Sylva Moučková, zubař Choceň

MUDr. Sylva Moučková

Zubař Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Dolní 443, Choceň
Sam.ord.PL stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
5 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Z
Umístění: jiné místo Jiný

Výborná a ochotná lékařka. Skvělý přístup k pacientovi, který vzbuzuje důvěru. Nenavštěvuji zubní ordinaci často, ale vždy jsem odcházel velmi spokojen. Má prostě zlaté ruce!!! Děkuji.


C
Ověřeny pacient
Umístění: Sam.ord.PL stomatologa Bolest zubu

K paní doktorce jsem chodila od malička. Nikdy jsem neměla větší problém, ale až s odstupem času vidím, jak péči zanedbala. Byla jsem na prohlídce kvůli bolesti zubu, našla tam kaz, a ten tedy spravila (amalgámem, i když jsem měla možnost fotokompozitní výplně, protože jsem byla v tu dobu těhotná, ale nikdo se mě neptal a šup a byl tam amalgám!), nicméně po čtvrt roce mě zub začal znovu bolet. Objednala jsem se už k jinému zubaři, a ten objevil, že pod VŠEMI plombami od paní doktorky Moučkové jsou kazy, a hlavně i vedle zubu, který spravovala naposled, je také! Jak je tohle možné? Paní doktorka nikdy nedělala rentgen, vždy jsem odcházela se slovy "Vše je v pořádku", ale bohužel nebylo. Takže teď si nechám zuby spravit od nového zubaře, bude to trochu běh na delší trať, ale aspoň se mi dostane pořádné nezanedbané péče.
Velká nespokojenost.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Naprosto profesionální,pečlivý,důvěryhodný a především šetrný přístup. Práci kterou paní doktorka Moučková a její asistenti odvádí hodnotím maximálním počtem hvězd a zároveň děkuji za kvalitní ošetření.


P
Ověřeny pacient

Paní zubařka Moučková je velmi šikovná. V člověku vzbuzuje důvěru a klid. Není z ní cítit spěch, neochota se s člověkem pobavit o jeho potížích. Jedinou nevýhodou je snad jen nemoderní vybavení ordinace, ale to se časem třeba změní.


Paní doktorka je velmi ddobrá zubařka. Její přístup je velice pečlivý a ohleduplný. Za dobu co k ní chodím což je již několik let, nemohu říct nic špatného. S její prací jsem naprosto spokojena!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti