Bezručova 1098/10, Karlovy Vary
GYN-KV, s. r. o. (mapa)

Umístění: GYN-KV, s. r. o. Těhotenství

I love Světlana!!! Světlana is very big professional! She have a lot of experience, she worked in different countries. She will never frighten the patient and assigns only what is really needed. Thanks for Miron!

Umístění: GYN-KV, s. r. o. Nespokojenost s mým lékařem a zdravotní problémy

Jsem strašně vděčná své kamarádce která mi nabídla abych zkusila paní doktorku, dva roky mi můj předchozí lékař tvrdil že mám spousty zdravotních problémů přičemž jsem od paní doktorky odcházela jako naprosto zdravá. Takže mám ohromnou radost paní doktorka byla velice milá, vstřícná a vše mi vysvětlila. Mohu jen doporučit.
Máte mé díky.

Umístění: GYN-KV, s. r. o. gynekologické vyšetření

Skvělá lékařka, díky ní jsem zvládla těhotenství dnes již 4 leteho syna,které bylo rizikové.po porodu mi léčila a vždy mě i psychicky nAkopla k pozitivum! Ddkuji

Umístění: GYN-KV, s. r. o. профилактика

Доктор Светлана отличается высоким профессионализмом, она очень отзывчивый, внимательный и позитивный человек, общение с которым дарит отличное настроение. Спасибо!

Umístění: GYN-KV, s. r. o. pravidelná kontrola

Potěšilo mě velmi vstřícné jednání, příjemné prostředí, milý přístup jak lékařky tak sestřičky. Vysvětlení všech nutných kroků, které je třeba podstoupit.

Paní doktorka je velmi milá a hlavně pečlivá.Taky vřele doporučuji.Lepši lékařku jsem zatím neměla.

Dnes jsem byla v ordinaci u pani doktorky poprve a musim rict, ze s vrelejsim pristupem jsem se u zadneho jineho lekare nesetkala. Již při vstupu do ordinace vás vítá milá pozitivně naladena sestricka, která i přes hodne prace neztraci usmev. Vse umocnuje pani doktorka, která ochotne vse vysvetli, o vsem si popovida, pomuze, poradi, vyslechne. Vysetreni naprosto bezbolestne. Jsem moc rada, ze jsem si pani doktorku vybrala a vsem doporucuji!

Pani doktorka je mila a mohu jen doporučit. Vždy poradi a pomuže. A sestřička vždy usměvavá a milá. Mohu jen a jen doporučit.

berinka 1.... cista se dokaze udelat behem jednoho mesice takze jestli vim p gynekološka řekla že bylo vše ok tak to tak vyděla pač ta cista tam ještě nebyla... já chodila k jiný a ta mi ji tam taky nevyděla pak jsem přešla k p Světlaně a ta mi ji tam našla ale už jsme byla těhotna a cista pak sama zmizela.Pokud si nejste jisti p Dr tak ji to mate říct že chcete lepší vyšetření jindko není dokonalí.Já jsme z p Dr velice spokojena a když se mi něco nezdá tak sní o tom mluvím.A paní sestřička to je taky zlatíčko;) S pozdravem Mária.B

Jsem velmi spokojená. K předchozí doktorce jsem chodila nerada, její vyšetření bylo vždy nepříjemné. Od Dr. Světlany mi vyšetření nevadí. Její přístup a hovornost mi vyhovuje. Mohu jen doporučit.