Tamara  Polášková, pediatr Brno

MUDr. Tamara Polášková

Pediatr

17 názorů

Uložit


Adresa

Makovského náměstí 3147/2, Brno
Dětská ambulance - MUDr. Polášková, s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
16 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
L
Umístění: Dětská ambulance - MUDr. Polášková, s.r.o. Jiný

Paní doktorka nám vždy všechno ochotně vysvětlila a především správně diagnostikovala. Byla ochotná a o nějaké aroganci nemohla být řeč. Dcera do této ambulance chodí ráda a hlavně se ničeho nebojí. Paní doktorka i sestřička byly vždycky vstřícné. Moc děkujeme za péči a krásné prostředí ordinace a čekárny.


Ověřeny pacient
Umístění: Dětská ambulance - MUDr. Polášková, s.r.o.

Přikládám i své hodnocení. Sestřička je naprosto skvělá. Usměvavá. Po každém očku nás přišla zkontrolovat a ptala se zdá je vše v pořádku a po uplinute době přišla a řekla že už můžeme jít domů. Paní doktorka je sice přísnější, ale s dětmi to umí. Kdykoliv mu prohmatavala bříško, nikdy se malej nepocural ani nebrecel. Mluvila při vyšetření s ním aby byl v klidu. U očka taky nebyl problém. Trpime na rýmu, a pokaždé když se ptala jestli nejsme nějak nachlazení a byli jsme očko se odlozilo. Nehledě na to, že vždy když jsme na očku byli říkala na co to je jaké můžou být případně komplikace atd. ???? Takže bych řekla že je to spíše o citlivosti matky jak o aroganci lékařky ????????????


I
Ověřeny pacient
Umístění: Dětská ambulance - MUDr. Polášková, s.r.o.

Paní doktorka je příjemná, ochotná, velice profesionální a pečlivá.
Ordinace i čekárna jsou moderní, vzdušné. Sestřička je moc milá.
Naprostá spokojenost.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Dětská ambulance - MUDr. Polášková, s.r.o.

My chodíme k paní doktorce s třemi dětmi a naprostá spokojenost, vždy ochotná a milá, vše vysvětlí. Děti se k ní těší a sestřička ?- no to je anděl.


E
Ověřeny pacient
Umístění: Dětská ambulance - MUDr. Polášková, s.r.o.

Souhlasím s již uvedeným. Paní doktorka je náladová, ordinuje od klávesnice, absolutně nemá individuální přístup, jen si řekne svoje a nashledanou. Nerozumí kojení ani odlišnému stravování.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřeny pacient

Dnes jsem byla s dcerou u paní doktorky poprvé a co mne se týče, je vše v pořádku.. Paní doktorka Polášková nebyla ani arogantní, ani nepříjemná (jak čtu v některých názorech), dceru mi řádně vyšetřila a informace mi poskytla dostatečné.


P
Ověřeny pacient

Paní doktorku můžu jen doporučit. Při každé návštěvě se cítíme velice dobře a vždy nám dobře poradí. Je výborný diagnostik, když měl syn zápal moskových blan ihned poznala příznaky a možná díky ní nemá další problémy. A že se někdy zamračí? Naprosto chápu, není v lidských silách být v každé situaci na pohodu. Sestřička je úžasná. Je to jediná ordinace, kam se syn nebojí chodit na odběry, jak říká: oni to tam umí nejlíp :)


O
Ověřeny pacient

K pani doktorce chodim se svymi detmi jiz nekolik let a nemuzu rict na pani doktorku ani na sestricku neco spatneho. Pani doktorka je velice profesionalni, pecliva, radsi udela nekolik testu nez predepise antibiotika, a prijemna. Ordinace i cekarna jsou krasne ciste, vzdusne. Moje deti k pani doktorce chodi rady, beze strachu a to je pro me nejlepsi hodnoceni.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorku navstevuji se dvema detmi od narozeni a jsme vzdy naprosto spokojeni! Krasne a pozitivne vymalovana ordinace, velka cekarna s hrackami, moderni diagnosticke pristroje, uzasne mila sestricka a absolutne profesionalni pani doktorka, od ktere se vzdy dozvim zcela jasnou informaci o ockovani, nemoci, lecbe a navic i ruzna dalsi prakticka doporuceni!!! Deti ji maji od malicka rady a navstevu jeji ordinace berou zcela pratelsky a s usmevem!!!
Nechci se nikoho dotknout, ale ja osobne chodim za lekarkou pro odbornou radu a profesionalni lecbu pripadnych nemoci svych deti a kdyz mam nutkavou potrebu si s nekym dlouze povidat, jdu s kamaradkou na kafe


A
Ověřeny pacient

Od paní doktorky jsme nedávno odešli, jelikož jsem opravdu nebyla spokojená s jejím přístupem ke mně i k dcerce. Jako novorozenečkovi jí tak prohmatávala bříško, až se malá počůrala a plakala, to jsem ještě nikdy nezažila a kroutila nad tím hlavou i má nová lékařka. Reakce na mne jako na jednu z citlivějších a starostlivějších matek byla arogantní a na slovo skoupá. Žádná empatie a milé slovo, pouze strohé prohlídky trvající asi 5 minut. Oproti tomu sestřička jako anděl, vždy usměvavá a milá. Velmi jemně zacházela s děťátkem. Závěrem tedy, pro vystrašené novopečené maminky se spoustou otázek to jistě není správná volba. Pro maminky školáků, kteří chtějí strohé informace a rychlou prohlídku asi ano.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti