Stanislav Pospíchal, praktický lékař Břeclav

MUDr. Stanislav Pospíchal

Uložit

Praktický lékař, Gynekolog Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Praktický lékař MUDr. Pospíchal je velmi zodpovědný ve vztahu k pacientovi. Vždy pacienta trpělivě vyslechne, vyšetří, poradí a naordinuje ty nejvhodnější léky. Vysvětlí další možné souvislosti. K panu doktorovi chodí již několik let všichni členové naší rodiny a s jeho pracovním postupem jsme absolutně spokojeni. Mám jen dobré zkušenosti s léčením u MUDr. Pospíchala.


Ověřeny pacient

Doposud moje nejhorší zkušenost s lékařem. Ze začátku se zdál celkem v pohodě, ale později se projevil... arogantní, nepříjemný... Jsem ráda, že jsem od něj včas odešla, nedokáži si představit, že bych u něj byla v těhotenství. Absolutně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S panem doktorem mám ty nejlepší zkušenosti. Chová se velmi slušně, je ochotný a vstřícný. Vysvětlí postup léčby i průběh nemoci a léčení. I chování jeho sestřičky je velmi profesionální.


Ověřeny pacient

HORŠÍHO DOKTORA JSEM NEPOTKALA,PRISLA JSEM ZA NIM ZE JSEM UNAVENA A ZE JSEM PROSLA ZLOUTENKOU A JESTLI SE MI NEMOHLA VRATIT,NACEZ MI PAN DOKTOR ZACAL VYKLADAT ZE ON KDYZ CHODI RANO SE PSEM TAK JE TAKY UNAVENY A NAZNACIL ZE S TIM ALE NIKOHO NEOTRAVUJE.BYL AROGANTNI A DIV MI NENADAL ZE SI ZA NIM DOVOLUJI PRIJIT S 'JEN'S UNAVOU.DOKONCE ME CHTEL POSLAT NA PSYCHIATRII ZE SI TY PROMBLEMY VYMISLIM.REKL MI ZE PODLE TESTU KRVE JSEM NEJZDRAVEJSI PACIENT JEHO ORDINACE,ALE TEST NA ZLOUTENKU NA KTEROU JSEM HO UPOZORNILA MI NEUDELAL.DO DESETI DNI JSEM CELA ZEZLOUTLA,MELA JSEM ZLOUTENKU C TAK ROZJETOU ZE JSEM BYLA JESTE 14 DNI V NEMOCNICI.SPROSTEJSIHO DOKTORA NEZNAM.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


MUDr. Pospíchal se velmi vzorně staral jak o mou tchýni, tak o mou manželku
těžce postiženou po CMP. Pro obě udělal co mohl io nemohl, ve svém volnu je
navštěvoval. Je to Lékař s velkým L, pro kterého výkon lékař není jen zamě-
stnání, ale POVOLÁNÍM.
Moc mu děkuji (i když se značným zpožděním) co pro obě udělal!

Darmovzal P.


M

pana doktora považuji za vynikajícího lékaře příjemného,ochotného vždy pomoci doktor s velkým´"D" takových by mělo být více


Ověřeny pacient

Pan doktor má opravdový zájem pomoct pacientovi. Má velké zkušenosti a velmi dobrý vztah k pacientovi. Postup léčení vždy vysvětlí. Mezi přednosti dávám i to, že postupuje na základě laboratorních výsledků.


M

S panem doktorem mám velmi dobré zkušenosti, řadu let jsem se léčila u jiných gynekologů, pouze on se zájmem a pochopením řeší moje vleklé dlouhodobé problémy. Jeho chování je vždy velmi slušné a taktní.


M

Já mohu tohoto pana doktora jen pochválit,ke mně se chová hezky a se zájmem o mé zdraví,je ochotný a vstřícný. Pomohl mi,když ostatní lékaři na různých pracovištích a v jiných nemocnicích nerozpoznali mé choroby a pokazili co se dalo,jak dvě operace,tak i jejich následky.Budu ráda,když bude i nadále pečovat o můj zdravotní stav.


D

Horšího lékaře jsem nepotkala. JE neochotny, netaktní a mnohdy je jeho chování až sproste. Jeho diagnózy nebyli nikdy prilis presne. Jediny klad byla sestricka, ktera byla slusna a zkusena.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti