Adresa

Praktický lékař stomatolog
Hanáckého pluku 6, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

19 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař stomatolog

Jsem teď velice zamyšlený,když čtu i negativní názory.
Chodím k paní doktorce už nějakou dobu a je milá a příjemna.Hlavně na ženu a dceru :). I žena si všimla horšího chování ke mě a synovi,asi nejsme sympaťáci. Dokonce mi nabídla,že budeme chodit jinam. Ale já strach ze zubařů nemám a nevadí mi ani takový přístup.Od příchodu nové sestry se chování zlepšilo i k nám.Jen mě děsí ,že tu někdo má zkušenost s výměnou všech plomb,jelikož byli prý špatné.To samé jsem podstoupil i já.Nestálo to malé peníze.A co hůř. Ty nově zaplombované zuby mi většínou prasknou :). Takže korunky a nový zub a další peníze. Plomb jsem měnil asi 6 a prasklý zub byl 5x.. Špatná bilance. Jen plomba drží na místě a zub se kolem rozpadne. Tak buď opravdu náhoda,nebo je to horší kvalitou práce. Už si říkám že mě nebaví tam chodit tak často a stále platit nějaké zákroky. Teď jsem na vážkách zda raději nezkusit opravdu jiného zubaře.

Ověřený profil

S pani doktorkou jsme byli nespokojeni. Docházeli jsme k ní po dobu 10let. Je sice velmi ohleduplna a příjemná, ale je velmi zvláštní, že při každé kontrole nalezne kaz pod plombou, kterou sama dělala (rok až dva dělané plomby) nebo praskající plomby. Po 3 letech docházení k jiné doktorce zmíněné problémy zmizely (některé plomby musela předělat).

Ověřený profil

Pani doktorka se o me stara pres rok a pul. Jsem chlap, ale ze zubare jsem mel strach. Musim rict, ze od doby co znam pani doktorku Vlachopulosovou se nebojim. Jeji prace je naprosto precizni.


S
Ověřený profil

K paní doktorce jsem přestoupila nedávno,z důvodu toho,že moje bývalá zubařka mi nenávratně porušila zub,a pořád ho jen zamblombovávala,nakonec mi chtěla vytrhnout osmičku,přešla jsem a zub musel ven a mám korunku,protože už to nešlo nijak zachránit,a osmička,která měla jít ven je naprosto v pořádku....Nehlědě na to že rentgenové snímky máte ihned a ještě s vysvětlením kde co je....Přístup je velmi příjemný a ochotný,vždy když zavolám s akutnám problémem vezme mě okamžitě žádné hodinové čekání v čekárně...Teď k ní začal chodit i syn,který má 1,5roku a přesně jak píše paní odchází s obrázkem za statečnost...Už bych v životě neměnila! A mohu všem jen vřele doporučit...Komentáře typu děs a hrůza jsou naprosto scestné,každý může mít názor jaký chce,je to jeho právo,ale tohle mi přijde jako dost ostrá a negativní reklama.....


J
Ověřený profil

Chodím k této zubařce už odmalička, a přestože fóbii ze zubařů mám pořád :D, rozhodně za ni nemůže tato zubařka, vždy milá, ohleduplná, doporučuji.


S
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem moc spokojená. Chodíme k ní celá rodina a i většina příbuzenstva a všichni jsme moc spokojení. Mé dvě děti se jí nebojí, ba právě naopak. Moc se k ní vždycky těší a odchází z ordinace pokaždé s malým dárečkem za statečnost. Paní doktorka je moc milá a usměvavá. Měla jsem velkou fóbii ze zubařů, ale u paní doktorky jsem po celou prohlídku v klidu a v pohodě a vím, že je o mě i celou rodinku maximálně postaráno. Takže moc děkuji paní doktorce za to, jaká je.:-))


Ověřený profil

Taky chodím k paní doktorce. Na správná ošetření jsem náročná a jsem s její péčí velice spokojena. Proto nemohu souhlasit s předcházejícím komentářem. Už jenom to, že pacientka měla údajně 10 přehlédnutých kazů a spoustu špatně udělaných plomb, je hodně scestné. Znamená to snad, že skoro žádný zub neměla dotyčná v pořádku? Moc divné a pozoruhodné. Přijde mi, že stěžovatelka, co má do důchodu ještě daleko, si až letos všimla, že má zuby. Nebo chce zkazit dobrou pověst paní doktorky?


K paní doktorce jsem chodila pravidelně spoustu let, poslední tři roky po desetiminutových prohlídkách mi tvrdila, že mám zuby v pořádku a na bolavý zub mi oznámila,že s tím stejně nic neudělá. Přešla jsem k jiné doktorce a diagnostikovala mi deset neošetřených kazů a spoustu špatně udělaných plomb, za které se jsem si připlácela jako nadstandard. Paní doktorka Vlachopulosová mě velmi zklamala. Kdybych u ní setrvala, tak bych přišla o zuby a do důchodu mám velice daleko


Já ani moje dvě děti se k Paní doktorce nebojíme docházet pravidelně,a dokonce už i manžel k ní chodí


Velice citlivá a příjemná paní doktorka...Chodíme k ní celá rodina už léta a jsme moc spokojeni.Naše dvě malé děti se jí vůbec nebojí a k zubaři se těší!!!Vrtání je většinou ani nebolí,což hovoří za vše...


Došlo k chybě, zkuste to znovu