Ordinace pro děti a dorost
Francouzská tř. 4, Plzeň

Chodíme k paní doktorce od roku 1997 a rozhodně si nemůžeme stěžovat. Je velmi pečlivá. Nesouhlasím, že nasazuje ATB na vše. Naopak podle mne si dlouho rozmyslí, než je dá. Někdy je trochu ostřejší, ale nikdy na malé děti. A u puber'táka to jen prospěje. V čem neposlechne mne, v tom alespoň poslechne ji. Souhlasím, že generálem ordinace je sestřička, která bohužel neumí být milá ani k malým dětem. Kdysi tam mívala paní doktorka naprosto úžasnou sestřičku, která to dětmi opravdu uměla.

Jsem nespokojená s paní doktorkou,nejvíc ji vadilo,že je malá každý měsíc nemocná,za to bohužel nemohu,a pak se ptala jak bydlíme,co jí je do toho.Občas řekne věc,až to člověka urazí.Ihned jsem doktorku změnila a teď jsem spokojená.Doktorku nedoporučuji,a ještě ji vadilo,proč odcházím a nechtěla mi vyšetřit malou.
Už nikdy víc.

Paní doktorku určitě nedoporučuji ostatním maminkám,je náladová a necitlivá k dětem,určitě změním ordinaci. A.S.

Zhodnotím doktorku jako pacient. Chodím k ní od malička a snad nikdy jsem tam nešel rád. Díky bohu že mi je za pár měsíců 18 a konečně změním doktora. Doktorka je nepříjemná jak do telefonu tak z očí do očí, nedává si pozor na pusu (občas řekne věc, kterou by doktor říkat neměl), neví co dělat a co dělat nemusí to prostě neudělá. Ať Vám je cokoliv tak počítejte v 90% že: 1) změří tlak, 2) podívá se do krku, 3) pošle na rentgen, v ojedinělých případech nabere krev nebo dá antibiotika a to vám ani přesně neřekne na co. Další mínus je fakt, že sestřička mají velmi vysoké sebevědomí, a chovají se před pacienty povýšeně. Určitě nedoporučuji. Kdyby to byl jediný lékař v Plzni, tak neřeknu, ale zde si můžete vybrat o 100% lepšího doktora než je doktorka Frantová.

Paní doktorka je velmi náladová. Po odborné stránce se mi nelíbí. Nemá citlivý přístup k nemocným dětem. Určitě nedoporučuji ostatním mamínkám. Sama jsem změnila ordinaci a já i děti jsme spokojeni. V-H.

Pani doktorka velmi náladová ,po odborné stránce velmi slabá ,nemá citlivý vztah k nemocným dětem!!!!!!!!!!!!!!!!Určitě nedoporučuji,sama jsem změnila ordinaci ,jsem nyní velmi spokojená!!!!!!!M.H.

Souhlasim s nazorem, ze v ordinaci spise veli sestricka, nez pani doktorka. Chodim tam s dcerou od r. 2003 a uz nekolik krat mi napadlo, ze zmenim ordinaci. Doktorka je naladova a sestricka je general pechoty. Bohuzel. Obcas maji svetle chvilky ale ja jsem jich moc nezaznamenala. Jednou jsem tam i brecela. A to je mi 35 a mam za sebou spoustu neveselych zazitku. Ale kdyz dorazite do ordinaci v dopolednich hodinach s ditetem, ktere ma horecku 39,6 a sestricka vas serve, ze ted je hodina pro pozvane. Reknu Vam, je to sila. Nenapadlo me, ze mam jet na pohotovost v 11:30 dopoledne.

K paní doktorce chodím s dcerou už sedmým rokem a spokojena s ní také nejsem a pokud chcete konkrétní případ proč,tak tady je: dcera přes dva roky neustále kašlala a byla pořád nastydlá,jediného čeho jsme se dočkali,byla antibiotika a spoustu sirupů které si máte koupit v lékárně,až když jsem jela s malou na pohotovost kvůli záchvatu kašle protože nemohla ani popadnout dech,tak malá dostala inhalaci a zeptali se, jestli se léčíme v nějaké respiračce že máme docela rozsáhlou bronchitidu.Když jsem řekla, že nejsme nikde v respiračce vedené okamžitě nám dali doporučení,což mohla Dr.Frantová učinit minimálně rok před tím a mohli jsme se léčit hned od začátku.Malej prostě vůbec nepomohla a nechala ji trápit se tím kašlem.Když opravdu nemusím,tak tam prostě nejdu.A co se týče sestřičky,je to tak jak píše většina,že to tam spíše vede ona než paní doktorka.A co se týče různých výtěrů a náběrů,tak taky žádná sláva,když si neřeknete,tak je neudělají nebo nechtějí udělat.

Paní doktorku nemohu doporučit, po odborné stránce se mi nelíbí,ráda předepisuje ATB úplně na všechno a to si myslím není správné.