Chirurgická ambulance
Sadová 1596/33, Blansko

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Byl sem na chirurgii, došel sem ráno jako první o 7 ráno, pan primář přišel na ambulanci až v 7:45, vzal mě na kontrolu 5 minut na to, přišel sem dovnitř a zeptal se mě co tam stím dělám že stímhle mám chodit za dětským lékařem, tak sem mu řekl že sem tam byl včera a že mě poslali na chirdu jelikož je to kontrola obraženiny.Pak se ho ptám jestli je možnost napsat recept na nějákou mast na obraženiny a on se mě začal ptát zda mám rodiče a jestli myslím vážně že přijdu na chirdu a ptám se jen na mast kterou mi mají koupit rodiče v lékárně a celkově byl nepříjemný. Návštěva se mi nelíbila.

Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

není to poprvé ,kdy jsem já nebo někdo z mé rodiny byli nuceni navstivit jednodenní chirurgií nebo pohotovost ,setkání s panem primářem bylo přímo odporné. Choval se arogantne, naprosto neochoty k jakékoliv práci , drzý až zly. Ptát se pacienta jestli myslíš vážně,že přijde do ordinace v době pracovní doby.nebo nechá čekat pacienta v čekárně déle jak 45 min ,když v ordinaci nikdo není a podobně excesy. Příště budu cele jeho vystoupení natáčet a pak předám na lékařskou komoru.Jeste teď jsem zhnusen jeho přístupem a chováním.

Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Opravdu moc šikovný chirurg a velmi charismatický člověk. Doporučuji všemi deseti. Vse proběhlo v pořádku.

Pana primáře Krejstu jsem nedávno poznala díky svým potížím se žlučníkem.
Neznám lepšího odborníka než jeho! ! Opravdu klobouk dolů. Milý, usměvavý. pečlivý a šikovné ručičky

Pana primáře mohu jen doporučit, zákrok na kterém jsem u něho byla probíhal bez potíží, pan doktor mi všechno pečlivě a odborně vysvětlil, před provedením operace mi navrhl jiné možné způsoby řešení mého problému. Pan Krejsta je velmi příjemný i jako člověk, vždy usměvavý a milý.

Pana doktora znam z mamarni ambulance .Neznam vstricnejsiho doktora,na me pusobi velmi lidsky a navic mi velmi pomohl s potizemi.Doporucuji vsem zenam ,ktere navstevuji mamarni poradny.

Bude to na Cyrila-Metoděje rok, kdy jsem vezla manžela s bolestmi břicha na pohotovost. Pan doktor vynikajícím způsobem diagnostikoval. Velmi se nám líbilo, že je naprosto přímý a přesný. Zcela si nás získal, že sdělí stav bez jakýchkoli servítků - jasně, rychle, prakticky. Manžel si na interně nějaký čas poležel, dnes je po operaci. Ale hlavně pan doktor nám otevřel oči. I v 80 letech je čas na nápravu životního stylu, ve stravě a pohybu podle dr. Ceithamlové, ale základní impuls je u pana doktora Krejsty. Rádi na něj a s vděčností vzpomínáme.

Chtěla bych panu primáři velice poděkovat za jeho ochotu a pomoc, když jsem si nešikovně pořezala ruku.Jizvy po sešití se mi krásně hojí a mohu s rukou bez problémů opět pracovat.Ještě jednou za vše velice děkuji. J.Š.

Dnes jsem byl na ošetření a přes přeplněnou čekárnu byl pan primář usměvavý a nejen já jsem byl velmi spokojen.

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu primáři za vstřícné a ochotné jednání a výtěčně provedenou operaci.Jsem velmi spokojena a rozhodně jeho pracoviště mohu doporučit!