Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Vadí mi způsob objednávání pacientů - přijímají pacienty pouze po objednání TELEFONICKY (!!! v dnešní době???), přičemž telefon nikdo nebere. V současné době dokonce telefon vezme záznamník, který vám sdělí: "Momentálně jsme zaneprázdněni" a zavěsí. Paní doktorko, paní sestřičko, opravdu nemůžete buď zvednout telefon nebo si konečně zřídit webové stránky s on-line objednáváním, jako je to již všude jinde standartem?

Paní doktorka je pečlivá a nic nenechá náhodě,velice si jí vážím a děkuji jí za pomoc. Sestřička je také skvělá.

Ano u paní doktorky se možná čeká, ale to je proto že k ní chce chodit tolik lidí a nikoho neodbyde jako ostatní lékaři. Je skvělá ale je to taky jen člověk a ne robot, každý by si měl zamést před svým prahem a neurážet tady někoho tak dokonalého jako je ona. :)

Prostě dokonalá žena..

ORDINACI PANÍ DOKTORKY DRŽÍ NAD VODOU POUZE JEJÍ SESTŘIČKA,KTERÁ BY MĚLA DOSTAT NOBELOVU CENU ZA TRPĚLIVOST.DOKTORKA CHODÍ DO PRÁCE POZDĚ A NEJNI VYJÍMKA ŽE MÁ ZÁSKOK A HLAVNĚ PLNOU ČEKÁRNU LIDÍ,KTEŘÍ ČEKAJÍ NĚKOLIK HODIN NEŽ PŘIJDOU NA ŘADU.PO NĚKOLIKA VELMI NEGATIVNÍCH OSOBNÍCH ZKUŠENOSTÍ JSME SE ŽENOU HLEDALI JINÉHO PRAKTICKÉHO LÉKAŘE,ALE KAŽDÝ LÉKAŘ SE VÁS NAPŘED ZEPTÁ JESTLI MÁTE SVÉHO"OBVODÁKA"A POKUD MÁTE TAK VÁS ŽÁDNEJ JINEJ NEVEME.OBEJÍT SE TO BOHUŽEL NEDÁ PROTOŽE SI NOVEJ LÉKAŘ MUSÍ VYŽÁDAT VAŠÍ KARTU A TAK MUSÍTE ŘÍKAT PRAVDU.

Paní doktorka je opravdu velice náladová a její názeor je pouze ten jediný a správný. Jak se v minulých hodnoceních zmiňuje jedna pacientka, že paní doktorka telefonuje a poté lítají věci vzduchem, to už jsem také zažila a je to opravdu velice nepříjemné. Přístup hodnotím jako neprofesionální a myslím si, že by se v první řadě měla léčit nebo praxi uzavřít. Jestiže nemá čas na tolik evidovaných pacientů, napadá mě proč to tak je? Zřejmě jí jde jen a pouze o peníze. V čekárně čekám pravidelně 3-4 hodiny. Úplně běžně vezmě předemnou 10 pacientů, keří přišli po mě. Také si paní doktroka ráda vezmě nějaký ten dáreček a nestydí si brát od důchodců, kteří si přijdou jen pro recepty. Zřejmě jí musí něco přinést, aby tam pravidelně nečekali celé dopoledne. Nevím kolik bodů je preventivní prohlídku, ale to je asi tak jediné co se pokaždé nezapomene zeptat sestřičky. Sestřička je anděl a divím se, že tem teror, který si k ní doktroka dovolí, vydrží!!!

Jsem pacientkou paní doktorky zhruba patnáct let a naštěstí potřebuji její služby jen zřídka, kdybych měla častější problémy, možná bych uvažovala o změně. K její odbornosti nemám výhrady, co mi ale vadí, je nedostatek času na pacienty - pokaždé, když přijdu, čekám nejméně hodinu (častěji déle) a v ordinaci poté vše probíhá "v poklusu", paní doktorka řeší několik věcí najednou, spěšně, roztržitě. Jako by jí práce přerůstala přes hlavu, i když se i v tom spěchu snaží o osobní a milý přístup. Často ji v ordinci vůbec nezastihnu, zastupuje ji starší lékař, který však paradoxně pomůže kolikrát lépe než p. doktorka, neboť je sice pomalý, ale velmi pečlivý a evidentně zkušený. Sestra je velmi příjemná, ochotná, trpělivá, s pochopením - opravdu vynikající.

Tak ja s pani doktorkou nemam problem ba naopak zachranila my život za to ji moc dekuji.Je to doktorka ktera je fakt velmi pečliva a sestřička ta je přimo skvela

Paní doktorku jednoznačně doporučuji. Jsem s její péčí velmi spokojený. Přímé a férové chování. Fronty bych připisoval spíše velkému "portfoliu" pacientů.

Paní doktorka je skvělá, pacienta vždy důkladně vyšetří, nic nenechá náhodě. Je ochotná poradit pacientovi i po telefonu. Je to odborník na úrovni, neustále se ve svém oboru vzdělává. Nikdy nic nezanedbá, je pečlivá, s lidským přístupem. Pacienty, u kterých se vyžaduje speciální vyšetření, posílá k výborným lékařům-specialistům. Delší čas, který pacient stráví v čekárně, je vyvážen kvalitním vyšetřením. To by si měli všichni pacienti, kteří občas reptají, uvědomit.
Sestřička je neodmyslitelnou součástí ordinace. Nejen že je profík a nepostradatelnou pravou rukou lékařky, má ten dar být ke všem za každých okolností milá a ochotná.Doktorka i sestra je dvojice,která dala jejich ordinaci vysokou úroveň. Pokud chybí jeden z nich, je to okamžitě poznat. Jsem jejich pacientkou 17 roků a jsem za to ráda, neměnila bych.