Ordinace praktic. lékaře pro dospělé
Kotíkovská 15, Plzeň

Paná doktorka má vždy profesionální přístup a snaží se nám pomoc v naší nelehké situaci. Mnohé zařídila místo nás a ušetřila nám spoustu starostí, které bychom tak měli. Vím, že se na ní kdykoliv můžu obrátit a ona mi se vším pomůže. Na stoprocent doporučuji.

TATO DOKTORKA BY MĚLA ZAPLATIT KAŽDÉMU PACIENTOVI ZA TO, ŽE K NÍ PŘIŠEL, KDYSI JSEM K NÍ CHODIL, TVRDILA MI, ŽE TEPLOTA 37,4° JE NORMÁLNÍ PROTOŽE DŮVOD JAKSI NEMOHLA ODHALIT, V ORDINACI BYLA JAKO DUCHEM NEPŘÍTOMNÁ, DÍVALA SE Z OKNA, MĚL JSEM POCIT, ŽE MĚ VŮBEC NEPOSLOUCHÁ, NĚKDY SE TŘÁSLA, MYSLEL JSEM SI, ŽE MÁ NĚJAKÉ PROBLÉMY DOMA A JSOU TO NERVY, ALE TAKOVÝ LÉKAŘ BY PŘECE NEMĚL LÉČIT, NAKONEC JSEM SE Z DŮVĚRYHODNÉHO ZDROJE DOZVĚDĚL ŽE PANÍ DOKTORKA PODLEHLA ZNEUŽÍVÁNI LÉKŮ A Z TOHOTO SE LÉČILA, NAKOLIK JE VYLÉČENÁ NEVÍM, ALE JSEM ROZHODNĚ RÁD, ŽE NĚKDO TAKOVÝ UŽ NELÉČÍ MĚ!!!

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Doporučuji

S paní doktorkou jsem velmi spokojena,nejen pro její odborný,ale i lidský přístup

K paní doktorce chodím již několik let a jsem s ní velice spojená. Profesionálně a mile vždy vyřešila všechny mé problémy. Je velmi pečlivá. S vyšetřením či doporučením ke specialistovi (pokud to bylo nezbytné) jsem nikdy neměla obtíže.

S paní doktorkou jsem naprosto spokojená. Mám zkušenosti s jinými praktickými lékaři, takže mám srovnání. Paní doktorka je velmi důsledná a profesionální. Mohu jedině doporučit

Paní doktorce nemohu absolutně nic vytknout. Profesionál,odborník,milý a tolerantní človek.

S paní doktorkou Vrkočovou mám pouze dobré zkušenosti, vždy je ochotná, pečlivá a o vyšetření jsem tedy nikdy prosit nemusela. Zdá se, že jste se ještě nikdy nesetkali s arogantním člověkem, protože jestli nějaké slovo nevystihuje tuto lékařku, tak je to arogance. Naopak se mi vždy snaží pomoci a vyhovět, pokud jsou nutná ještě jiná vyšetření.

Paní doktorka je velice mílá, moc mi pomohla.
Všem doporučuji

Paní doktorka je profesionálka, věřím, že je péče o mé zdraví v dobrých rukou.