Samostatná ordinace PL - stomatologa
Osadní 473, Kamenice

Paní doktorka Veselá je velmi milá a má úžasný přístup k dětem. Když mojí 6 leté dceři, která se docela bála při ošetření kazu, vyšvihla příběh s medvídkem, který jí ho vymete a opraví, tak se dcerka nejen nebála, ale dokonce smála. Až jsem se bála já, aby se jí to nezalíbilo :-). Moc děkujeme.

Paní doktorka je úžasná, milá, profesionální. I když bydlím docela daleko, nelituji dojíždění. Stojí to za to!! Všem doporučuji!

Paní doktorka Veselá JE NEJLEPŠÍ. Je výborný odborník a milý člověk.Děkujeme.

Paní doktorka je velmi poctivá, svoji práci odvádí velmi dobře, prostředí je příjemné a je velmi ochotná, hodná, usměvavá. Vřele doporučuji.

Paní doktorka je skvělý odborník, milá, ochotná a pečlivá. Chodím k paní doktorce leta a i přesto, že jsem se odstěhovala budu dojíždět a nevyměním!

Paní doktorka Veselá je nejlepší!!!Profesonální,milá ,lidská,precizní-prostě ta nej,nej,nejlepší!Chodím k ní už roky,i moje dvě dcery a neměnily bychom!Samozřejmě i sestřička-je moc milá!Vlková Jindřiška.

Je velice hodná a šikovná své praci opravdu rozumí a s dětmi to take umí moc dobře.