Adresa

Praktický lékař stomatolog
J. Seiferta 8, Havířov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Na prevenci je asi jedno kam člověk chodí, ale když je problém, tak se rozdíl v péči ukáže. Přišla jsem loni s bolavým zubem po předchozí návštěvě pohotovosti (řešili jiný problém, takže jsem trpěla dál a to už v neúnosných mezích). Došla jsem k paní doktorce, ta koukla do pusy, tipla si problém, udělala vyšetření a s jistotou už věděla co je za problém a vysvětlila mi ho. Zkoušela zub zachránit, to však hned hlásila, že je na to asi pozdě, ale že než přijít o zub, tak to zkusíme. Zuby šel za pár týdnů ven, ale od návštěvy paní zubařky se už žádná hrozná bolest nekonala. Dnes opět návštěva s bolavým zubem (pohotovost jsem rovnou vynechala a radši trpěla bez návštěvy pohotovosti). Ihned odhalena zlomená 8, během chviličky byla bezbolestně venku. Ani vpich umrtvující injekce u paní doktorky nebolí. Jak byl zub venku, normálně jsem se rozbrečela radostí, že už budu bez bolesti a ještě, že to bylo za takovou chviličku. Jsem velmi vděčná za celkový přístup paní doktorky i v péči o chrup mých dětí (kazíky, zlomené zuby po úraze), vždy vše vyřešeno profesionálně a s pochopením.

P
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Děkuji moc paní doktorce Celuchové. Pomohla mi jako jediná. ???? Hodnotím velice lidský a vstřícný přístup. V dnešní době se tohle stává vzácností. Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů a spoustu spokojených klientů. DOPORUČUJI !!!

2
Ověřený profil

Velmi solventní přístup ochota a perfektní spoluprace.Paní doktorka velmi prijemna.Vždy usměvavá a ochotná


H
Ověřený profil

Příjemná paní doktorka. Milý a lidský přístup, vždy vše vysvětlí a zkonzultuje.


velice spokojen s peci a zaujetim pani doktorky. rychly, bezbolestny zasah


X
Ověřený profil

Paní dr. Celuchová je v mém životě čtvrtým stomatologem. Jsem s ní spokojená. Vždy jasně řekne, co je potřeba udělat a jaké mám možnosti. Zdá se mi hodně pečlivá a jsem ráda, že jsem se k ní dostala. Vřele doporučuju.


Došlo k chybě, zkuste to znovu