Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Ord. praktického lékaře pro dospělé
Pokratická 75, Litoměřice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

51 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Moje maminka je z pana doktora Matese úplně rozhozená. Je po dlouhé nemoci. Pan doktor ji nechává neuvěřitelně dlouho čekat až 4hodiny,po té když ji pošle na vyšetření a řekne,že bude v ordinaci na ní čekat už tam není ikdyž není po prác.době. neinformuje ji o budoucí léčbě,zdržuje lázně atd. Sestra si pořád stěžuje jak je unavená.... atd navíc je jeho ordinace špinavá. Jako by tam už nikdo neuklízel.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Také chodím panu doktorovi Matesovi více jak 20 let.Je ochotný obětavý,vždy pomůže,když mam nějaké potíže.Pan doktor nezavře ordinaci ve 13. hod. když mu končí ordinační hodiny.Pokud tam jsou pacienti a ty tam jsou pořád,ordinuje klidně i několik hod. po pracovní době.Jednou mi dělal předoperační vyšetření a v nemocnici žasli ,jak pan doktor precizně a dopodrobna vše napsal ,že to ještě neviděli.Je to opravdu zlatý člověk.
Lupejová.

L
Ověřený profil

Vyvarujte se tomuto lékaři! Požadovala jsem po něm výpis ze své zdravotní dokumentace kvůli pojistce což je lékařova povinnost zaslat. Úplně se na to vykašlal. Tak jsem kontaktovala a řekl mi že teď nemá čas. Tak jsem volala jindy a hulvátsky na mě křičel že na dokumentace nemá čas ať si to zařídím jinak. Na konec mi pojistka spadla, musím zaplatit poplatek a když jsem toto lékaři volala, praštil mi z telefonem. Opravdu otřesné jednání!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřený profil

Výborný doktor, mám s ním zkušenosti jako s praktickým lékařem. Pečlivý, řeší pacientův stav velmi komplexně. Díky panu doktorovi jsme přišli na dlouhotrvající příčinu mých zdravotních potíží. Jako jeden z mála nebere léčbu pacientů na lehkou váhu.


Ověřený profil

Výborný lékář. (Viz ostatní komentáře.) Na druhou stranu pokud přijdu o půl osmé do čekárny a jsem šestý na řadě a o půl jedenácté odcházím protože jsem stále v čekárně, i když už jen třetí na řadě, je to problém a to docela velký. Dá se to snést u odborníka, ale u praktického lékaře kam člověk často chodí s méně závažnými problémy -- tedy výrazně častěji -- je to problém. Navíc je to čím dál horší. U zaměstnaného člověka to znamená v podstatě nepoužitelnost.


A
Ověřený profil

Výborný doktor!!!!!! Vyslechne, poradí, nic neuspěchá. V mém případě ho mohou posoudit i jako psychologa. Člověk na svém místě!!!!! DOPORUČUJI


H
Ověřený profil

Má povolání jako koníčka to je pravda :-) je velmi trpělivý a hodný.Lepšího lékaře jsem snad ani nepotkala.


spolehlivý lékař


DOBRÝ DEN,CHODÍME S MANŽELEM K PANU DOKTOROVI JIŽ NĚKOLIK LET A LEPŠÍHO PRAKTICKÉHO LÉKAŘE JSME NEPOZNALI,JE TO ČLOVĚK NA SVÉM MÍSTĚ VČETNĚ SVÉ SESTŘIČKY KTERÁ JE VŽDY OBĚTAVÁ A MILÁ K LIDEM.(NEDAVNO JSEM SE SETKALA S OPAČNÝM PŘÍSTUPEM NA NEUROLOGICKÉ AMBULANCI V NEMOCNICI A PROTO DOPORUČUJI P.DOKTORCE BO"HMOVÉ ABY SI VZALA PŘÍKLAD Z P.DOKTORA MATESE)I.PÍSAŘÍKOVÁ


takhle, kdyby pracoval každý lékař


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti