Soukromá lékařská praxe
Gorkého 283, Kladno

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Soukromá lékařská praxe Pihy

Pan doktor mi zhruba před 20 lety vyndaval zhruba 20 znamének, z toho 1 na temeni hlavy, 4 v obličeji a zbytek po těle. Jeho projev je opravdu svérázný ale všechny rány se výborně zahojily a jizvy jsou takřka neznatelné. Stejně tak vyndaval několik znamének mému manželovi a velkou tukovou bulku na tváři a opět vše bez problému a následků.

Pan doktor je profík,bezbolestně mě odoperoval asi 12 pih a vše se krásně hojilo. Je to rok a půl a nemám žádnou jizvu. Doporučuji !!!!!!!!!!!!

Pan doktor mi vyřezával několik pih. Když pominu to, že v ordinaci kouřil, tak mi na zádech zůstala neskutečně zohizděná jizva, kterou se mi "snažil" všemožně léčit - sváděl to na to že v mém věku se jizvy špatně hojí (přitom před vyříznutím pihy tvrdil, že jsem v nejlepším věku na vyříznutí...) - nejdříve mi dával kortikoidy - zaplatila jsem, potém rosol - opět jsem zaplatila 100,-, a poté mě hnal 3x po 10-ti ozařováních - kdy každá návštěva stála 30,- = celkem mě tedy vyšlo ozařování na 900,-kč!! Akorát ze mě vytahal peníze a nic se nestalo, mám na zádech jizvu u které se každý doktor děsí a říká, který patlal mi to dělal... NEDOPOROČUJI!

Pan doktor v ordinaci při vyšetření kouří!!! Už v něj nemám důvěru. Mám čerstvě vyndané pihy a docela velké jizvy, tak čas ukáže jakou odvedl práci. Jednání s panem doktorem nebylo příliš příjemné, naopak sestry jsou výborné.

PŘIDÁVÁM NÁZOR , kterého jsem nabyl více než dvacetiletou Zkušeností. Utrpěl jsem úraz při napínání ocelového lana navijákem. Jednalo se o tržné rány v obličeji na několika místech bohužel velice devastujícího charakteru. Prodělal jsem jednorázovou operaci a inkasoval jsem 18 stehů od tohoto Váženého pana Doktora Štefana Forgáče. Musím opravdu smeknout před jeho profesionálně a precizně odvedeným výkonem. Po výkonu jsem využil jeho konzultace a pravidelně jsem se dostavoval na převazy aplikace laseru a kontroly až do chvíle kdy Pan Doktor konstatoval že moje léčba se blíží ke konci protože už pro mne nemůže více udělat. Výsledek je to že nemám žádné jizvy hmatatelného typu. Mám jizvy které jsou viditelné pouze v den kdy se holím protože mi tam nerostou vousy. Další společné shledání bylo před několika lety. Utrpěl jsem při pádu ze schodiště šestinásobnou zlomeninu levé ruky na třech místech tříštivou frakturu a na třech místech frakturu. Tento Vážený Pan Doktor ze zlatýma rukama mě upozornil že moje zranění je opravdu vážná a že udělá vše pro to aby jsem měl co nejmenší následky. Vysvětlil mi rizika postupu a já pochopil že budu omezen trvalými následky do konce života. Prodělal jsem reponování a opravdu mi věřte že bolest kterou jsem zažíval si ani při tisíci násobku nedovedete ani přestavit! A to utrpení které jsem měl přes 3 měsíce už vůbec ne. Podotýkám že mě Pan Doktor seznámil s průběhem operace i léčby a já jsem vše vzal na plné vědomí tak jako když mi poprvé dělal plastiku obličeje Výsledek je to že nemám opravdu nemám žádné trvalé následky. Za to vděčím svému mladému věku svědomitému přístupu ale hlavně zlatým rukám profesionála který má třicetiletou praxi ortopedie traumatologie chirurgie a plastické chirurgie. Tímto vám pane doktore opravdu děkuji protože jsem vám vděčný a zavázán za to co jste pro mne udělal a jakých jsem dostal výsledků. Děkuji a přeji vám pevné nervy obalené optimismem posolené špetkou realismu v tomto postkomunisticko socialisticko demokreténském něčem cosi ničem ...Českem

Byl jsem u něj na vyndání dvou pih. Naprostá spokojenost a super přístup.

Měla jsem velkou pihu na stehně, ted mam ještě vetsi "esíčko" po stezích :((

Tohoto lékaře naprosto NEDOPORUČUJI. Mám na zádech obrovské jizvy po vyndání pih. Každý jen kroutí hlavou nad tím jakou práci odvedl. Musím si jizdy znovu nechat upravit u šikovného chirurga. Přístup a všechno ostatní katastrofa.

Je dobrý, lidský přístup, profesionalita, jedná na rovinu.