MUDr. Světlana Vlasáková

Zubař Více

Černošice 1 adresa

Praktické zubní lékařství
Mokropeská 2027, Černošice

Skvělá, šikovná, vše vysvětlí, ošetření i péče na vysoké úrovni. Jsem šťastná, že mě má v péči. Doporučuji všem!

Skvělá lékařka, citlivá, šikovná, pečlivá. K dětem i k dospělým velmi milá. S její péčí jsem naprosto spokojená.

Velmi dobry pristup,doktorka na svem miste,uz nemam strach .Urcite doporucuji,je skvela,uz jinam nejdu.

Vážení a milí pacienti,
pokud budete i nadále stát o moji zubní péči, po malé odmlce již opět ordinuji a to v níže uvedených stomatologických ordinacích.
- Mokropeská 2027, OC Vráž, Černošice u Prahy, tel.:734286940, www.sanusdentes.cz
- Premident stomatologická ordinace, Zborovská 27, Praha 5-Smíchov, tel.:722577862, www.premident.cz

Teším se na Vás
MUDr.Vlasáková

Paní zubařka ordinovat bude opět od podzimu tohoto roku, podrobnější informace napíše jistě i zde:)
Sama si ji coby profesionálku nemohu vynachválit, stejně jako mí přátelé.

Pani doktorka je jednoznacne nejlepsi zubarka kterou jsem kdy mela, a docela me mrzi ze uz neordinuje..

Strašně jsem se bál ale paní doktorka s panem sestřičkou kteří byli v ordinaci mě zcela uklidnili. Dál jsem se bál ale vše proběhlo mooooc hezky. Vrtání nebolelo, paní doktorka byla milá a pan sestřička byl také empatický. Děkuji a doufam ze se bude pani doktorce darit v osobnim i profesnim zivote. Dekuji.

Paní doktorka, je ten nejlepší zubař, kterého jsem za celou dobu potkal. Prostě The Best in the World

Vynikající odborník a svým chováním mimořádně empatická

Opravdu skvělá zubařka - upřímně - !!!! Ale kvůli nemoci jsem tam dlouho nebyl. No a o víkend mě chytil zub. No a nepříjemné zjištění bylo, že mě prostě vyhodila (přesunula jinam - k jinému zubaři). No a pan zubař prej nemá na mě čas... Docela peklo. Pracuji hezkou řádku let, platím zdravotní pojištění.. a co?.. ošetření se prostě nedostane. Jak to vidím? Nechodíš pravidelně = nemám z tebe peníze, tak čauu. :(( Kdyby se alespoň nejednalo o zubaře:((((