MUDr. Slávka Pastrňáková

Olomouc 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
Jižní 13, Olomouc

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Sice je příjemná, vždycky když jsem k ní chodila, říkala to jsou krásné zoubky a za pět minut jsem byla venku, změnila jsem zubaře a mám spoustu kazu a navíc pokročilou paradentozu, nezmenit zubaře přijdu o zuby, to je tak na žalobu, už nikdy víc

Před pár lety jsem byl u paní zubařky se stoličkou, která mě neustále lehce pobolívala. Prý
mám citlivý zub. Koupil jsem si pastu Paradontax, "placebo efekt" chvilku
fungoval. Nejsem měkota, tak jsem se s tímto lehce pobolívajícím zubem pár
měsíců pral. Pak jsem jsem šel k paní zubařce ještě jednou. Nejprve nechtěla
vrtat, že tam nic není. Nakonec tam byl kaz.
Chodím jedenkrát až dvakrát za rok na tzv. pravidelnou kontrolu mého chrupu a
problém jsem měl ještě jedenkrát – vypadla mi drobná výplň, kterou přehlédla
– nemyslím, že by kontrola byla ukvapená, protože pořád na ten zub koukala a
nic neviděla. Vypadlá výplň nebyla tak stará, byla posledním záznamem na
kartě. Teď to zní úsměvně, ale mně to tehdy připadlo, že paní zubařka měla nějakou vlčí mlhu ... nezbývalo mi než navigovat, kde mám díru. Jinak má ale velmi příjemné vystupování, ale ty "přehlédnuté kazy a výplně jsou fakt moc". To by se jí nemělo stávat. Proto dávám hodnocení
"slabý".

Skvělá zubařka, ochotná, velice příjemná a sympatická paní, která dává do své práce celé své srdce.

Všichni mě od ní zrazovali..Když mi jednou řekla tady si ani nevrtnu a já ji řekla,že jsem viděla na stoličce kaz a ona se podívala znovu a fakt tam byl,tak mě to už mělo docvaknout..ale jelikož je paní doktorka příjemná a chodím k ní od mala,zůstala jsem dál...Když mi pak udělala rentgen a nepoznala na něm ani kaz,tak jsem si řekla,že už k ní nepůjdu.Po návštěvě nové dr jsem se zhrozila..Měsíc a půl po návštěvě paní doktorky Pastrňákové mi nová dr řekla,že mám kaz přes půl zubu,který je už i v kanálkách a úplně všude!!!Seděla jsem hodinu na křesle a ještě několikrát budu!K paní doktorce nikdy víc!Je příjemná,ale to je tak všechno!

Vodím k paní doktorce ditě, mohu říct že hodně mě pomohla! Dcera měla velke problemy sklovina, jak vysledek kazy, nedostatek vapniku a t.d.Změnili jsme 4 zubaře paní doktorka nakonec vše napravila, teď konečně mám klid, ale je pravda že stašně rada trha zuby))).Tak jsem nakonec ji prosila aby mě ho radši polečila a nechala dva roky už je prič a zoubek na mistě!)))Jinak nemohu si stěžovat jen doporučit.

Super paní zubařka a sestřička taky :) Holky jen tak dááál

Je moc fajn:-)