Příjemná doktorka. Můžu jenom doporučit! :)

za mě dostává 1*, bez ní bych nikdy neotěhotněla!!!

Nejlepší paní Dr., mohu jen a jen doporučit!!!

Ač vypadá rázně,tak ve skutečnosti vůbec taková není! Mám ji moc,moc ráda a jsem s ní hrozně spokojená! jsem ráda,že mi porodila malou!
Eliška

no bylo to napsané v Těšínských listech

pro p. Ondruchovou: pan doktor Lipka mě ale na laparku posílal také a ještě dříve než mi napsal hormony, odmítla jsem, hormony nějak nezabraly, nutil mě znova, pak raději z GynPro odešel. Chodím ted k panu Fialovi, nevím, jesi jsou ze stejného těsta, ale opět doporučení na laparoskopii. Už ale nedělal, že je to banalita a vše s přehledem zvládnu viz dr.Lipka, ale říkal, že je to již operativní zákrok, a když sem se ptala, zda existuje jiná možnost, napsal mi doporučení na genetické vyšetření a ještě půjdu na imunologické. Našla jsem si v Třinci jiného pana doktora, je prý vstřícný, požádám ho o zasvěcení do toho, co mi vlastně je, od všech třech lékařů jsem se to prozatím nedověděla a moc mě to mrzí. Myslím, že neví nic konkrétního, jen proto, že nejde otěhotnět, tak dělají takovéhle závěry
A hned by mě nejradši poslali na umělé oplod. Paní Rejtová by o takovýhle vedlejších vyšetřeních nechtěla ani slyšet, věřím, že by mi je ani nenapsala.Pan Lipka, ten mě zklamal, 2 týdny již neordinoval ve staré, nýbrž nové ordinaci a sestry stále říkaly, že neví, jak to bude a že tu je na jeho zástup Rejtová a Fiala. Jo,lpěkně se vybravil, žádnou pacientku neinformoval.

no,takže máme podobné zkušenosti,což mě za vás mrzí!Do laparoskopie se nutit nenechte,já byla na ni 4krát a to mi je 24!!!!Poté jsem se od Lipky dozvěděla,že úplně zbytečně!Sice mě tam neposílala p.Rejtová,ale fakt není kam spěchat,pokuď vás něco nebolí!My sme se s přítelem snažili přes rok,než sem otěhotněla!Být váma,zajdu za Lipkou,však je v Těšíně,nemusíte chodit tam,kde doposud,jen je potřeba zajít za Lipkou a sestřička vám dá potvrzení,že souhlasíte,že už nezustáváte ve stejné ordinaci a oni mu pošlou vaši kartu!nebo za ním můžete do karvinské nemocnice,tam má taky ordinaci :-) já na p.Rejtovou taky narazila poprvé náhodně,když zastupovala Lipku,měla jsem se na konci těhu dozvědět,zda mám streptokoka,nebo ne a ona mi řekla,že se ji nechce obvolávat Karviná a Havířov,že mám počkat na Lipku!!!Tak proč tam byla na jeho zástup,když se ji pak nic nechce,nechápu!!!A samozřejmě sem streptokoka měla,ale to mi až musela obvolat po prosbě sestřička!!!!Takže honem pryč a přesně tak,kdo je s ní spokojený,měl by zkusit i jiného lékaře na porovnání a s p.Rejtovou si to užít!

Paní doktorka je skvělá. Je milá, příjemná, ochotná a hlavně když tam přijdu na vyšetření, ani o něm nevím :-)Všem doporučuji. Má k pacientkám výborný přístup a taky jak si kdo zaslouži. Ja mam jak s pani doktorkou tak i panem primařem velice dobre zkušenosti, chodim k nim do ambulance už nekolik let a na me těhotenstvi budu vzpominat rada a v dobrém, rodili jsme letos v lednu meho druheho syna a měla jsem to porod planovany cisařem a mužu řict i když mé posledni tydny byli nekonečné tak jsem si tyto dva lekaře vyžadala k porodu a měla sem je i u mého prvniho syna a taky parada. Chci touto cestou paní doktorce a panu doktorovi moooooocinky poděkovat.

Já si na paní doktorku nemůžu stěžovat, ani v nejmenším.Chování příjemné,přístup profesionální.
Když pročítám některé zdejší příspěvky, tak mám pocit, že jsem se s dotyčnými dámami setkala v čekárně. Už to tak hodí, že i mezi pacientkami se najdou hysterky,které mají pocit, že lékař nedostatečně zhodnotil závažnost jejich bebí.
Inu lidská blbost nezná mezí.

Pani doktorka Rejtova na me pusobi jako profesional, ktery vi co dela a ma moji naprostou duveru. Chodim k ni do tehotenske poradny a i kdyz se nekdy stane, ze neni vylozene vysmata (ale ktera z nas ma naladu se neustale jen usmivat, vsichni jsme jen lidi), vzdy trpelive zodpovi vsechny me dotazy (a to jich byva opravdu hodne), je ochotna, prijemna a klidne bych ji brala i u porodu.