Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: P-P Klinika Kladno, spol. s r.o. Jiný

Pan doktor Strolený je absolutní jednička jak v přístupu k pacientovi tak po profesní stránce . Sdělit obávanou diagnózu tak , aby pacient zůstal v klidu a nepanikařil je umění komunikace a lidského přístupu. Vše vysvětlí , vykomunikuje a odoperuje . Se sestřičkou jsou prostě super tým. Moc jim děkuji.

Ověřený profil
Umístění: P-P Klinika Kladno, spol. s r.o. Jiný

Empatický profík, pečlivý lékař na svém místě. Díky svému rozvážnému vystupování a vysvětlování dovede pacientky vyklidnit, vše důkladně objasnil a podrobně informoval o dalším postupu. Společně se sestrou vytváří klidné a vlídné prostředí, nabízející pocit bezpečí.

K
Ověřený profil
Umístění: jiné místo

Dr.Strolený je človék na správném místě. Velmi šikovný, zodpovědný, milý a vstřícný člověk. Dostala jsem se do rukou opravdového odborníka. Jeho přístup včetně sestřičky jsou k nezaplacení. Musím poděkovat i Dr. Svobodovi a ošetřujícím sestřičkám. Jejich přístup na oddělení je na profesionální úrovni. I. Kokešová


P
Ověřený profil

Velmi ochotny a laskavy lekar. Clovek ma pocit, ze se mu lekar venuje a nezmensuje jeho problemy. Kez by bylo vice takovychto lekaru. Vse krasne vysvetlil a nechal pacienta na cokoliv se zeptat.


S
Ověřený profil

Fantastický lékař - milý,ohleduplný,ochotný vše vysvětlit.Měla jsem z vyšetření obavy,ale s jeho přístupem k pacientovi naprosto zbytečné.Rozhodně bych neměnila.


Došlo k chybě, zkuste to znovu