Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Trávnická 2a, Prostějov
Odborný lékař oftalmologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař oftalmologie Pravidelná prohlídka

Pan doktor je profesionál s dlouholetou praxí. Diagnostikoval mi oční vadu i bez supermoderních přístrojů, které jeho tvrzení potvrdily. Vím z vlastní zkušenosti, že pokud se k někomu nechová mile a dokonce mu něco vytýká, tak jen pro to, že se chová nezodpovědně ke svému zdraví. Asi ví, že oči máme jen jedny a zrak nelze nijak nahradit.

B
Ověřeny pacient

Tento pan doktor opravdu nepatří mezi ty ochotné a milé. Je neustále naštvaný a nepřívětivý. Pokud na něco nemáte stejný názor nebo neuděláte naprosto přesně to, co Vám nakáže, setkáte se s velkou arogancí a dokonce i se sprostým vyjadřováním. Co se týče odbornosti, asi v pořádku, těžko posuzovat. Čočky drahé a běda když si je koupíte jinde. Odcházím jinam.Škoda, že nemá sestru, která by třeba vyvažovala jeho nepříjemné chování.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

*
Ověřeny pacient

Pan doktor je velice profesionální, ochotný a milý. Nedávno mi z rohovky vytahoval kousek tuhy z tužky na oči. Zákrok byl bezbolestný a rychlý. Jsem velice spokojena.

V
Ověřeny pacient

3.6.2013 Pracovní dobu má od 7.00 hod. v 8.30 hod. poslal vzkaz, " že si bere dovolenou". Bylo nás tam 5 co čekali naprosto zbytečně. Pokud by tam dal někdo cedulku hned ráno tak by to nebyl problém. Asi panu doktorovi nestojíme za telefonát do sousední ordinace. Už tam nikdy nepůjdu. Jsme klienti a ne jen platící pacoši.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Podle mě je to velice dobrý lékař a odborník na svém místě. Před několika lety jsem byla na operaci očí na Slovensku, operace se prý zdařila, ale doNaďadnes pan doktor Hošťálek napravuje tu "podařenou" operaci. Já na něj nedám dopustit.

Absolutně arogantní přístup k pacientovi, neustále naštvaný, pacienty na operaci šedého zákalu posílá výhradně do Zlína, kde operace stojí 5.000,- Kč a v PV 30,- Kč a běda jak neuposlechnete. Ta arogance pak stojí za to. Co se týče odbornosti, nemůžu posoudit, nejsem odborník, ale asi v pořádku. Nejvíce mi vadí ten přístup k pacientovi.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Jsem jeho pacient jiz nekolik let. Vzdy vystupuje velmiprofesionalne - zaroven vsak prijemne a mile. Myslim ze je to nejlepsi ocni lekar, na ktereho jsem mohl narazit.

co se odbornosti tyce, velmi dobry lekar

Odborník na svém místě...vřele doporučuji, málo mluvný, ale vstřícný.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Plná spokojenost s kvalitou vyšetření i s přístupem.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti