Umístění: POLIKLINIKA DENISOVO NÁBŘEŽÍ - EUROCLINICUM a.s. zarostlý nehet na palci u nohy

Velmi příjemné prostředí, milá a pečlivá paní doktorka i sestry.
Díky nim a jejich dobré náladě se to "rejpání" skalpelem dalo přežít lépe. :-)
Maximální spokojenost.

P. S.: Snad se to teď už načte! :-P
K. M.

Příjemná lékařka, která dělá práci, jak bych očekával. Nabídla alternativní příjemnější léčbu. Mohu doporučit.

W

Velmi šikovná a pečlivá lákařka. Dcerka měla velmi ošklivý úraz na tváři a měli jsme velké štěstí, že ji operovala právě paní doktorka Zunová. Tvář je po roce téměř zahojena. Paní doktorka nám doporučila jak nejlépe se o jizvu starat a zařídit si laser. Opravdu velké děkuji. Weithalerová z Ostrova

šikovná,milá a strašně moc hezká paní doktorka,čekání na vyšetření stojí za to, přicházim s bolavou nohou a odcházim s bolavým srdcem.

Velice krasna a mila slecna/pani doktorka!

Paní doktorka je velice příjemná a pečlivá lékařka.Můžu jen doporučit.
Překvapil mě i úsměv sester, které sloužili s paní doktorkou...

Vstřícný a příjemný přístup, perfektní komunikace s pacientem.Další plus jsou sestřičky, které jsou všechny velice milé a usměvavé. Celkově mohu jen a jen tuto lékařku DOPORUČIT !

Chválím a doporučuji - spokojenost.

Je to velice šikovná a pečlivá lékařka, při výkonu soustředěná na práci. Vždy příjemně komunikuje s pacientem, čímž navozuje příjemnou atmosféru. Byl jsem překvapen velkým počtem příjemných zdravotních sester, které jsou jí k dispozici. Díky tomu v čekárně nestrávíte půl dne. Pěkně to odsýpá. Mohu jen doporučit, chválit a chválit a chválit. M.Kůs