Pani doktorka je strašně fajn. Je kvalitní doktorka a taky kvalitní člověk. Přátelsky s váma jedná a pozorně naslouchá. Roubová Ľubica

Čechova 2641/44, Plzeň
Poliklinika Bory s.r.o. (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Děkuji za vše, za život, za péči, za starost, za rozhovor, za přátelské jednání, které neztratilo úroveň.
Pejťa Šmrhová

Naprosto úžasná paní doktorka. Vlastně si u ní nepřipadáte jako u lékaře, ale jako u kamarádky. U kamarádky, která je ale sakra velký odborník! Perfektní péče o pacienta - odborník, ale zároveň s velmi lidským přístupem. Zachránila mi život a teď mi pomáhá, aby ten život za něco stál.
Děkuji!!!
vděčná pacientka

Skvělá lékařka, empatický přístup,milá, usměvavá, vždy vyjde vstříc.

Kvalitní péče doktorky. Velice pečlivá, ochotná.

chodí k ní můj syn a já ho doprovázím. Je skvělá, moc nám pomohla.

Profesionálka. Jsem nadšená !!!

paní doktorka je skvělá,empatická,lidská,příjemná,moc mi pomohla a já ji za to mnohokrát děkuji.

Několikrát jsem dala na doporučení svých známých, když jsem měnila lékaře. Jediný případ, kdy se to stoprocentně povedlo, je doktorka Štádlerová. Jsem v její péči už 6. rok, po 2 lech bez potíží a ty poslední roky už si s ní chodím jen povídat. Skvělá

Je skutečně jedinečná a moc fajn. Doporučuji. Aleš Cerha

Pejťa Šmrhová

Děkuji!!!
vděčná pacientka

Skvělá lékařka, empatický přístup,milá, usměvavá, vždy vyjde vstříc.

Kvalitní péče doktorky. Velice pečlivá, ochotná.

chodí k ní můj syn a já ho doprovázím. Je skvělá, moc nám pomohla.

Profesionálka. Jsem nadšená !!!

Je skutečně jedinečná a moc fajn. Doporučuji. Aleš Cerha