MUDr. Šárka Vodičková

Zubař Více

Klášterec nad Ohří 1 adresa

8 názor

Adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
Čechova 166, Klášterec nad Ohří

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Skvělá jedna z nejlepších z mých 6 zubařů a zubařek

P
Ověřený profil

Byla jsem u paní doktroky jednou, řádně objednaná. Při žádost o injekci před vrtáním mi bylo řečeno, že na to není čas. Když jsem si ji vyprosila, dostala jsem ji, ale úplně jinam, než bylo vrtáno, takže bolest byla nesnesitelné. Při žádosti o nadstandartní plombu jsem opět byla informována, že na to není čas a dostala jsem sice normální, ale platila jsem jak za nadstandartní. Již je to dva měsíce a zub neustále bolí, plomba se hýbe, ale já již nemám odvahu tuto paní doktorku navštívit.

P
Ověřený profil

U paní doktorky jsem byla jednou, byla jsem objednaná. S prosbou o nadstandartní, tedy placenou, službou jsem nepochodila, paní doktroka prý nemá čas. Už nikdy více.................


K paní doktorce chodím už 30 let a pamatuji si ji i v ZKL odkud ji vyhodili .... škoda.


M

Absolutní spokojenost, nemohu příliš porovnávat, ale z vyprávění zážitků lidí nedám na ,,svou,, paní doktorku Vodičkovou dopustit. Vše s vámi dopředu probere, navrhne optimální řešení. A zákroky opravdu nebolí. Nejsem žádný hrdina, ale k paní doktorce se ,,nebojím,,. A je třeba vzpomenout i na sestřičku u paní doktorky, která je již roky součástí sehraného týmu. Vždy vyjde maximálně vstříct, velmi příjemná žena. Oběma moc a moc děkuji za kvalitní práci.


P

Výše uvedené je pravda.Je příjemná a milá, jen po ní nesmíte chtít vyúčtování placených úkonů.Naplánovaný výkon za 3000 se vyšplhá na pět, aniž byste se dozvěděl proč.Vyúčtování, ha,ha,ha...........


P

Paní doktorka Vodičková je určitě odborník, řekl bych, že jedna z nejlepších z Kadaně a okolí, ale jen musím dát za pravdu, že se dost zkazila penězi. Nejraději by měla jen solventní pacienty, na obyčejné už nemá čas a náladu.


Z

vynikají zubařka.jsem sní velice spokojená,mám tam celou rodinku


Došlo k chybě, zkuste to znovu