Bezručova 1098/10, Karlovy Vary
GYN-KV, s. r. o.

Umístění: GYN-KV, s. r. o. Jiný

Výrazně nedoporučuji paní doktorku, po 2 letech co jsem si ztěžovala na věčné bolesti břicha i mimo MS kdy jsem omdlévala a MS nepravidelná např 2 měsíce vynechání bez žádné léčby nebo příčiny. U nového doktora okamžitě zjištěna endometrióza a cysta vaječníku následná operace a odebrání vaječníku. Tudíž opravdu nedoporučuji myslela jsem že mohu doktorce věřit bohužel jsem se zmýlila. Pokud nemáte problém za 5 minut jste hotová jakmile na nějaký upozorníte hned Vás územní. Díky za mého současného gynekologa.

Umístění: GYN-KV, s. r. o. Jiný

Paní doktorka je velmi důsledná, ochotná a perfekcionalistka. Pracovní doba pro ní není na prvním místě, tam je vždy zdraví pacientky. Jsem s ní jako s lékařkou i jako s člověkem velice spokojená a vřele ji všem doporučuji.

Umístění: GYN-KV, s. r. o. Jiný

Chodim k pani doktorce jiz nekolik let. Nikdy driv jsem s ni problem nemela, ale posledni cca rok, tedy od te doby co jsem k ni prisla s tim, ze jsem v ocekavani a nasledne potratila, se ke me pani doktorka zacla chovat strasne. Muj potrat bohuzel provazely i mensi komplikace a pani doktorce jak kdyby jsem najednou byla na obtíž. Neprojevila spetku soucitu, empatie. Naopak, jakmile jsem mela nejaky dotaz, spise mi odsekla nebo odpovedela jen na pul a stylem, jakoby ji obtezovala ma otazka. Take zacla mit velice nemistne a osobni otazky a narazky, ktere mi nebyly prijemne a i pres me taktni naznacovani a neochotu s pani doktorkou tyto informace sdilet, pokracuje v nich kazdou navstevu. Bohuzel, po teto zkusenosti chodim k pani doktorce velice nerada a vzhledem ke zjisteni, ze jsem znovu v ocekavani, hodlam gynekologa zmenit.

Umístění: GYN-KV, s. r. o. Jiný

Měla jsem problémy s nepravidelnou menstruací. U p. Botsyurko nebyly řešeny - s následnou změnou gynekoložky byla situace pečlivě řešena a byl objeven problém s vaječníky. Za mě tedy tuto gynekologii nedoporučuji.

Umístění: GYN-KV, s. r. o. Jiný

K paní doktorce chodím už spousty let a jsem neskutečně spokojená. Za mě nejlepší doktorka . S každým problémem poradí, vše vysvětlí nikdy nebyl žádný problém. Můžu vřele doporučit.

Umístění: GYN-KV, s. r. o. Jiný

Paní doktorka je strašně hodná, dostane vás ze stresu, ráda si s vámi popovídá. Je lidská. Jsem strašně ráda, že k ní mohu chodit a určitě bych neměnila. Jak v těhotenství tak i na běžných prohlídkách bxla vždy hodná, milá a pečlivá. Za mě jedna z nejlepších doktorů, které mám.

Umístění: GYN-KV, s. r. o. Jiný

Pres rok sem si u Pani doktorky stezovala na bolesti apod. a dle ni bylo porad vse vporadku, po jine navsteve u moji nove gyndkolozky mi byla nalezena endiometrioza. , dale hned po druhe navsteve mi bylo vyjasneno proc se mi vracela onemocneni infekcni ( podrazdenost na chlorovanou vodu ) u pani doktorky to vsak bylo porad jen spatne spodni pradlo a neustale napominky ze to je moje chyba ze s tim ona nic nezmuze.. opravdu zkusenost dlouhodobe hrozna , zadna empatie , zadne pochopeni , zadne citlive naslouchani , jen same reči ze za vse si mohu sama.

Umístění: GYN-KV, s. r. o. Těhotenství

I love Světlana!!! Světlana is very big professional! She have a lot of experience, she worked in different countries. She will never frighten the patient and assigns only what is really needed. Thanks for Miron!

Umístění: GYN-KV, s. r. o. Nespokojenost s mým lékařem a zdravotní problémy

Jsem strašně vděčná své kamarádce která mi nabídla abych zkusila paní doktorku, dva roky mi můj předchozí lékař tvrdil že mám spousty zdravotních problémů přičemž jsem od paní doktorky odcházela jako naprosto zdravá. Takže mám ohromnou radost paní doktorka byla velice milá, vstřícná a vše mi vysvětlila. Mohu jen doporučit.
Máte mé díky.

Umístění: GYN-KV, s. r. o. gynekologické vyšetření

Skvělá lékařka, díky ní jsem zvládla těhotenství dnes již 4 leteho syna,které bylo rizikové.po porodu mi léčila a vždy mě i psychicky nAkopla k pozitivum! Ddkuji