Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Měl jsem štěstí že se můj případ dostal do rukou takto zkušeného brilantního kardiochirurga jako je doktor Černý. Výměnu chlopně i aorty provedl v jednom kroce přesně podle plánu čistá práce. A teď poslouchejte na pooperačnim jsem byl jen přes noc a pak na JIPce dva dny a nástedně na statdardním pokoji. Celkem 6 dní na Homolce a pak domů.
To je pečlivá práce sester a ošetřovatelů kteří tady podávají profi výkon.
Díky všem opravdu ohromná souhra jasná pravidla. Jen doporučuji !!!
P. Marek

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Dobrý den, úžasný, pečlivý, empatický kardiochirurg. Již podruhé operoval našeho syna. Machr, špička ve svém oboru! Pro nás-rodiče-je Bůh, nad kterého není a nejsou slova, kterými lze vyjádřit poděkování za syna i za všechny pacienty, kteří prošli jeho rukama.

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Nejlepší lékař, kterého jsem kdy měla čest poznat. Je nejen top profesionál ve svém oboru, je neskutečně lidský, empatický, chápající. Takovým borců je málo. Jako jediný doktor získal mou absolutní úctu a respekt a věřím mu na 100% vše, co řekne. Líbí se mi, že je u něj poznat opravdový zájem o každého pacienta. Myslím, že lepší v Čr není.