Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

U pani doktorky jsem byla 3x a stacilo. Dvakrat se zanetem mocovych cest. Neschopenka neni potreba... Problemy se mi po druhem tahly nekolik tydnu. Ale mela jsem si o ni rict a trvat na ni- ted uz vim.
Treti navsteva- 40 horecky a vse co k tomu patri. Volala jsem asi 15x nez to sestra zvedla. rekla, ze na me nemaji cas, ale ze neschopenku dostanu az me uvidi doktorka. Nakonec jsem tedy mela dojit. V cekarne nikdo, ani prede mnou ani po mne. Vevnitr neustale zvonici telefon, ktery nikdo nebral. Prechazela jsem porad od sestry k doktorce a musela nekolikrat opakovat co mi je.
A celou dobu se tvarily, ze mi nic neni. Pak crp a antigen. Sestra mi bodla tycinku do nosa, ze mi vyhrkly slzy. Byl negativni.
Nakonec jsem byla 14dni doma, kazde dva dny musela volat jestli uz nejsem zdrava. Odpovedi bylo, ze je divny, ze mam porad teploty.
Pozdeji jsem zjistila, ze jsem mela covid. Jak mi skoncila neschopenka, nasla jsem si jineho doktora.