Stanislav Krejsta, chirurg Blansko

Chirurg

Sadová 1596/33, Blansko
Chirurgická ambulance

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Opravdu moc šikovný chirurg a velmi charismatický člověk. Doporučuji všemi deseti. Vse proběhlo v pořádku.

Pana primáře Krejstu jsem nedávno poznala díky svým potížím se žlučníkem.
Neznám lepšího odborníka než jeho! ! Opravdu klobouk dolů. Milý, usměvavý. pečlivý a šikovné ručičky

Pana primáře mohu jen doporučit, zákrok na kterém jsem u něho byla probíhal bez potíží, pan doktor mi všechno pečlivě a odborně vysvětlil, před provedením operace mi navrhl jiné možné způsoby řešení mého problému. Pan Krejsta je velmi příjemný i jako člověk, vždy usměvavý a milý.

Pana doktora znam z mamarni ambulance .Neznam vstricnejsiho doktora,na me pusobi velmi lidsky a navic mi velmi pomohl s potizemi.Doporucuji vsem zenam ,ktere navstevuji mamarni poradny.

G

Bude to na Cyrila-Metoděje rok, kdy jsem vezla manžela s bolestmi břicha na pohotovost. Pan doktor vynikajícím způsobem diagnostikoval. Velmi se nám líbilo, že je naprosto přímý a přesný. Zcela si nás získal, že sdělí stav bez jakýchkoli servítků - jasně, rychle, prakticky. Manžel si na interně nějaký čas poležel, dnes je po operaci. Ale hlavně pan doktor nám otevřel oči. I v 80 letech je čas na nápravu životního stylu, ve stravě a pohybu podle dr. Ceithamlové, ale základní impuls je u pana doktora Krejsty. Rádi na něj a s vděčností vzpomínáme.

Chtěla bych panu primáři velice poděkovat za jeho ochotu a pomoc, když jsem si nešikovně pořezala ruku.Jizvy po sešití se mi krásně hojí a mohu s rukou bez problémů opět pracovat.Ještě jednou za vše velice děkuji. J.Š.

Dnes jsem byl na ošetření a přes přeplněnou čekárnu byl pan primář usměvavý a nejen já jsem byl velmi spokojen.

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu primáři za vstřícné a ochotné jednání a výtěčně provedenou operaci.Jsem velmi spokojena a rozhodně jeho pracoviště mohu doporučit!

Byli jsme na ošetření u pana primáře a jsme velmi spokojeni. Můžeme jen doporučit.

Byl jsem na ošetření u pana primáře minulý měsíc a byl jsem jak s ním tak s jeho personálem naprosto spokojen. Patří mu velké díky za to jak vede celou Chirurgii v Blansku.