Radioterapie a.s.
Máchova 30/619, Nový Jičín

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Pan Mudr. Czudek operoval mého manžela před třemi lety v Novém Jičíně. Byla to velmi těžká operace nádoru na játrech. Trvala šest hodin. Nádor úspěšně odstranil a zachránil tak manželovi život. Kdyby jsme k němu přišli dříve a nevěřili doktorům v Ostravě, možná by správnou léčbou v Jičíně k operaci ani nedošlo. Bohužel v Ostravě ho neléčili, tak jak bylo vhodné, a proto se mu nádor
vytvořil. Jsem ráda za to, že manžela operoval zrovna pan Mudr. Czudek. Kdyby
tomu tak nebylo, nebyl by už manžel mezi náma. Jsem mu proto nesmírně vděčná a vždycky bude pro nás a naše dcery hrdina.Ještě jsem zapomněla zdůraznit jeho vřeléa lidské chování k pacientům a příbuzným. Tento jeho přístup by měl být vzorem pro ostatní lékaře.

To Petr: myslím si, že jsi nikde nebyl v nemocici, ale jsi pouze agentem jedné nejmenované pojišťovny :-), abys diskreditoval lékaře, kteří jsou pouze lékaři a ne obchodníky se zdravím, abys doskreditoval lékaře, kteří si nedají kecat pojišťovnami do léčení !!! Hele koukej upřímně na věc a odpověz si, co vybudoval za těch X let ten pan doktor, a cos udělal ty pro lidi Ty ? Podívej se kolik má publikací, odléčených pacientů na výbornou ? Vsadím boty, že právě Ty patříš k těm, kterým "se všechno patří" a pro druhé jsi neudělal NIC ! Tak se zamysli

slusni clovek dobry lekar na urovni.

Vynikající chirurg a onkolog, primář v nemocnici v Novém Jičíně. Doporučuji.

ano

Pan Dr - Czudek mě operval před 14-nácti léty v Třinci podlesí.Měl jsem tehdy 14-let.Měl jsem periproktální píštěle o.operace proběhla bez komplikací.V pozdější době se ale znovu vytvořily.Ale rozhodně né špatným operačním výkonem.Ale tím "jak mě později potvrdili lékaři z Fn-Olomouc-že při mé chorobě a to (Crohnově nemoci se tyto peripetie můžou stávat po každé operaci.Tímto moc děkuji za sebe i za mého tatínka kterého kolektív nemocnice Podlesí v čele z panem doc.Czudkem dali do pořádku..Dále děkuji také p.Dok Kubiczkovi a P. Dok Hamplovi.Ps Pane doktore vraťte se do Třince , bylo by to super.Na sosnu se nikomu moc nehce..Z pozdravem Bujak ml.Z rodinou

Musím se pana primáře zastat. Je to sice už šest let, co jsem na něj dostala doporučení od svého ošetřujícího lékaře, ale jeho tehdejší péči si nemohu vynachválit. Pracoval tenkrát ještě v Třinci-Podlesí a ačkoliv jsem sama z Prahy, neváhala jsem kvůli němu přicestovat přes celou republiku. Odoperoval mě na výbornou, předoperační i pooperační péče byla také vynikající (tímto rovněž děkuji celému lékařskému týmu i sestřičkám). Podle mě je pan primář Czudek naprostý profesionál s velice příjemným vystupovaním. Jeden z nejlepších lékařů, se kterým jsem se kdy měla možnost setkat.

pana Czudka znám a je jedním z lékařů,který nelpí na oslovování PANE PRIMÁŔI !! pro mmě je to kapacita a velice hodný a laskavý člověk,který pilně pracuje a lidé pro něj nejsou nějakými věcmi nebo operačními čísly...

Musím na pana primáře a jeho kolektiv pronést jen slova chvály. Co v ostatních nemocnicích (Uherské Hradiště, Zlín) mému otci pokazili a málem jej nechali zemřít, v Novém Jičíně napravili a také osobním přístupem hodně otci pomohli. Kéž by ve všech nemocnicích takhle záleželo na pacientech.