Poliklinika Lípa
Seydlerova 2451, Praha 13, Praha

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Poliklinika Lípa Jiný

Paní doktorka je velice pozorná, pečlivá vše dokáže srozumitelně vysvětlit a poradit máme ji moc rádi i sestřička je pozorná za všechno moc děkujeme Rokosová

Umístění: Poliklinika Lípa Jiný

Paní doktorka je moc pečlivá, nepodcení žádný příznak a její léčba mi vždy pomohla. Včas mě odeslala do nemocnice na katetrizaci a dostala jsem stenty, podle toho co mi na klinice říkali, tak mi tím paní doktorka zachránila život. Její sestřička je moc příjemná také. Rozhodně tuto ordinaci doporučuji, mohu srovnávat přístup s dalšími kardiology. Nechápu negativní hodnocení.

Umístění: Poliklinika Lípa Jiný

U paní doktorky se léčím již 6 let, přešel jsem k ní od jiného kardiologa ve stejné poliklinice. Vždy mě znovu překvapí svým přístupem.Ordinace šlape jako hodinky, sestřička bere telefony, nově mají dokonce recepční. Je možné se objednat na čas, který paní doktorka vždy dodrží. je velice pečlivá, nepodcení žádný příznak.

Umístění: Poliklinika Lípa Jiný

paní doktorka je moc pečlivá, má lidský přístup, ale zároveň je vidět že je erudovaná. Chodíme k ní s manželkou už několik let. Zachránila mi život tím, že mně poslala včas na katetryzaci. Prostředí je velmi příjemné.

Umístění: Poliklinika Lípa Jiný

Léky vůbec nesedělii a dr poradila abych šla k praktickému doktorovi. Žádný zájem, pouze rychlovka . A další , další, pouze množství klientů .

Umístění: Poliklinika Lípa Jiný

Arogantní, nepříjemná doktorka - babička (87 let) jí volala, aby požádala o zaslání e-receptu, protože špatně chodí a kvůli coronaviru ani nikam nejezdí, paní doktorka jí vynadala, že když nechce přijít na kontrolu, že jí nic posílat nebude, prý ať jí léky napíše někdo jiný

Paní doktorka velmi příjemná s lidským přístupem k pacientovi,vstřícná a velice profesionální.Jsem spokojená,jak s paní doktorkou,tak se sestřičkou a jinam bych nešla.Děkuji. Dušková Iveta

Výborná paní doktorka s lidským přístupem, uklidní (neděsí své pacienty), vše vysvětlí. Ani se necítíte jako u lékaře, jakou má příjemnou energii, přitom je velmi profesionální, přemýšlí, má na vás čas. Byla jsem moc spokojená a doporučuji dále. Více takto výborných lékařů. Děkuji. Monika Horká

Výborný přístup k pacientovi, lepší ani nemůže být. Zažil jsem několik kardiologů a pokud to lze takto říci, chodím k lékaři rád. Jiří Vávra

Velmi dobrá lékařka s vysoce profesionálním a lidským přístupem, která neváhá v případě jakékoliv své pochybnosti odeslat Vás k podrobnému vyšetření do odborného centra. Dokáže Vám vysvětlit příčiny obtíží a způsob jejich léčby. Je velmi ochotná, milá, přívětivá a snaží se vyhovět. Odborně je na vysoké úrovni s bohatou praxí v nemocnici MOTOL a Na Homolce. Pan primář MUDr. Pavel Kohout si umí vybrat své spolupracovníky.