Umístění: Zdravakuze.com

K paní doktorce Zajícové chodím už několik let. Je vždy milá, vše vysvětlí a pomůže. Jsem velmi spokojená a můžu jen doporučit.

Sokolská tř. 49, Tyršova 14, Moravská Ostrava a Přívoz, Ostrava
Zdravakuze.com (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 4 Více

MUDr. Sylva Zajícová Absolvovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, získala specializaci v oboru dětského lékařství a dermatovenerolo...

• akné

Umístění: Zdravakuze.com

Nezle nenapsat skvělé hodnocení!!! Doktorka, která s vámi komunikuje, vysvětluje, je vstřícná, milá, usměvavá - vřele doporučuji. Vyšetření znamének proběhlo rychle, odborně a navíc jsem měla ještě malý problém, se kterým mi hned pomohla ani mě neobjednávala na jindy, takže jsem nadmíru spokojená. Moc děkuji :) Polášková Pavla

Paní doktorka je milá, empatická, pacienta naslouchá , se zájmem pomoct. Hned na kožní problém nasadila léčbu, stavu odpovídajícímu. Neztrácela jsem takto čas, jako to bylo u jiného dermatologa, kde mi vůbec nepomohl a ani nebyl zájem. Doporučuji. Gabriela

Skvělá lékařka i přístup,vlídné jednání,pochopení,dobrá rada.U této lékařky se může člověk cítit skvěle. Tobiášová

Mohu doporučit, fajn lékařka. Milá, pohodová. Byla jsem na laser. A jsem velmi spokojená.Děkuji.
Pěkném prostředí.

Paní doktorka je odborník na svém místě, pečlivé vyšetření, perfektní komunikace i postupy léčení, navíc krásné prostředí.

Pěkném prostředí.

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, potřebovala bych poradit. Před měsícem jsem si nechala píchnout piercing do nosu a po 14 dnech se mi nad vpichem objevil krvavý puchýřek, ze kterého neteče hnis, ani nic podobného. Nebolí. Můžete prosím poradit co s tím? Jestli něcím mazat, nebo někam na kožní? Děkuji

MUDr. Sylva Zajícová

• Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, zda by bylo možné k Vám objednat mamku, která trpí lupénkou. Ze začátku jí měla pouze na hlavě, ale dostává se to pomalu do oblasti obočí. Mamka chodí na kožní u nás v malém městě, ale paní doktorka není mámě schopná pomoci, jelikož jí teď na to obočí napsala jen nějakou mast, po které se to jen zhoršilo a nebyla ji schopná říci, zda se jedná o lupénku nebo ne. Budu ráda za jakoukoliv odpověď. Děkuji

MUDr. Sylva Zajícová

• akné