Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily imunologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

35 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřený profil

Skvělý lékař, skvělý člověk. Jen setkání s ním mne léčí. Všem určitě pana doktora Kačírka doporučuji a jemu moc děkuji a přeji pevné zdraví.

L
Ověřený profil

Pan doktor je opravdu uzasny. Ma skvely lidsky a pratelsky pristup a predevsim se snazi problemy resit (i kdyz jini se tim nezabivaji). Mohu jen doporucit!

J
Ověřený profil

Pan doktor je nejlepší na světě. Naší alergické dceři velice pomohl. Hlavně diagnostikoval, co jí doopravdy je. Jezdíme k němu z Jižních Čech a vyplatí se nám to. Dceři odpadlo plno léků, a ani si nedýchá na astma díky panu doktorovi. Z celého srdce mu moooc děkujeme a jsme rádi, že ho máme.


B
Ověřený profil

Pan doktor Kačirek je jediny, kdo dokazal me i detem pomoci, poradit a kdo nas taky konečne zdiagnostikoval, diky nemu vime co nam je, timto mu ješte jednou dekuji. Je nesmirne mily, hodny a laskavy človek, kteremu to neuveritelne mysli!


O
Ověřený profil

Kdybyste vzali televizního doktora House, odebrali mu jeho špatné vlastnosti a přidali lidskost, laskavý humor a upřímný zájem o pacienta, vyjde vám pan doktor Kačírek. Pokud máte takovou ňamku, jako je CPN, pak tohle je jedno z mála míst v ČR, kde vám pomohou. Díky, pane Doktore s velkým D.


J
Ověřený profil

Opravdu nejlepší lékař ze všech!! Léčí již celou naši rodinu. Vynikající odborník s neuvěřitelně lidským přístupem :-)) Hledá a léčí příčinu a nikoliv pouze následek. Po prodělaném potratu mi diagnostikoval a vyléčil několik "chorob". Nyní se těším ze dvou krásných a zdravých dětí. Z celého srdce mu děkuji a přeji pevné zdraví.


D

Ten nejlepší lékař , jakého jsem kdy poznala


L
Ověřený profil

Znám pana doktora více jak 35 let a chodí k němu celá moje rodina. Mohu jen potvrdit zkušenosti všech, kteří se na těchto stránkách vyjádřili. Nejlepší diagnostik, vynikající lékař a skvělý člověk. Plná čekárna je důkazem a já bych jen ráda popřála všem, abychom měli ještě dlouho možnost těšit se na jeho péči a laskavost. Panu doktorovi z celého srdce pevné zdraví, štěstí a ještě dlouho, dlouho prosím neopouštějte své pacienty.


Opravdu nejlepší.


Nejlepší lékař, kterého jsem poznala, velice mi pomohl a obdivuji jeho vitalitu.
Naslouchá, pomůže.
Marie T.


Došlo k chybě, zkuste to znovu