Praktický lékař pro dospělé
L. Podéště 12/1971, Ostrava

Bohužel , pan doktor už by neměl ordinovat ...opravdu je starý , několikrát jsem mu musela říkala co mi je protože zapomína , taky mi řekl at si vezmu brufen i když mi dělaly test na antibiotyka a vysledek byl že jsem je měla dostat ...dva týdny mě bolí uši, přidala se ukrutná bolest hlavy a zimnice .... Sama jsem si musela vyžádat žádanku na ORL ... dnes mi dělaly rentgen , zítra vyšetření ...

Já jsem k tomuto doktorovi dvakrát doprovázela dědečka.Poprvé, kdy tam šel dědeček s bolestí na hrudi, špatným dýcháním a kašlem mu pan doktor bez prohlídky nasadil pouze ACC long.O pár dní později dědečka odvážela záchranka s těžkým zápalem plic a musel zůstat v nemocnici měsíc, než se to zlepšilo.K něčemu takovému by nedošlo, kdyby pan doktor provedl alespoň menší vyšetření a poslal ho na správné oddělení.A aby to nebylo málo, tak minulý týden bral dědečkovi krev a výsledky byly pořád zvýšené, zánět zůstal.Pan doktor nám zavolal až za 2 dny, že výsledky jsou špatné, ale že počká do 9. února, kdy udělá další testy.No a dnes nám dědečka opět odvezli do nemocnice.Takže proto si myslím, že tento doktor už není kompetentní vykonávat lékařskou praxi a v jeho věku ještě léčit lidi.

Frajer a myslím si, že jak zde nějaká dotyčná osoba psala, že ji poslal na operaci, tak to snad není takový problém, pokud pan doktor viděl nebezpečí, AHA, já se omlouvám to byste prošvihla jeden díl ESMERALDY a to by byla tragédie, kdybyste nevěděla, kdo je nový milenecký pár. Myslím si, že byste měla bát ráda, že mu vaše zdraví není ukradené a snaží se s tím něco dělat.
Díky za přečtení a teď hurá na seriály.
Nashledanou

pan doktor skvělý, na svůj věk sympaťák, má mé sympatie, umí poradit i hezky promluvit, nehraje si na žádnýho frajírka. Pan doktor má můj obdiv

Je to prostě dobrý doktor.Vždy přijdu do ordinace,doktor mně ihned vyšetří,mezitím se poptá co život a podobné.Je to sympatický člověk,kerý je své práci naprosto oddán.Do práce chodí pravidelně a včas,žádné výmluvy.
Toto je můj pohled na tohoto doktora.
Vy,co ho hodnotítr záporně,tak si polibte prdel.
Děkuji za přečtení.
Váš
spokojený pacient.:)

PAN DOKTOR JE SKVĚLÝ A VELMI PŘÍJEMNÝ.DLOUHÁ ČEKACÍ NENÍ JEN U NĚJ,NĚKDE ČEKACÍ DOBA NENÍ TAK DLOUHÁ,ALE UVNITŘ SE SETKÁTE S BRUČOUNEM,KTERÝ SE TVÁŘÍ,ŽE HO OBTĚŽUJETE.U TOHOTO LÉKAŘE TO TAK NENÍ,VŽDY PŘIJME PACIENTA S ÚSMĚVEM A S HUMOREM.JE MI TO JEDNO,ALE TADY BYCH NEMĚNILA A DOUFÁM,ŽE PAN DOKTOR BUDE DLOUHO ŽIV A DLOUHO MI BÝT NA BLÍZKU.

Já nemúžu souhlasit s tím, že by se málo snažil. Kdykoliv něco potřebuju, ochotně mi to napíše a nebo mě pošle ke specialistovi-podotýkám BEZ lahvinky. Pravda je, že si většinou stanovím diagnózu sama a řeknu, co chci napsat, jaké testy chci nechat udělat a kam chci poslat.Ale to mi nevadí. Jako odborník je určitě dobrý, věk samozřejmě dělá své. A to čekání-to je fakt hrozné. Ale není to jen u něj, to je celkově všude.

Domnívám se, že negativní reakce jsou jen klasickou závistí. Nikdy jsem neměl s panem doktorem problémy a pokud se v čekárně přece jen musí čekat, svědčí to zřejmě o tom, že jsou pacienti spokojeni. A to, že tento lékař dokáže s pacienty pohovořit, no to snad není na škodu.

Velmi příjemné vystupování, dobrý humor a rychlé a bezproblémové vyřízení lékařských záležitostí.
Lukáš Vitala

nejlepčí lékař