MUDr. Sylva Juříčková

Rožnov pod Radhoštěm 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Letenská 1183, Rožnov pod Radhoštěm

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Velmi oceňuji na zdravotní sestřičce i paní doktorce příjemný, lidský a profesionální přístup. Hlavně v této době je jejich práce určitě velmi náročná. I přesto dokáží být nad věcí a přistupovat k lidem s respektem a úctou. Nejen proto jim patří velké poděkování. :-)

vybornaa a hlavne lidska, která vše vysvětlí a nebrble si pod nosem stylem ježiš dneska tolik lidi..

Chodím k ní už řadu let a je to vynikající lékařka, která má velmi schopnou a příjemnou sestřičku. Já i celá moje rodina jsme u ní velmi spokojení. Jen kdyby bylo více takových lékařů.

Super přístup k lidem, a ta její sestra Marcela (dál si nevzpomenu) je taky příjemná k lidem, hlavně krasavice k popukání i když někdy v obličeji mi přijde smutná.

Vynikající lékařka i člověk!!!Díky

Ochotná, pracovitá, dobrý přístup k pacientům , odstěhoval jsem se z Rožnova do Krhové a i přesto jsem u ní zůstal .......

U paní doktorky jsem už víc než 20 let a musím říct, že je to skvělá lékařka.
Nicméně jde poznat, že i na ni pojišťovny tlačí, aby nepřekračovala limit, který má na pacienty.

Velmi milá, chytrá, ochotná, dobře léčí!

mám jen ty nelepší zkušennosti

Velmi ochotná, milá. Jako lékařka je výborná!!