Praktický lékař stomatolog
Havlíčkova 15/1219, Litovel

Ž
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Naprosto nejlepší paní doktorka,vždycky jsem měla absolutní paniku jít k zubaři, paní doktorka je profesionál na svém místě.Vždy mi dodá klid a všechny zákroky zvládám...Nedám na ni dopustit.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Korunka

Nejlepší paní doktorka.Pěkná ordinace, moderně vybavená.Ochotná, pečlivá, příjemná k pacientům.Sestrička taky.

Je to "paní zubařka na svém místě" vždy pečlivá a perfektní přístup k pacientům.Vybavení ordinace má špičkové, příjemné prostředí. Čekací doba sice delší, ale když je problém tak se vždy najde skulinka a vezme vás dříve. Není co dodat.Hodně úspěchů přeji paní zubařko!

Chodím k paní zubařce už nějaký rok i se svým synem, můžu jen doporučit, nic neodbyde - jako ostatní předchozí zubaři, u kterých jsem byla registrovaná, je velmi trpělivá a milá k dětem, ochotná a když se někdy stane, že čekám třeba 10-15 nmin. navíc, tak se snad nic neděje, vždyť u ostatních lékařů je to podobné...

Profesionální péče o zuby. Paní doktorka i sestřička jsou ochotné a vše vysvětlí. Jak je psáno výše - Vašim zubům věnují odpovídající péči. Jediné co můžu vytknout je nedodržování objednané doby. Většinou jsem minimálně půl hodiny čekala "navíc".

Paní doktorka velmi pečlivě a důkladně kontroluje a ošetřuje zuby.Je taky velmi příjemná :) Jsem u ní spokojená.

nejlepří

VŽDY je P. Pavlíková pečlivá- to také odpovídá dobře provedené práci

Můžu potvrdit níže napsané komentáře a doplnit, že její odvedená práce je kvalitní a precizní. Všem doporučuji.

Příjemné prostředí,velmi příjemná sestřička, profesionální práce paní doktorky! Uvolněné a bez stresu ošetřené děti. Velmi dobrá stomatologická ordinace!!