Na lékaři se kvalita pozná,když má pacient jakékoliv problémy.Mohu říci, že kdykoliv jsem se na pana Mudr.Jiřího Simona obrátil s jakýmkoliv problémem, ač z lékařského hlediska i drobného, vždy se mně dostalo maximální péče a vyšetření.Jsem rád, že mám takového lékaře.NEMĚNIL BYCH.

K panu doktorovi nechodím moc často, ale mé dosavadní zkušenosti s ním nejsou příliš pozitivní. Má velké množství pacientů, v čekárně je vždy narváno a připadá mi, že pan doktor to bere jako na běžícím páse. Zatím jsem nikdy neměla pocit, že bych ho jako pacientka skutečně zajímala. Velmi mě udivuje, že během ordinační doby od 7 do 13 hodin si ještě dělá půlhodinovou pauzu na oběd a párkrát se mi stalo, že v ordinaci jedl i v mé přítomnosti, což mi pžijde velmi neprofesionální. Na druhou stranu, když se člověk potřebuje ulít z práce nebo ze školy, pan doktor Simon vžddy ochotně napíše omluvenku nebo neschopenku. Otázkou je, jestli toto je skutečně charakteristika dobrého lékaře.

Pan doktor mi asi nevyhovoval z několika důvodů. Při každé návštěvě jsem 60% času stráveného u něj v ordinaci poslouchala o jeho psu, rodině a zážitcích z cest atd. Mě následně "odbyl" pár větami a hned začal psát recept. Několikrát se mi stalo, že jsem odešla s obyčejným papírkem, či reklamním letáčkem na nějaký zázračný lék, který mi měl zaručeně pomoci, ale který bohužel celý hradil pacient - dealeři léčiv byli u pana doktora téměř pokaždé, když jsem seděla v čekárně. Je pravda, že při podezdření na vážnější onemocnění mě okamžitě odeslal na doborné vyšetření, jen bych ocenila, kdyby mě při tom nestrašil zážitky jiných pacientů nebo i svými. To že v ordinaci často není přikládám tomu, že vyjíždí k akutním případům, alespoň tomu chci věřit. Doufám, že si v pracovní době nevyřizoval soukromé záležitosti. Z těchto důvodů pana doktora nedoporučuji.

Dnes jsem byla u paní doktorky! v životě na pohotovost už nejedu a už vůbec né z takové dálky. Paní je neochotná, od bolesti mi nepomohla naopak rozvrtala zub a nechala mi to tak stím, že mám jít ke svému lékaři. Přes bolest vrtala nedalo se to vydržet, přesvědčovala, že je to vpořádku. Neměla rukavice, nedala mi bryndák, prostě pár minut hrůzy. Sestra se krčila u počítače, nepřišla na pomoc! Cukala jsem bohužel se sebou, když jsem něco řekla cítila se dotčená. Asi jsem jen tak přijela hrála si na nemocnou a zaplatila 90,- Musela jsem si vzít doma dva Ibalginy. Nejvíc se bojím dnešní noci!!! protože mě rozbolelo ucho i hlava!!! Mělaby si užívat důchodu, né se cpát tam kam dlouho už nepatří! Práci odvedla s nechutí! podle toho se tak i chovala! NIKDY více.

~ [dodano 2008-10-10 21:21:50] · Oznámit zneužití
Hodnocení:NejhoršíKomentářPan doktor má svoje aktivity, proto je v ordinaci minimálně. Sestra za něho ordinuje, tiskne recepty a vystavuje neschopenky. Když se mnou pan doktor hovořil, vypadalo to, že si ze mě dělá legraci a na jeho dvojsmyslné narážky jsem neměl náladu, hlavně, když mi nebylo dobře. To, že si vezme do ordinace i pět lidí najednou se mi také nelíbilo. To, že řeší naše zdravotní problémy v čekárně je nemístné. Odešel jsem k jinému lékaři. Nedoporučuji.

Souhlasím s hodnocením (2) Nesouhlasim s hodnocením (2)

MUSÍM SE VYJÁDŘIT K TÉHLE HANEBNOSTI,KTERÁ MNE ZVEDLA ZE ŽIDLE,A KTEROU NĚKDO NA ADRESU MUDr SIMONA NAPSAL...!
TOTIŽ TOHLE NEMOHL NAPSAT NIKDO Z JEHO PACIENTŮ, ALE NĚKDO ZE ZÁVISTI, NĚKDO Z JEHO LÉKAŘSKÉ KONKURENCE, KTERÝ ZŘEJMĚ NA JEHO VELICE SOLIDNÍ PŘÍSTUP K PACIENTŮM,LIDSKÉ ANI ODBORNÉ LÉKAŘSKÉ KVALKITy NEMÁ.A vím o čem hovořím, neboť je mým ošetřujícím lékařem již 30 let, A NIKDY BYCH NEMĚNIL.
PAN DOKTOR SIMON, TO JE FORMÁT..A NEJEN LIDSKOST..JE TO SERIOZNOST,OBĚTAVOST,
VYSOKÁ ODBORNOST, POCHOPENÍ I SRDEČNOST SE SMYSLEM PRO HUMOR,KTERÝ ROVNĚŽ LÉČÍ. TAK JSEM JEJ ZA TĚCH 30 LET POZNAL JÁ ...VŘELE DOPOPRUČUJI...

Vřele doporučuji !

Spokojenost

Já moc nemarodím, ale pokaždé (asi jednou za 4 roky) přijdu do ordinace, mám dobrý pocit jak z pana doktora,tak ze sestřičky. Oba jsou normální lidi a nehrajou si na to,že jsou něco víc. A to,že pan doktor občas použije dvojsmyslné věty, není na tom nic špatného a i když je člověku sebehůř,tak i v té chvíli se aspoň malinko usměje.

Je to člověk který léčí už pohledem. Je moc fajn a snaží se nemoci přijít za každou cenu na kloub.Když jsem měla zánět pohrudnice tak mi zajištoval ošetření po telefonu protože ordinoval v Nížkově a jistý pan doktor mě odmítl ošetřit. Moc si ho vážím.

Supr lékař...doporučuji!!!!