MUDr.

Simona Zunová

Chirurg

Kontaktní informace

• K

Příjemná lékařka, která dělá práci, jak bych očekával. Nabídla alternativní příjemnější léčbu. Mohu doporučit.

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• K

• Velmi šikovná a pečlivá lákařka. Dcerka měla velmi ošklivý úraz na tváři a měli jsme velké štěstí, že ji operovala právě paní doktorka Zunová. Tvář je po roce téměř zahojena. Paní doktorka nám doporučila jak nejlépe se o jizvu starat a zařídit si laser. Opravdu velké děkuji. Weithalerová z Ostrova

• šikovná,milá a strašně moc hezká paní doktorka,čekání na vyšetření stojí za to, přicházim s bolavou nohou a odcházim s bolavým srdcem.

• Velice krasna a mila slecna/pani doktorka!

• Paní doktorka je velice příjemná a pečlivá lékařka.Můžu jen doporučit.
      Překvapil mě i úsměv sester, které sloužili s paní doktorkou...

• Vstřícný a příjemný přístup, perfektní komunikace s pacientem.Další plus jsou sestřičky, které jsou všechny velice milé a usměvavé. Celkově mohu jen a jen tuto lékařku DOPORUČIT !

• Chválím a doporučuji - spokojenost.

• Je to velice šikovná a pečlivá lékařka, při výkonu soustředěná na práci. Vždy příjemně komunikuje s pacientem, čímž navozuje příjemnou atmosféru. Byl jsem překvapen velkým počtem příjemných zdravotních sester, které jsou jí k dispozici. Díky tomu v čekárně nestrávíte půl dne. Pěkně to odsýpá. Mohu jen doporučit, chválit a chválit a chválit. M.Kůs