sympatická,odbornice na svém místě,ale i když peníze hýbou světem musí si uvědomit ,že důchodce si nemůže dovolit takovou platbu jakou třeba může obratem ruky uskutečnit podnikatel.Sociální cítění je třeba trošku dodržovat.


Ověřeny pacient

Ještě na základní škole jeden pohled doktorky Vrbkové do mé pusy stačil, aby na poslední chvíli zasáhla a zachránila mi celé horní patro - školní zubařka si NEVŠIMLA mých dětských zubů, které měly být už roky pryč a málem způsobily katastrofu!
Od té doby se k zubařkce i těším. Sem tam malé korekce dělá velmi pečlivě, je milá a ochotná, stejně jako její sestřička.
Bohužel tahle péče na úrovni docela leze do peněz, to je jediné mínus, které by se dalo Artdentu vytknout.


Bohužel,co jsem byl naposledy a spravovala mi zuby,netrvalo dlouho a vypadali mě plomby a je velice drahá,jinak příjemné prostředí i personál.


Byla jsem s paní zubařkou celkem spokojená,ale bohužel musím změnit názor,neoznámí dopředu co a jak se bude platit a je velmi drahá,no co se dá dělat,peníze hýbou světem.Nyní chodím k jiné zubařce a jsem velmi spokojená.


Ověřeny pacient

Výborná, nejlepší, moje.
Konečně jsem našla paní zubařku, kterou mám ráda. Já se na ni i těším :o). Dřív mi bylo špatně dva týdny před návštěvou zubaře.
Paní doktorka je milá, ochotná, jemná, vysvětlí, ......a chválí mě :o)))


Vyborna, profesionalni, prijemna a vubec vsechny nej, nej. Stejne tak i cely personal, navsteva v ordinaci je vzdy jako u milych pratel.


Nejlepší zubař, jakého jsem v životě měl. Profesionál s lidským přístupem. Zachránila mi, a od té doby udržuje, chrup, na kterém se podepsali všichni předchozí zubaři. Díky ní se už návštěvy u zubaře nebojím.


M
Ověřeny pacient

profesionální, milá,lidská, normální, nic ze sebe nedělá. Jsem ráda,že mne vzala do registru!!!


S

Nejlepší stomatoložka v Jihlavě. Má velmi profesionální přístup, velmi příjemná a ochotná vše vysvětlit.Sestřičky jsou taky super! Jsem ráda, že jsem k ní přešla po dlouholetém utrpení s osmičkama. Mám po problémech! Moc děkuji a všem doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti