MUDr.

Sylva Zajícová verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog, Pediatr

Kontaktní informace

• Zdravakuze.com

Sokolská tř. 49, Tyršova 14, Moravská Ostrava a Přívoz, 70200 Ostrava, moravskoslezský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Více (2)

• L
    Umístění: Zdravakuze.com

K paní doktorce Zajícové chodím už několik let. Je vždy milá, vše vysvětlí a pomůže. Jsem velmi spokojená a můžu jen doporučit.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Sokolská třída 2587/81, Ostrava

Ivana Klapcová
    Ivana Klapcová
    Sokolská tř. 81, Ostrava
    Velmi příjemný přístup, vysvětlí srozumitelně každý problém i postup léčení, které je hlavně vždy účiné Více

Milena Králová
    Milena Králová
    Sokolská tř. 81, Ostrava
    Byla jsem u paní doktorky poprvé. Je to velmi milá a "lidská" paní. Vyslechne a dobře poradí, je vidět, že paní… Více

Zdenka Stratilová
    Zdenka Stratilová
    Okružní 4701, Zlín
    U paní doktorky jsem byla několikrát a jsem velice spokojená s velmi pečlivým přístupem a výsledným efektem. Více

Zkušenosti a dovednosti

• MUDr. Sylva Zajícová
      Absolvovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, získala specializaci v oboru dětského lékařství a dermatovenerologie. Pracovala na kožním oddělení FNsP Ostrava, na Kožní klinice FN Královské Vinohrady v Praze a jako konzultantka firmy Vichy. Je členkou České dermatovenerologické společnosti, České akademie dermatovenerologie a několika odborných společností u nás i v zahraničí (European Academy of Dermatology and Venerology). Absolvovala specializační lymfologický kurz a certifikované kurzy v oblasti korektivní a estetické dermatologie ( aplikace botulotoxinu, výplňových materiálů, chemický peeling a laseroterapie). Získala certifikát ČLK o Profesní bezúhonnosti. Pravidelně přednáší na odborných lékařských konferencích.

• dermatovenerologie
    • dětská dermatologie
    • korektivní dermatologie

Nemoci

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• L
      Umístění: Zdravakuze.com

• P

Nezle nenapsat skvělé hodnocení!!! Doktorka, která s vámi komunikuje, vysvětluje, je vstřícná, milá, usměvavá - vřele doporučuji. Vyšetření znamének proběhlo rychle, odborně a navíc jsem měla ještě malý problém, se kterým mi hned pomohla ani mě neobjednávala na jindy, takže jsem nadmíru spokojená. Moc děkuji :) Polášková Pavla

• Paní doktorka je milá, empatická, pacienta naslouchá , se zájmem pomoct. Hned na kožní problém nasadila léčbu, stavu odpovídajícímu. Neztrácela jsem takto čas, jako to bylo u jiného dermatologa, kde mi vůbec nepomohl a ani nebyl zájem. Doporučuji. Gabriela

• R

Skvělá lékařka i přístup,vlídné jednání,pochopení,dobrá rada.U této lékařky se může člověk cítit skvěle. Tobiášová

• I

Mohu doporučit, fajn lékařka. Milá, pohodová. Byla jsem na laser. A jsem velmi spokojená.Děkuji.
      Pěkném prostředí.

• Paní doktorka je odborník na svém místě, pečlivé vyšetření, perfektní komunikace i postupy léčení, navíc krásné prostředí.